RECENZE: Erexan Kontrol (složení, cena + slevový kupón)

Za nejčastější problém, který muže v souvislosti s jejich sexuálním životem trápí, se považují především nejrůznější poruchy erekce. Velmi častým problémem, je ale také předčasná ejakulace, o které se však zdaleka nemluví tak často. Průzkumy ukazují, že tento problém trápí třetinu mužů v produktivním věku. Předčasná ejakulace může mít různou podobu a intenzitu.

Nejvíce mužů uvádí, že ejakulují přibližně do minuty od začátku soulože, existují ale i takoví, kteří ejakulují již v okamžiku, kdy zavedou penis do ženiny pochvy či ještě před vlastním pohlavním stykem.

Problém předčasné ejakulace s sebou často přináší i zvýšený stres, muži se začnou stresovat, neboť kvůli příliš krátkému styku nedokáží svou partnerku uspokojit.

Erexan kontrol 30 kapslí

 

podpora erekce za každé situace

přírodní složení, bez předpisu

slevový kupón: sleva55 – sleva 50 Kč

To s sebou pak přináší psychické problémy a ztrátu sebedůvěry. Existují i muži, kteří z tohoto důvodu pak mají tendenci se pohlavnímu styku vyhýbat. Naštěstí dnes existují možnosti, jak problém předčasné ejakulace vyřešit.

 

Recenze doplňku stravy Erexan Kontrol

🔳 Erexan Kontrol je přírodní doplněk stravy pro oddálení ejakulace, podporu erekce a libida. Měl by se užívat přibližně 30-60 minut před sexuálním stykem. Zároveň má pozitivní vliv na reprodukční funkci a plodnost. Proto je tento přípravek vyhledáván páry, kteří se snaží o početí.

 

Předčasná ejakulace a její řešení

Příčiny předčasné ejakulace nejsou zcela přesně známy. Většinou se předčasná ejakulace dělí na primární, která se objeví již při prvním pohlavním styku muže a přetrvává po zbytek života, a sekundární, která se objeví náhle během do té doby bezproblémového sexuálního života muže.

Za příčinu primární předčasné ejakulace je považována především krátká uzdička či zvýšená citlivost v oblasti penisu nebo žaludu penisu. Častějšími příčinami jsou ale především nejrůznější psychické problémy muže, obezita, chronický zánět prostaty, poruchy funkce štítné žlázy či nedostatek sexu.

Předčasná ejakulace příčiny

Pokud muži s tímto problémem navštíví lékaře, může jim předepsat léky. Mnoho mužů se však lékaři svěřit nechce, pro ně jsou k dispozici volně prodejné přípravky, jedním z nich je i Erexan Kontrol. Jedná se o doplněk stravy, který účinně pomáhá při problémech s předčasnou ejakulací, prodlužuje dobu trvání pohlavního styku a zároveň podporuje erekci.

 

💡 Jaké je složení tohoto speciálního přípravku určeného k oddálení ejakulace?

Výhodou tohoto produktu je v porovnání s léky především to, že obsahuje pouze přírodní látky a složky, které mají příznivý vliv na oddálení předčasné ejakulace a celkový sexuální život mužů. Přípravek rovněž neobsahuje žádná barviva a chemické konzervanty. Základní složení tvoří výtažky z několika léčivých rostlin.

bez barviv

bez konzervantů

Kotvičník zemní

Tou pravděpodobně nejdůležitější je kotvičník zemní. Tato nenápadná rostlina je známá také pod označením zelená či přírodní viagra. Účinně totiž pomáhá zvyšovat hladinu testosteronu a zlepšuje sexuální funkce a libido, zároveň dodává energii a pomáhá proti únavě.

Řeřicha meyenová

Druhou rostlinou, jejíž výtažky v produktu najdeme, je řeřicha meyenová, která blahodárně působí na prostatu a zároveň podporuje tvorbu spermií. Jde o rostlinu pocházející z jihoamerických And, jejíž léčivé účinky využívali původní indiánští obyvatelé již ve druhém tisíciletí před naším letopočtem.

Ženšen

Z dalších rostlinných výtažků v tomto produktu najdeme ženšen, který je známý svými silnými afrodiziakálními účinky, obsahuje totiž látky, které zlepšují prokrvení malé pánve a stimulují sexualitu.

Griffonia simplicifolia

Tradiční rostlinka z Afriky, která podporuje tvorbu serotoninu a krotí začínající deprese. Kvalitu erekce z velké části ovlivňuje také psychický stav jedince.

Teobromin

Teobromin se nachází v Erexanu Kontrol především kvůli schopnosti stimulovat centrální nervovou soustavu.

Ženšen

Ženšen se využíval především v Číně, ale postupem času se rozšířil do celého světa. Nachází se téměř ve všech doplňcích stravy na podporu erekce. Zlepšuje pozornost, harmonizuje erektilní dysfunkce a snižuje riziko infarktu.

L-Arginin

Kromě výtažků z rostlin přípravek obsahuje Erexan také aminokyselinu L-Arginin, která má blahodárný vliv na mužskou erekci a produkci spermií. Tato aminokyselina totiž přispívá k tvorbě vyššího množství oxidu dusného v mužském organismu, jehož důsledkem je uvolnění hladkého svalstva a s tím související lepší prokrvení penisu, a tedy lepší erekce.

 

Jak tento doplněk stravy správně užívat?

Vzhledem k tomu, že se nejedná o lék, ale o doplněk stravy, není nutné jeho pravidelné užívání. Přípravek se užívá jednoduše vždy přibližně šedesát minut před plánovaným pohlavním stykem. Doporučená dávka jsou dvě tobolky, které se zapijí dostatečným množstvím tekutiny.

60 minut před sexuálním stykem

Erexan Kontrol 320 mg

Základní balení výrobku obsahuje třicet tobolek. Výrobek navíc není určen jen pro muže, které trápí předčasná ejakulace, ale také pro ty muže, kteří touží po prodloužení pohlavního styku a lepší erekci. Ne náhodou je produkt často hodnocen také jako nejlepší prášky na erekci.

Vzhledem k tomu, že ve výrobku nejsou obsaženy žádné živočišné látky, je vhodný také pro vegetariány a vegany.

 

Jak je tento produkt hodnocen?

Přípravek se může pochlubit velmi pozitivní zpětnou vazbou a hodnocením. Naprostá většina zákazníků je s jeho užíváním velmi spokojena. Mezi nejčastěji uváděné účinky patří lepší erekce, prodloužení pohlavního styku, větší chuť na sex a také silnější orgasmus, tedy celkové zlepšení a zkvalitnění sexuálního života.

Mnoho mužů rovněž vyzdvihuje vliv přípravku na jejich sebevědomí, kdy se díky lepší sexuální výkonnosti a prožitkům cítí mnohem lépe a mužněji. Pokud vás zajímají konkrétní zkušenosti mužů, podívejte se na rozmanité recenze tohoto produktu. Přípravek je zdravotně zcela bezpečný a s jeho užíváním nejsou spojeny žádné vedlejší účinky.

bez vedlejších účinků

Vzhledem ke skutečnosti, že nejde o lék, není s ním spojeno ani vytvoření případné závislosti, které by s sebou mohlo přinést možnost abstinenčních příznaků v případě ukončení jeho užívání.

Zkušenosti s Erexan Kontrol

“Dobrý den! Můj problém spočíval v tom, že jsem se vždy při mé přítelkyni velmi rychle udělal. Do minuty jsem byl vždy hotov, ale pak jsem na internetu našel vaši stránku a objednal jsem si. Problém je už vyřešen a jsem velmi rád, takže dík.” Fabián

“Jsem velmi překvapen účinkem tohoto produktu. Objednávám znovu.” Goldfin

 

Kde je možné přípravek koupit?

V případě zájmu lze výrobek jednoduše objednat prostřednictvím webových stránek jeho distributora – EREXAN.EU. Základní balení, které obsahuje třicet tobolek, je zde k zakoupení za osm set dvacet korun.

Cenově se vyplatí objednání balíčků obsahujících více balení. Balíček se dvěma baleními, stojí tisíc čtyři sta čtyřicet korun. Cena balíčku se třemi baleními je dva tisíce sto padesát korun, se čtyřmi baleními dva tisíce šest set korun.

Druhy balení:

  • 1 balení Erexan Kontrol (30 tobolek) – 820 Kč
  • 2 balení Erexan Kontrol (60 tobolek) – 1440 Kč
  • 3 balení Erexan Kontrol (120 tobolek) – 2150 Kč
  • 4 balení Erexan Kontrol (150 tobolek) – 2600 Kč

Čím více balení nakoupíte, tím větší máte možnost ušetřit. Přikládám také slevový kupón, který stačí před nákupem zadat a ušetříte další peníze. Objednávka většinou dorazí 2-3 den od objednání.

Slevové kupóny:

  • sleva55 – sleva 55 Kč
  • ups10p – sleva 10% při nákupu nad 1300 Kč

Erexan doručení a kladové zásoby

Erexan Kontrol balení

Naposledy aktualizováno 19 srpna, 2020, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *