Menox 45 recenze (složení, cena a zkušenosti uživatelek)

Být ženou není v dnešní moderní době vůbec snadné, na ženy je kladeno mnoho nároků a se zvyšujícím se věkem není vždy snadné všem těmto nárokům vyhovět. Je přirozené, že s věkem se ženy mění nejen po fyzické, ale také po psychické stránce. I když se žena snaží, energie a vitalita ubývá, a to se může negativně projevit například i na jejím partnerském životě.

menox45Přírodní složení

Slevový kupón na 5%: A5FT3 

Pozitivní účinky již od 1. týdne

Pokud ženy chtějí tento přirozený proces stárnutí zpomalit, mohou k tomu využít poměrně širokou škálu nejrůznějších potravinových doplňků, které jejich tělu dodají látky, které jim pomohou cítit se stále mladě, přitažlivě a vitálně.

 

Klimakterium nemusí být nepříjemné

Jednou z věcí, která má na život ženy velký vliv, je období klimakteria neboli menopauzy. Pojmem menopauza se označuje přirozený fyziologický proces, který je určitým předělem mezi reprodukčním věkem ženy a stárnutím.


Menopauza

V rámci menopauzy dochází k utlumení funkce vaječníků a k poklesu tvorby některých hormonů, především estrogenu a progesteronu.

Tato skutečnost s sebou nepřináší jen zastavení menstruačního cyklu ztrátu plodnosti, ale také změny tvaru ženského těla a další fyzické projevy, které mají velký vliv na to, jak se ženy cítí. Nástup klimakteria je individuální, většinou k němu dochází okolo padesátého roku života, ale první nepříjemné příznaky spojené s menopauzou se mohou objevit již o několik let dříve.

 

Dochází k tomu přibližně kolem 50. roku života.

K často uváděným potížím, které s sebou klimakterium přináší, patří především návaly horka, noční pocení, podrážděnost a výkyvy nálad, nespavost a poruchy spánku, chronická únava, „bezdůvodné“ přibývání na váze, inkontinence, pokles libida či zvýšená vaginální suchost. Co může způsobit nástup menopauzy?

návaly horka (patří mezi nejčastější příznaky)

noční pocení

podrážděnost

poruchy spánku a únava

Je tedy vcelku pochopitelné, že mnoho žen se tak cítí nepřitažlivě a mají dojem, že ztrácejí svůj půvab i životní vitalitu. Medicína nabízí ženám jako řešení těchto problémů hormonální léčbu, která ale není vhodná pro každou ženu a často s sebou přináší i poměrně velké množství nežádoucích vedlejších účinků.

Krásná žena

 

Velmi účinným a dostupným řešením je ale i doplněk stravy Menox45. Tento přípravek obsahuje extrakty z několika léčivých rostlin a pomáhá s udržením rovnováhy hormonů v těle, ženy se tak cítí mnohem lépe a nelehké období klimakteria pro ně nepředstavuje zdaleka takovou zátěž.

 

Menox45 složení

Tento produkt je založen na ryze přírodní bázi, obsahuje tak pouze čistě přírodní složky a látky. Jedná se především o extrakty z různých léčivých rostlin. Tyto rostliny mají obecně pozitivní vliv na regulaci menstruačního cyklu, zpomalují proces stárnutí, regulují přibývání na váze a optimalizují duševní stav.


Kromě toho mají rovněž blahodárný vliv na stav kůže a vlasů a zároveň stimulují produkci poševního sekretu. Z vitamínů je přípravek bohatý především na vitamín C, B1 a B2, z minerálních látek v něm najdeme zinek, vápník, draslík, hořčík, železo, měď, fosfor, mangan či selen. Tento výrobek navíc neobsahuje žádná umělá barviva či sladidla.

Menox 45 balení

Nejdůležitější součástí tohoto doplňku stravy jsou výtažky z kořenů rostliny, která nese označení maca peruánská neboli česky řeřicha peruánská. Tato rostlina pochází původně z jihoamerických And a její léčivé účinky využívali původní indiánští obyvatelé Peru již ve druhém tisíciletí před naším letopočtem.

 

Kořeny bulvy

Kořenové bulvy této rostliny obsahují látky s názvem makanidy, které napomáhají k udržení hormonální rovnováhy v ženském těle a byly používány nejen ke zmírnění příznaků klimakteria, ale také při různých potížích s menstruací či sexuální výkoností.


Hloch obecný

Z dalších léčivých rostlin v přípravku najdeme výtažky z květů hlohu obecného, které obsahují flavonoidy. Výtažky z hlohu snižují krevní tlak, pozitivně ovlivňují činnost kardiovaskulární soustavy a mají uklidňující účinek na nervovou soustavu. Kromě zmírnění klimakterických potíží se hloh využívá i při migrénách, nespavosti či neurózách.


Extrakt z kořene ploštičníku hroznovitého

V produktu jsou obsaženy i extrakty z kořene ploštičníku hroznovitého, tato rostlina, která pochází ze Severní Ameriky, obsahuje tak zvané cimicifugy, které působí podobně jako ženský hormon estrogen.

Pravidelné užívání vede ke zmírnění návalů horka a pocení a rostlina má také pozitivní vliv na psychiku a poruchy spánku. Poslední neméně důležitou bylinou, kterou tento doplněk stravy obsahuje, jsou výtažky z červených květů jetele lučního. Tyto květy totiž obsahují tak zvané izoflavony, látky, které se svým složením blíží ženskému pohlavnímu hormonu estrogenu.

 

Pro koho je přípravek určen?

Tento speciální doplněk stravy je určen všem ženám, které se potýkají s nepříjemnostmi spojenými s obdobím menopauzy.

Přípravek je nejvíce užívám ženami okolo padesátého roku života, ale mohou ho užívat i ženy mladší, ostatně proto je v názvu výrobku číslo čtyřicet pět, či starší.

pro všechny ženy nad 40 let

Kromě zmírnění potíží spojených s klimakteriem totiž přípravek díky svému složení přispívá i k celkovému zlepšení energie a zmírnění pocitů únavy, podporuje správnou činnost nervové soustavy a srdce, stimuluje tvorbu kolagenu a přispívá také k optimálnímu stavu zubů a kostí.

 

Jak se tento doplněk stravy pro ženy užívá?

Užívání produktu je velmi jednoduché. Doporučená dávka je jedna tableta denně. Nejlépe je tabletu užívat ráno a zapít ji dostatečným množstvím tekutiny. První účinky přípravku se většinou objeví během sedmi až deseti dní od začátku jeho užívání.

Vzhledem ke skutečnosti, že přípravek není lékem, ale doplňkem stravy, je možné ho užívat dlouhodobě bez obavy z vedlejších účinků.

 

Jaké má tento doplněk stravy reference?

👉 S výsledky užívání tohoto produktu je naprostá většina zákaznic velice spokojena. Jestliže se o zkušenostech s tímto přípravkem chcete dozvědět více, podívejte se na recenze na internetu, jejichž prostřednictvím můžete získat cenné informace od žen, které tento výrobek již vyzkoušely.

👉 Perfektní potlačení příznaků menopauzy.

👉 Začala jsem teprve s prvním balením, příznaky jako deprese a úzkosti se načas pozastavily ale teď opět pár dní potrápily Jinak jsem po menoxu 45 cítila nový příval energie a určitě budu v užívaní pokračovat, budu opět objednávat.

👉 Přípravek Menox 45 jsem objevila náhodně, když jsem hledala na internetu nějaký přírodní přípravek proti návalům. Zaujaly mě jeho účinky a hned jsem si ho objednala. A jsem ráda, že jsem se tak rozhodla a objednala hned tři krabičky. Návaly ustaly a vrátila se mně i radost ze života. Budu objednávat další balení. Jsem vděčná vědcům, že něco tak úžasného objevili. Děkuji 🙂

Více referencí

 

Tyto ženy na přípravku oceňují nejen to, že má opravdu pozitivní účinky na jejich tělo, kdy spolu s jeho užívání odezněly či se velmi zmírnily některé nepříjemné fyzické změny spojené s menopauzou, ale také na jejich celkový psychický stav. Pozitivní účinky rostlin, které výrobek obsahuje, byly navíc potvrzeny i mnoha nezávislými vědeckými studiemi.

 

Jaká je cena tohoto produktu a kde ho případně zakoupit?

Pokud i vás nebo vaše blízké trápí příznaky spojené s klimakteriem, navštivte oficiální webové stránky distributora tohoto produktu v České republice, kde si můžete přípravek velmi snadno objednat a zakoupit. Na výběr máte z několika velikostí balení, třicet, šedesát či devadesát tablet.

Každé balení obsahuje navíc patnáct tablet zdarma.

Menox45 (30 tablet + 15 zdarma) = 490 ,-

Menox45 Forte (60 tablet + 15 zdarma) =  815 ,-

Menox45 Extra Forte (90 tablet + 15 zdarma) = 1135 ,

Menox 45 recenze

Pro prvních 10 žen -> slevový kupón na 5%: A5FT3 

zdroje:

https://www.healthline.com/health/menopause

https://www.menox45.cz/

https://cs.wikipedia.org/wiki/Menopauza

Naposledy aktualizováno 30 srpna, 2020, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *