játra ochrana
7 října, 2016
Kategorie: Ostatní

Chraňte svá játra

Játra patří mezi největší orgány v těle a je nutné se o ně dobře starat, protože oni se starají o vás. Slouží k detoxikaci a čistí metabolismus od škodlivých látek, které denně příjmete. Škodlivé látky nejsou jen v jídle, ale i v ovzduší! Největší problém je, že játra vám ve většině nedají vědět předem, že něco není v pořádku, ale až v ten okamžik, kdy často bývá pozdě.

Co škodí játrům?

Největší nepřítel číslo jedna je bezpochyby alkohol, který přechází přes játra. Dalším rizikem jsou léky včetně antibiotik. Pak je tu ale i stres a obezita, která je “morem” 21. století a má i jiné špatné dopady na vaše zdraví.

alkohol

Pozor na kvalitu a množství jídla!

Jídlo ve velkém množství, a nebo nekvalitní potraviny mohou vaše játra postupně poškozovat. Pro játra je i nebezpečný vysoký příjem bílkovin. Pro játra je daleko lepší jíst více sacharidů, než právě bílkovin a tuků. Vysoké procento kulturistů má s játry problémy a to nejen díky úžívání steroidů, ale i konzumací vysokého množství masa.

Na chronický zánět jater umře v USA přibližně 25 tisíc lidí!

 

Ztučnělá játra

Ke ztučnělým játrům – Stealóze jater dochází v případě, když nedodržujete základní pravidla (hodně alkoholu, bílkovin, nezdravé jídlo,…). Podle pitev je dokázáno, že 10-51 procent lidí živících se typickou západní stravou trpí mírnou až závažnou steatózou jater. Z toho poté vznikají nemoci jako cirhóza jater apod.

Nejlepší přípravek pro zdraví jater!

liverax advance nutraceutics 60 cps.

Liverax je přírodní doplněk stravy od firmy Advance Nutraceutics. Obsahuje celkem 5 přírodních látek (ostropestřec mariánský, kurkuma, kyselina alfa-lipoová, cholin a astragalus). Slouží k detoxikaci jater, jejich podpoře a taky pomáhá regenerovat buňky. Měsíčně nevychází na víc, než 150 ,-

Jak játra chránit?

  • Liverax
  • olivový olej
  • zelenina
  • ovoce
  • med
  • koření (rozmarýn, tymián)

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *