Koupit liverax za nejlepší cenu
22 března, 2016
Kategorie: Doplňky, Ostatní

Liverax recenze

Játra patří mezi největší orgán a je to dokonce i největší žláza. Průběžně filtrují krev a tím zbavují naše tělo škodlibých látek a toxinů. Jako další funkce je nutné zmínit regulaci cholesterolu, zásobárnu tuku, ukládání vitamínů, ukládaní důležitých kovů a metabolismu sacharidů. Játra tvoří okolo 35% až 40% látka zvaná  glykogen, který slouží jako zásobník energie a je nutný pro dlouhodobý výkon.

Máte problém s játry a potřebujete očistu? Možností je hned několik, a některé z nich si ukážeme v článku. Jednou z nich bude i účinný doplněk stravy Liverax s 30% slevou!

Jak si “vyčistit” játra?

Detoxikaci jater můžete provést pomocí několika známých potravin (všechny seženete v obchodech, lékarně,…).

  • ostropestřec mariánský
  • chrom, selen a karnitin
  • kurkuma
  • svízel

liverax

Chci teď nakoupit

Liverax recenze

Konzumace výše zmíněných potravin často nestačí a proto je vhodné přejít k doplňkům stravy. Jedním takovým přípravkem je i Liverax, který slouží k očistě jater a podporuje normální funkci jater. Skládá se z 5 přírodních látek, které si více popíšeme.

  • podporuje normální funkci jater
  • podporuje zdraví jater
  • podporuje schopnosti  a regeneraci jater

Ostropestřec mariánský

Ostropestřec je využíván už více než 2000 let k správné podpoře jater. Obsahuje flavonoidní komplex silymarin, což je hlavní aktivní látka. Dále podporuje regeneraci buněk a ničí škodlivé látky v těle.

liverax recenze - heureka

Kurkuma

Kurkuma je v českých domácností čím dál tím více populární jako koření. Málokdo ale tuší, že má léčivé a pozitivní účinky na tělo! Pomáhá ochránit buňky před stresem a podporuje činnost jater.

Kyselina alfa-lipoová

Kyselina se běžně vyskytuje v lidském těle a funguje jako skvělý antioxidant! Je využívaná k léčení u poškození alkoholem (cirhóza jater). Podle některých výzkumů také napomáhá udržovat pamět při Alzheimerově chorobě. Měl by být součástí jídelníčku každého sportovce, protože podporuje regeneraci a využítá kyslíku ve svalech.

Astragalus

Astragalus má zastoupení především v čínské medicíně. Působí pozitivně na organismus, ochraňuje tkáně před poškozením a podporuje obranyschopnost. Také podporuje funkci močového měchýře a správnou činnost ledvin.

Cholin

Chaolin je zařazen mezi vitamín B, který je obsažen v luštěninách, burských oříškách a vaječných žloutkách. Lehce zvýšený příjem Cholinu se může projevit na zlepšení paměti!

Proč začít s užíváním přípravku Liverax?

detoxikuje játra a napomáhá k celkové vitalitě jater

funguje již po jednom měsíci užívání

možnost užívat dlouhodobě a preventivně

cena od 319 ,-

Objednat přípravek Liverax můžete zde za zvýhodněnou cenu. Při objednání 2 kusů neplatíte poštovné.

Chci teď nakoupit

Zádný komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *