Získejte podmanivý pohled díky prodloužení řas

Mít husté dlouhé řasy jako mrkací panenka je snem mnoha žen. Bohužel ne ke každé byla příroda natolik štědrá, aby jí přesně takové řasy nadělila. Naštěstí v dnešní době se už nemusíte spoléhat pouze na řasenky se speciálními efekty, které navíc mnohdy ani nefungují.

Řasy, co vypadají přirozeně a dlouho vydrží

Pokud i vy toužíte po nádherných hustých řasách, máte několik možností, jak tohoto cíle dosáhnout. Hodně žen v tomto případě sahá po řasách nalepovacích, avšak tato metoda s sebou nese značné množství nevýhod.
Tou první je rozhodně poměrně složitá aplikace, kterou ne každá hravě zvládne. Tyto řasy taktéž často vypadají velice nepřirozeně a najít opravdu dobrý model je někdy pěkně tvrdý oříšek. Mimo to se jedná pouze o krátkodobé řešení problému.
Oproti tomu profesionální prodlužování řas dokáže vykouzlit podmanivý pohled až na jeden měsíc. Jedná se o finančně dostupnou metodu, jež vypadá naprosto přirozeně. Celá procedura většinou netrvá déle než půl hodiny a není nijak bolestivá. V praxi se můžete setkat s vícero postupy. Asi tím nejběžnějším je metoda lepení řasa na řasu. Pro tyto účely se využívá buď syntetického hedvábí či norkového vlasu.
Prodloužení řas a krásné řasy

Kašmír na řasy? Proč ne!

Další možností, jak řasy prodloužit, je použití kašmíru. Při procesu se opět lepší řasa na řasu, ale oproti předchozí metodě má hned několik výhod. V prvé řadě jsou tyto řasy až o polovinu lehčí.
Dále jsou na pohled podstatně lesklejší a hebčí, což působí ještě o to více přirozenějším dojmem, než je tomu v případě použití syntetiky.
Láká vás vyzkoušet prodloužení řas na vlastní kůži? V Olomouci se nachází studio Body Factory, kde se zabývají všemi výše zmiňovanými metodami.
Získejte uhrančivý pohled jako panenka i vy. Nejen že se budete cítit značně atraktivnější, ale ráno také ušetříte spoustu času při líčení.

Naposledy aktualizováno 2 října, 2020, autorem Redakce Magazínu

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *