Zahradní sprcha jako součást vaší zdravé rutiny
3 října, 2022
Kategorie: Ostatní

Zahradní sprcha jako součást vaší zdravé rutiny

Zahradní sprcha je skvělý pomocník pro každou situaci. V parném létě osvěží, po sportu vykoupe, při vstupu do bazénu jednoduše osprchuje nebo připraví na náročný trénink. Záleží totiž, jakou vodu si do sprchy pustíte! V dnešním článku vám prozradíme, proč byste v zahradní sprše měli mít studenou i teplou vodu. Každá má totiž něco do sebe.

Zahradní sprcha jako součást tréninkové rutiny

Ať už chodíte běhat, pravidelně plavete ve svém bazénu nebo posilujete, zahradní sprchy jsou nedoceněný parťák, který vám pomůže dosáhnout ještě lepších výsledků.

Kombinací studené i teplé vody dosáhnete všech přínosů přínosů z obou metod.

cvičení

5 užitečných benefitů horké vody

 1. Likviduje únavu Máte za sebou náročný den? Dopřejte si horkou sprchu a zabalte se do hebké osušky. Únava je ta tam.
 2. Zbavuje bolesti hlavy Popadla vás migréna? Horká voda uvolňuje svaly i mysl a otupuje nervy. Zůstaňte v teple trochu déle a hned se vám uleví.
 3. Regeneruje svaly Svaly po náročném tréninku potřebují kvalitní odpočinek. Kromě spánku na řadu přichází horká sprcha.
 4. Uvolňuje dýchací cesty Huhňáte a sotva dýcháte? Ucpaný nos i bez nosních kapek vyřeší horká sprcha. Uvolníte si dýchací cesty a rýma brzy zmizí.
 5. Čistí póry a ničí toxiny Horká sprcha otvírá póry a odplavuje nečistoty. S malou masáží se zbavíte i staré kůže a vaše pleť bude hebká a zářivá.

4 užitečné benefity studené vody

 1. Chrání vás před nemocemi
  Imunitní systém zvyklý na chlad se otužuje a náhlá změna klimatu mu tak nečiní problém. Výzkumy ukazují, že studené sprchy budují větší odolnost proti nemocem.
 2. Zpevňuje postavu Makáte na sobě jako diví a jíte samé zdravé věci, ale vaše postava pořád není to ono? Zkuste ledovou sprchu, která stahuje kůži.
 3. Zbavuje stresu Řešíte mnoho problémů naráz a nevíte, kde začít? Zchlaďte se pod ledovou sprchou. Zjistíte, že jste nikdy neměli čistší a jasnější mysl.
 4. Podporuje metabolismus Chcete ještě víc nakopnout svůj metabolismus? Ledová sprcha ho zaručeně probere. Škodliviny z těla zmizí raz dva.

Zahradní sprcha je užitečný pomocník pro vaše zdraví i pohodu.

Rate this post

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.