victus proteinová dieta recenze
3 října, 2016
Kategorie: Hubnutí, Jídlo, Proteinová dieta

Victus proteinová dieta – recenze!

Victus recenze

Dnes se podíváme na zoubek společnosti Victus, která se pohybuje v oblasti redukčních diet a hubnutí už nějaký ten pátek. Jsou zaměřeni na proteinovou dietu, o které píši mnoho článků, kde se dozvíte potřebné informace, co to ta proteinová dieta je a jak se vlastně drží.

K tomu mají i eshop s výrobky a potravinami, které k správnému držení diety potřebujete. Dieta je vhodná pro všechny, kteří chtějí zhubnout a rádi si připlatí za kvalitu, kterou společnost Victus nabízí.

 

Co to je proteinová dieta?

Jedná se o účinnou metodu, jak redukovat tělesnou hmotnost. Funguje na principu výrazném omezení tuků a hlavně cukrů z jídelníčku. Přijímáte tedy jen proteiny (bílkoviny).

Dietu můžete znát také pod “obchodním” názvem – ketogenní dieta. Máte strach, že to bude něco strašného?

Nemějte obavy, jídlo je kvalitní a chutné včetně dezertů a zdravých sladkostí, které si můžete bez výčitek dopřát.

Ketomix obchod s proteinovou dietouVyzkoušejte proteinovou dietu KetoMix, která má dle mého názoru lepší složení, chuť a hlavně cenu! Victus jsem dříve vužíval, ale KetoMix zaslouženě převzali první místo s protenovou dietou. Můžete si zde také přečíst celou recenzi na Ketomix.

 

Ketóza

Co je to ketóza? Jedná se o stav, kdy tělo bez příjemu sacharidů začne “požírat” vlastní tukové zásoby. Stav ketózy se dostaví od 2 do 4 dnů, ale je nutné kompletně vynechat sacharidy z jídelníčku (maximální denní příjem je kolem 30 gramů).

Uvedé služby jsou hlavně pro lidi, kteří jsou časově vytíženi, a nebo se nechtějí věnovat hubnutí sami. Bez problému zhubnete, i když se nedostavíte na konzultaci, ale budete dodržovat stravu (koupenou například z jejich webu) a cvičit. Nutno podotknout, že služby jsou na profesionální úrovni, ale tomu samozřejmě odpovídá i cena, která není nejnižší. Velký plus vidím v přístupu Victusu, který má ceny všech služeb na webu a nebude z vás “tahat” peníze až na pobočce.

 

3 výhody proteinové diety?

TIP: rada profesionála

Hubnete zdravě, relativně rychle a bez JoJo efektu!

Proteinová jídla si můžete vybrat z pohodlí domova na oficiálních stránkách a nechat poslat domů.

Příprava hotových jídel je na 2 minutky, zvládne to každý a nestojí to o moc více, než kolik utratíte za “normální” jídlo.

 

 

Nevýhody proteinové diety?

Možnou nevýhodou může být právě vyšší cena jídel. Ale pozor, není to zase takový rozdíl. Jídla z Victusu jsou totiž optimalizována a obsahují pouze to, co tělo potřebuje, respektive sníte toho méně, ale přesto nebudete mít hlad!

 

Zkušenosti lidí

  • “Musím konstatovat, že jsem našel konečně komfortní a motivační způsob redukce hmotnosti prostřednictvím proteinové diety v centru Victus. Bez větších problémů jsem zhubl 18 kg.”

    Prof. MUDr. Čestmír Neoral, CSc

  • NIKI odpovídá:
    “Dietu mám od nich za 16 dní 6 kg dole a úbytek v centimetrech v pase, hrudník, břicho, boky, stehna a pokračuji dál, držely to i mé tři kamarádky jedna za měsíc 10kg, jedna 7 a jedna za tři měsíce 20. Nevím, proč by neměly fungovat proteinové diety, nejdůležitější je samozřejmě pak ta udržovací fáze.”
4.7/5 - (3 votes)
2 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *