Koupit liverax za nejlepší cenu
22 března, 2016
Kategorie: Doplňky, Ostatní

Liverax recenze

Játra patří mezi největší orgán a je to dokonce i největší žláza. Průběžně filtrují krev a tím zbavují naše tělo škodlivých látek a toxinů. Jako další funkce je nutné zmínit regulaci cholesterolu, zásobárnu tuku, ukládání vitamínů, ukládaní důležitých kovů a metabolismu sacharidů. Játra tvoří okolo 35% až 40% látka zvaná  glykogen, který slouží jako zásobník energie a je nutný pro dlouhodobý výkon.

My se v této recenzi zaměříme na přírodní doplněk stravy Liverax od Advance Nutraceutics. Chcete-li detoxikovat játra a zlepšit výsledky jaterních testů, Liverax je pro Vás správná volba. Zároveň detoxikace jater není jediným benefitem, který tento produkt nabízí.

advance liveraxpřírodní složení

regenerace a očista jater

AKCE: 30% sleva

Přejít do obchodu

 

Liverax recenze

Konzumace výše zmíněných potravin často nestačí, a proto je vhodné přejít k doplňkům stravy. Jedním takovým přípravkem je i Liverax, který slouží k očistě jater a podporuje normální funkci jater.

Síla přípravku spočívá v 5 extraktů z léčivých a detoxikačních bylin. Jaké benefity můžete očekávat po 1 měsíci od začátku užívání?

 • podporuje normální funkci jater
 • podporuje zdraví jater
 • podporuje schopnosti  a regeneraci jater

liverax

Přejít do obchodu

Přírodní látky, které se nacházejí v Liveraxu

Ostropestřec mariánský

Ostropestřec je využíván už více než 2000 let k správné podpoře jater. Obsahuje flavonoidní komplex silymarin, což je hlavní aktivní látka. Patří také mezi významné antioxidanty, které chrání buňky před volnými radikály. Využívá se při problémech s játry, ale blahodárné účinky má také na žlučník.

Jaké další benefity ukrývá ostropestřec mariánský?

 • regeneruje jaterní parenchym
 • čistí játra
 • podporuje imunitu
 • příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi

Jeho léčivé účinky se používají také při hepatitidě (žloutence) typu B a C, cirhóze jater, mononukleóze, žlučníkových kamenech, ztukovatění jate a intixikaci drogami, alkoholem a houbami.


Kurkuma

Kurkuma je v českých domácností čím dál tím více populární jako koření. Málokdo ale tuší, že má léčivé a pozitivní účinky na tělo! Pomáhá ochránit buňky před stresem a podporuje zdravou činnost jater.

Stejně jako ostropestřec, patří i kurkuma mezi silné antioxidanty a přírodní léčivo. Má silné protizánětlivé a antioxidační účinky (kvůli obsahu léčivé látky kurkumin). Dále pozitivně ovlivňuje funkci mozku a snižuje riziko jeho onemocnění. Zároveň podporuje kardiovaskulární systém a snižuje rizikové faktory kardiovaskulárních chorob.

Co dalšího může přinášet konzumace extraktů z kurkumy, který se nachází v Liveraxu?

 • kurkumin může mít pozitivní dopad na pacienty s Alzheimerovou chorobou
 • kurkuma podle studií může mít vliv na prevenci a léčbu rakoviny
 • užívání kurkuminu zlepšuje stav kloubního aparátu
 • dodává energie a pomáhá v léčbě depresí

Kyselina alfa-lipoová

Kyselina se běžně vyskytuje v lidském těle a funguje jako skvělý antioxidant! Je využívaná k léčení u poškození alkoholem (cirhóza jater). Podle některých výzkumů také napomáhá udržovat paměť při Alzheimerově chorobě. Měl by být součástí jídelníčku každého sportovce, protože podporuje regeneraci a využívá kyslíku ve svalech.

Alfa-lipoová kyselina se také využívá při léčbě snížení citlivosti. Co to znamená? Pozitivně ovlivňuje pocity brnění a jiné příznaky poškození nervů. Nesmíme zapomenout na její schopnost regenerace jater při problémech s alkoholem, hepatitidě, nebo při otravě jedy.

Jaké další benefity nabízí kyselina alfa-lipová?

 • zvyšuje imunitu a obranyschopnost organismu
 • zmírňuje projevy únavového syndromu

Astragalus

Astragalus má zastoupení především v čínské medicíně. Působí pozitivně na organismus, ochraňuje tkáně před poškozením a podporuje obranyschopnost. Také podporuje funkci močového měchýře a správnou činnost ledvin.


Cholin

Cholin je zařazen mezi vitamín B, který je obsažen v luštěninách, burských oříškách a vaječných žloutkách. Lehce zvýšený příjem Cholinu se může projevit na zlepšení paměti!

Nedostatek cholinu je spojován s Alzeimerovou chorobou a poruchami paměti. Zároveň omezuje hromadění cholesterolu a tuku v organismu. Napomáhá ochraně jater před alkoholem, léky, toxiny, jedy a chemikáliemi.

 

Liverax – zkušenosti uživatelů

“Zvýšené jaterní testy, po využití Liveraxu, se laboratorní výsledky zlepšily, nyní užívám další balení, po dalších testech napíši.” Lída

“Věřila jsem že to bude dobrý preparát ale hodně předčil má očekávání. Po třech dnech užívání, zmizel tlak pod žebry a cítím se výborně. Opravdu doporučuj.” Monreika

“LIVERAX užívám dlouhodobě, naprostá spokojenost. Paní doktorka byla velmi mile překvapena účinností tohoto přípravku. Mohu a doporučuji všem hlavně s onemocněním jater (ale nejen pro ně). Celkově s přípravky tohoto e-shopu je naše rodina ( i přátelé) velmi spokojena. Nakupujeme i jiné přípravky např. URIXIN na zánět močových cest – daleko účinnější než jemu podobné.” Novák Petr

liverax heureka zkušenosti

 

Dávkování

Dávkování je velice jednoduché!

➡️ Doporučená denní dávka je 1 kapsle

➡️ Užívat nejlépe po jídle

➡️ Zapít dostatečným množstvím vody

➡️ Vhodné k dlouhodobému užívání

 

Proč začít s užíváním přípravku Liverax?

detoxikuje játra a napomáhá k celkové vitalitě jater

funguje již po jednom měsíci užívání

možnost užívat dlouhodobě a preventivně

cena od 319 ,-

 

Kde Liverax koupit?

Liverax můžete objednat na oficiálních stránkách výrobce a zároveň prodejce www.Liverax.cz. Nákup z oficiálních stránek je vždy nejlepší. Máte jistotu, že produkt je originál a zároveň to není starý kus, který 2 roky ležel ve skladu!

Advance Liverax cena

1 balení (60 kapslí) = 319 Kč

2 balení (120 kapslí) = 609 Kč

3 balení (180 kapslí) = 909 Kč + doprava ZDARMA

4 balení (240 kapslí) = 1189 Kč + doprava ZDARMA

advance liverax cena

Přejít do obchodu

 

Závěr

Liverax je založený na přírodní složení a od známé firmy Advance Nutraceutics. Účinně pomáhá detoxikovat játra a zlepšovat jaterní testy. Tento produkt má prokazatelné účinky a tisíce spokojených zákazníků.

Kdo potřebuje detoxikovat játra, žlučník a podpořit funkci močového měchýře, měl by tento produkt vyzkoušet!

Pokud máte zkušenosti s Liveraxem, zapojte se do diskuse a podělte se s námi! Pomůže to dalším uživatelům.

5/5 - (2 votes)
Zádný komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *