Tipy, jak nastartovat organismus

Citíte se unaveně a celkově špatně? Není divu. Po zimních měsících, kdy je sportovní činnost omezená a všude na nás čekají potěšení v podobě cukroví, bramborového salátu se smaženým kaprem nebo po skořici vonící svařak.

Dalším negativním faktorem je i rozhozený denní režim (spíme nepravidelně). Jak proti tomu můžeme bojovat? Řešením je jednoduché nastartování organismu!

První tip

Snažte se konzumovat tepelně upravenou stravu, která pomůže s pročistěním střev. Vhodné je i zařazení luštěnin a obilnin do jídelníčku. Jídelníček by měl také obsahovat dostatek vlákniny, která je obsažena například v semínkách (chia, slunečnicová, lněná a konopná), ořechů, zeleniny a ovoce.

Imunax - podpoření imunity✅ Český doplněk stravy pro lepší imunit

✅ 11 přírodních látek

✅ Snižuje únavu a vyčerpání

✅ Nízká pořizovací cena – navíc nyní 30% sleva

Nejlevnější možnost

Kvašené potraviny

Kvašené potraviny jsou známé pro své detoxikační učinky a pro obsažené bakterie, které jsou silnější, než probiotické doplňky stravy – napraví střevní mirkoflóru. Nespornou výhodou je i fakt, že pomáhají v těle zničit těžké kovy a toxiny.

Stres a psychika

Psychika má na lidský organismu nesmírný vliv. Stres má v dnešní hektické téměř každý, ale nestojí to za to. Díky stresu je lidské tělo unavené a může způsobit i vážné zdravotní komplikace – spojená je právě i s organismem.

organismus a vliv stresu

Relaxace

Udělejte si krátký výlet do přírody, kina nebo masáž. I takové maličkosti, jako je kino, dokáže člověka nabít pozivitní energii a pořádně si odpočinout od všech povinností a starostí. To se významně projeví na vašem psychickém i fyzickém stavu.

Zdroje:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Hlavn%C3%AD_strana

https://www.livescience.com/26579-immune-system.html

Naposledy aktualizováno 1 května, 2020, autorem Redakce Magazínu

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *