Příborníky zřejmě způsobují revoluci v hubnutí

Jistě jste se ve svém životě setkali s nejrůznějšími radami a návody, jak co nejrychleji a efektivně zhubnout. Také jste samozřejmě vyzkoušeli mnoho diet, některé vám vyhovovaly, jiné nikoli.

Dietologové teprve nedávno přišli se zajímavým objevem: podle jejich odborného pohledu je při hubnutí důležité, aby nádobí a ostatní příslušenství ve vaší kuchyni bylo vždy na svém místě, tedy nejlépe v příborníku. Výsledný efekt se prý dostaví nečekaně brzy

Příborník jako multifunkční pomocník 

Pokud ve své kuchyni máte rádi pořádek, měly by i příbory být pěkně sklizené a zároveň přehledně uspořádané.

K organizaci příborů se přirozeně nejlépe hodí příborník. Jde o všestranného praktického pomocníka, který může zároveň sloužit jako designový doplněk vaší kuchyně.

Vejde se do něj cokoliv, na co si vzpomenete, a hodí se do všech typů kuchyní.

Na rozdíl od skleněných vitrín, které vám umožňují vystavit pěkný porcelánový servis po babičce nebo se pochlubit drahým křišťálovým servisem, uložíte do příborníku všechny věci tak, že na ně nebude vidět.

Že to není nezanedbatelný faktor vzhledem k naší postavě, bylo nečekaným zjištěním pro naprostou většinu z nás.

Nečekané výhody příborníku

Docela nedávno odborníci na hubnutí a diety přispěchali s překvapivým poznatkem – příborníky prospívají nejen pořádku, ale i naší postavě.

Souvztažnost mezi organizérem našich příborů a hubnutím zní téměř neuvěřitelně.

Že může příborník ovlivnit vaši postavu, ostatně potvrzují i lidé, kteří si příborník pořídili.

Jakmile neměli lžíce, lžičky, nože a vidličky, ale i napichovátka, vývrtky nebo otvíráky na očích, přestali se přejídat, stravovali se pravidelněji a úměrně svým potřebám a celkově upravili i svůj jídelníček.

Tato změna se pozitivně odrazila na jejich postavě: většina lidí si pochvalovala snížení tělesné hmotnosti a se svou postavou byla spokojenější.

Příborníky tak kromě svého primárního významu získaly další důležitou funkci, kterou jsme si dříve sami tolik neuvědomovali. 

Umocnit zážitek z dobrého jídla

Ať už je to s dietologickým efektem příborníku jakkoliv, jedno je jisté. Komplexní zážitek z dobrého jídla si užijete spíše s kvalitním servisem než s rychlým občerstvením z plastových krabiček.

Vyhraďte si s příborníkem čas na jídlo a získáte tím čas pro sebe.

Naposledy aktualizováno 14 prosince, 2022, autorem Redakce Magazínu

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *