Gigalash recenze – sérum pro rychlý růst řas

Jednou z prvních věcí, které si na obličeji druhých lidí všimneme, jsou oči. Ne nadarmo se říká, že oči jsou oknem do naší duše, a zároveň jsou také jednou z velmi silných ženských zbraní ke svádění mužské populace.

Svůdný a smyslný pohled často řekne více než tisíc slov. Proto se v dnešní recenzi podíváme na sérům pro růst řas Gigalash. Účinky, složení, “užívání,” cenu a reálné zkušenosti jiných žen.

Gigalash sérum

nejúčinnější sérum pro růst řas

bez vedlejších účinků (zdraví bezpečné)

okouzlující pohled již po 14 dnech

Ženy jsou si kouzla očí velmi dobře vědomy, a tak si oči nejrůznějším způsoby zvýrazňují a upravují prostřednictvím dekorativní kosmetiky. Za ozdobu každého oka jsou pak považovány krásné, dlouhé a husté řasy. Jen malému počtu žen ale dala příroda takovéto krásné a zdravé řasy do vínku. Většina z nás si k nim musí dopomoci.

 

Kouzlo jménem řasenka

Jako první sáhne většina žen po malém kartáčku na tyčce, který se zasunuje do pouzdra, ve kterém se nachází barva  – po řasence. Řasenka je jedním z produktů dekorativní kosmetiky, bez kterého se naprostá většina žen neobejde a nedokáže si představit, že by bez něj vyšla na ulici.

Řasenky patří k základnímu kosmetickému vybavení moderní ženy. Možná vás ale překvapí, že lidé si barvili řasy už ve Starém Egyptě před více než šesti tisíci lety. Barvení řas tehdy přikládali nejen estetický, ale především náboženský význam, barvení řas mělo ochránit duši člověka, poskytovat jí ochranu před zlými duchy. Řasenku tak používaly nejen ženy, ale i muži.

 

Takto mohou vypadat i Vaše řasy.

Sérum na řasy výsledky

 

Další možností je samozřejmě používání řas umělých, které ale nevypadají příliš přirozeně a navíc lepidlo, které je s jejich aplikací spojené, s sebou přináší nejen riziko možné alergie, ale také riziko odstranění vašich vlastních řas společně s umělými.

💡 Proč nám vypadávají řasy?

Je mnoho důvodů, proč vám vypadávají řasy. Může to být dokonce kombinace několika faktorů. Jaké to jsou?

 • dlouhodobý stres
 • nutriční deficit
 • menopauza
 • rakovina, chemoterapie (ozařování)
 • chronická zánětlivá onemocnění (psoriáza, revmatoidní artritida, lupus a sklerodermie)
 • podráždění kosmetickým přípravkem (řasenka, nekvalitní sérum na řasy)

 

Jak mít krásné řasy i bez řasenky?

👍 Řasenka představuje nejjednodušší řešení, není ale vhodná pro všechny situace a není ani zdravé a žádoucí naše řasy neustále zatěžovat mnoha vrstvami barvy. Často to přirozenému stavu našich řas spíše uškodí, než prospěje. Řasy se stávají slabšími a více vypadávají. Mnoho žen také podceňuje důkladné odlíčení řasenky před ulehnutím do postele.

Pro to, aby si řasy odpočinuly a nedošlo k jejich poškození, je ale důkladné odlíčení velmi důležité. Kvalitní odličovače by měly být založeny především na přírodní bázi a měly by obsahovat vyživující látky a vitamíny.

Mnohé kosmetičky také doporučují po odlíčení do řas lehce vetřít olivový či ricinový olej, který jim prospívá.

✅ Naštěstí ale naše moderní doba přináší i jiné řešení, prostřednictvím kterého můžete mít krásné řasy – speciální séra.

Jedním z nich je i sérum na řasy s názvem Gigalash. Již během jednoho týdne můžete mít vaše vlastní řasy o poznání delší, hustší a tmavší. Tedy přesně takové řasy, ke kterým si většina žen za běžných okolností dopomáhá pomocí řasenky.

 

Jak tento speciální přípravek funguje?

Základní funkcí řas je ochrana oka před nejrůznějšími nečistotami, které by ho mohly poranit. Lidské řasy přirozeně rostou, vypadávají a jsou nahrazovány novými řasami v pravidelných cyklech přibližně každých šest až deset týdnů, podobně jako naše vlasy.

Cyklus růstu řasy obvykle trvá přibližně měsíc, poté řasa nějakou dobu poskytuje našemu oku již zmíněnou ochranu, poté se uvolní a vypadne. Během každého dne nám tak může vypadnout až pět řas. Sérum je založeno na tom, že přirozeně prodlužuje již zmíněný růstový cyklus řasy, řasy tak rostou déle a vypadnou za delší dobu.

✅ Dlouhé a husté řasy můžete mít již za 14 dní po aplikaci růstového sére Gigalash

Zároveň přípravek také podporuje a urychluje růst nových řas, proniká totiž hluboko do řasového folikulu, který vyživuje. V neposlední řadě sérum zlepšuje kvalitu řas tím, že zlepšuje jejich pružnost, čímž dochází k omezení jejich lámání.

 

Co sérum Gigalash obsahuje?

Přípravek obsahuje velké množství látek, u nichž byla prokázána účinnost na zlepšení růstu a kvality řas. Základní složkou je především speciálně vytvořený enzym EPM, dále panthenol, hydrolyzovaný keratin, kolagen, extrakt z kopřivy, olej z květů pomeranče a také vitamíny A, C a E. Hydrolyzovaný keratin se získává většinou hydrolýzou vlny z ovcí a má hydratační, zjemňující a vyhlazující účinky.

Gigalash složení

 • EPM
 • panthenol
 • hydrolyzovaný keratin
 • kolagen
 • extrakt z kopřivy
 • olej z květů pomeranče
 • vitamín A
 • vitamín C
 • vitamín E

Panthenol neboli kyselina panthothenová je velmi důležitá nejen pro kvalitu našich řas a vlasů, ale také pokožky. Její nedostatek se projeví rychlejším stárnutím kůže, u vlasů a řas ztrátou jejich lesku a větší lámavostí.

Zlepšit kvalitu řas může pomoci i správně zvolený jídelníček, který obsahuje stravu bohatou na bílkoviny a nenasycené mastné kyseliny, které podporují tvorbu keratinu, který je jedním ze základních stavebních prvků řas. Doporučuje se také konzumace droždí či vaječných žloutků, které jsou bohaté na vitamín H.

 

💡 Jak sérum správně používat?

Výrobek se doporučuje aplikovat dvakrát denně, nejlépe ráno a večer na odlíčenou a čistou pleť. Aplikace séra je velmi jednoduchá. Každé balení obsahuje aplikátor, který je podobný tomu, který většina žen zná z používání očních linek.

Užívání ve zkratce

✅ Ráno a večer

Aplikátor -> sérum nanést ke kořínkům řas (horní i dolní víčko) – > HOTOVO

 

Prvním krokem je nanesení malého množství séra přímo ke kořínkům řas na vrchní straně horního víčka. Stejným způsobem se poté nanese tenká vrstva séra i ke kořínkům na vnější straně dolního víčka. Nanesené sérum se vstřebá maximálně do dvou minut od aplikace.

Výsledky řasového séra

 

Po týdnu pravidelného užívání jsou již patrné první výsledky, po dvou týdnech je rozdíl v kvalitě a vzhledu řas ještě výraznější. Údaje na oficiálních stránkách výrobku udávají, že již po dvou týdnech pravidelného užívání jsou řasy o 55 % delší, a 38 % hustší.

👍 Po měsíci používání jsou řasy delší dokonce o 90 % a hustší o 70 %. Při aplikaci je vhodné postupovat opatrně a vyvarovat se případného vniknutí séra do oka. Pokud k tomu dojde, stačí oko vypláchnout malým množstvím vody. V případě potřeby lze sérum aplikovat nejen na řasy, ale také na obočí, na které má podobně pozitivní účinky.

Upozornění

Pokud sérum omylem nanesete do oblasti očí, stačí vypláchnout vodou.

Jaké má tento produkt reference?

Sérum je hodnoceno velmi pozitivně, většina spokojených zákaznic uvádí, že během jednoho týdne opravdu zaznamenaly pozitivní změny v kvalitě, hustotě i délce jejich řas. Díky séru se tak cítily mnohem více přitažlivé a jejich pohled okolí popsalo jako mnohem svůdnější.

TIP: rada profesionálaJako další pozitivum také uvádějí skutečnost, že sérum je stoprocentně hypoalergenní, je dermatologicky testováno a nezpůsobuje žádné podráždění či alergické reakce. Sérum mohou bez starostí používat i ženy, které nosí kontaktní čočky.


Na internetu jsou k dispozici recenze od konkrétních zákaznic, které sérum již vyzkoušely a popisují svou zkušenost. V mnoha z nich je vyzdvihován fakt, že řasy po použití séra vypadají mnohem přirozeněji než při používání řasenky nebo umělých řas.


Po měsíčním užívání a dosažení zamýšleného efektu zákaznice uvádějí, že pro jeho udržení pak stačí sérum používat přibližně dvakrát týdně. Současně s používáním séra je možné řasy líčit i běžnou řasenkou, stačí sérum vždy ráno aplikovat jako první a počkat, až dojde k jeho vstřebání. Poté je možné se bez omezení a obavy z rozmazání stínů či linek nalíčit tak, jak jste zvyklá.


Zkušenost Šárky, 22 let
Z ničeho nic mi začaly neuvěřitelně vypadávat řasy. Brala jsem na to i různé výživové doplňky, ale nic nezabíralo. Vypadávání se začalo postupně zastavovat až poté, co jsem začala používat sérum GigaLash. Teď mám díky němu pevnější a delší řasy, co mě těší.
Zkušenost Moniky, 25 let
Ani moje máma neměla nikdy výrazné řasy. Nejen, že jsem po ní zdědila moje zrzavé vlasy, ale i víčka, které byly téměř bez řas … Na doporučení kámošky jsem nedávno vyzkoušela vaše sérum a musím uznat, že skutečně funguje. Řasy mám asi o polovinu déle a hustší, takže jsem spokojená.
Zkušenost Andrey, 34 let
GigaLash jsem si koupila jen tak z rozmaru. Věděla jsem, že pomůže vyživit mé řasy, ale ani ve snu by mě nenapadlo, jak výrazně zaučínkuje! Sérum jsem používala pravidelně 2x denně a po měsíci jsem používání musela přerušit, nakolik jsou už moje řasy příliš dlouhé 😀

 

Kde je možné sérum zakoupit?

V současné době není možné výrobek zakoupit v žádném obchodě, je k dispozici pouze přes objednání prostřednictvím oficiálních webových stránek distributora – ZDE.

 

Možnosti balení

Pokud chcete sérum vyzkoušet, můžete si vybrat se čtyř velikostí balení. Základní balení obsahuje jeden aplikátor, který obsahuje tři mililitry séra. Toto balení vystačí přibližně na dobu šesti měsíců a jeho cena je sedm set devadesát korun.

K dispozici jsou ale i větší balení, která obsahují šest, devět či dvanáct mililitrů séra a jsou cenově výhodnější. Na webových stránkách naleznete rovněž telefonní číslo na zákaznickou linku, která slouží po zodpovězení jakýchkoli dotazů ohledně výrobku, a také emailovou adresu.

 • 1 balení GigaLash = 1000 ,-
 • 2 balení GigaLash = 1970 ,-
 • 3 balení GigaLash = 2970 ,-
 • 4 balení GigaLash = 3700 ,-

Gigalash možnosti balení

Možnosti balení

Naposledy aktualizováno 30 srpna, 2020, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (2 votes)

3 Comments

 1. Koupila jsem si 2 balení za těch 1970 Kč a užívala po dobu 2 měsíců. Řasy jsou lepší, ale bojím se, že to budu muset třeba za rok zopakovat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *