EREXAN standard recenze
16 března, 2020
Kategorie: Doplňky

RECENZE: Erexan Standard (složení, cena + slevový kupón)

Stále více českých mužů trápí problémy spojené s erekcí. Průzkumy ukazují, že určitými erektilními poruchami trpí více než polovina mužů ve věku od třiceti pěti do šedesáti pěti let. Mnoho mužů se však za tyto problémy poněkud stydí, a tak se s nimi často nesvěřují ani lékařům. V dnešní recenzi se podíváme, jak může Erexan Standard tento problém vyřešit.

 

Příčiny problémů s erekcí

Nejčastějšími příčinami vzniku těchto potíží je zejména nadváha, nezdravý životní styl spojený s kouřením a požíváním vyššího množství alkoholu. Rovněž muži, kteří například v práci čelí přílišnému stresu, patří do skupiny potenciálně ohrožených.

erexan standard

podpora erekce za každé situace

přírodní složení, bez předpisu

slevový kupón: sleva55 – sleva 50 Kč

Nejrůznějšími erektilními dysfunkcemi také trpí starší muži postižení cukrovkou či mající vysoký cholesterol a krevní tlak. Oproti mužům žijícím před několika málo desítkami let ale mají dnešní muži tu výhodu, že na trhu existuje velké množství léků či doplňků stravy, které jim s poruchami erekce mohou pomoci.

 

Erektilní dysfunkce a její řešení

🔳 Existuje poměrně velká skupina mužů, u kterých mají poruchy erekce úzký vztah s jejich psychikou. Muži ztrácejí sebedůvěru a podléhají depresím, velmi často se také stává, že pokud se muži stane, že tak zvaně selže, dojde u něj k určitému zacyklení.

🔳 Takový muž je pak ze strachu, že k podobné situaci dojde opakovaně, vystaven většímu stresu a tlaku, jejichž výsledkem je často další selhání. To s sebou pak zákonitě přináší zhoršení partnerského soužití či problém neschopnosti založit rodinu.

Sexy žena na pláži

🔳 Problémům s erekcí může velmi účinně pomoci zdravý životní styl, tedy vyhýbání se přílišnému stresu, pravidelný fyzická aktivita, omezení alkoholu, přestat kouřit. Na erekci má také velký vliv strava, bylo prokázáno, že dlouhodobá konzumace velkého množství  nasycených tuků, vede k jejich usazování na stěnách cév.

🔳 Tyto tukové usazeniny pak postupně ucpou úzké cévy, které zásobují při erekci penis krví a výsledkem jsou právě poruchy erekce.

🔳 S nejrůznějšími erektilními potížemi může mužům účinně pomoci speciální přípravek s názvem Erexan Standard. Tento produkt je možné volně zakoupit bez lékařského předpisu a pozitivní účinky látek, které jsou v něm obsaženy, byly ověřeny několika studiemi a nezávislými testy.

 

Pro koho je EREXAN STANDARD vhodný?

Doplňky stravy Erexan jsou vhodné pro všechny, kteří pociťují, že erekce není 100% a chtějí s tím něco udělat.

při problémech s erekcí

pro muže nad 18 let

pro muže, u kterých konkurenční produkty nefungují

 

Jaké je složení tohoto speciálního produktu určeného k podpoře erekce?

Jedním z velkých kladů, který je s tímto výrobkem spojen, je fakt, že se jedná o ryze přírodní přípravek, který v porovnání s jinými přípravky, které jsou určeny pro poruchy erekce, obsahuje pouze přírodní látky a složky, které mužům navrátí jejich sexuální výkonnost a s ní spojené sebevědomí.

L-Arginin

Zároveň je zcela bez konzervačních látek a umělých barviv. Složení tohoto výrobku je naprosto originální, jeho základní složkou je zejména aminokyselina s názvem L-Arginin, která je jedinečným prostředkem v boji s nedostatečnou erekcí.

Kromě toho také pozitivně působí na kvalitu a produkci spermií. L-Arginin přispívá k tvorbě oxidu dusného v mužském organismu, jehož vyšší množství vede k uvolnění hladkého svalstva. Tím tak dojde k mnohem lepšímu prokrvení penisu, a tedy k lepší erekci.

L-Lysin

Další účinnou složkou tohoto produktu je také aminokyselina s označením L-Lysin. Tato aminokyselina pozitivně působí na čas, který je potřebný k regeneraci po pohlavním styku, a tím tak výrazně zlepšuje frekvenci sexuálního styku.

Třetí složku tohoto doplňku stravy představuje L-Citrulin, jehož hlavní funkcí je udržení stabilní hladiny L-Argininu v buňkách. Výsledkem toho je poté dlouhodobá a stabilní erekce.

Kotvičník zemní a maca peruánská

Vedle těchto účinných látek ve výrobku najdeme také extrakty ze dvou léčivých rostlin. Jejich pozitivní účinky na erekci jsou známy již po celá tisíciletí, a to z tohoto přípravku dělá nejlepší prášky na erekci.

Jednou z nich je kotvičník zemní, která napomáhá zvýšení hladiny mužského pohlavního hormonu testosteronu, který má velký vliv na sílu a výkonnost mužů, a to nejen fyzickou, ale také sexuální. Stimulace testosteronu je navíc podpořena ještě aminokyselinou L-Ornytin. Druhou rostlinou, jejíž výtažky v produktu najdeme, je maca peruánská, která blahodárně působí na prostatu a rovněž podporuje tvorbu spermií.

Dále obsahuje také malé množství aminokyselin L-Ornitin a L-Citrulin, které mají podobný účinek jako L-Arginin.

 

Jak tento přípravek užívat?

Užívání tohoto doplňku je velmi jednoduché. Nemusíte jej brát pravidelně, stačí přibližně hodinu před plánovaným pohlavním stykem užít jednu až dvě pilulky, které jednoduše spolknete za pomoci malého množství vody.

Základní balení výrobku obsahuje patnáct tobolek. Erexan ale není určen pouze pro muže, kteří trpí erektivními dysfunkcemi, ale také mužům, kteří touží po zlepšení sexuální výkonnosti. Přípravek tak mohou užívat všichni muži od osmnácti let, jedinou výjimkou jsou muži, kteří trpí kardiovaskulárními onemocněními, pro ty přípravek není vhodný.

 

Jak muži tento speciální doplněk stravy hodnotí?

Reference na tento produkt jsou veskrze pozitivní, většina zákazníků je s jeho užívání velice spokojena. Užívání přípravku opravdu vede k odstranění či velmi výraznému zmírnění potíží spojených s erekcí a všeobecně ke kvalitnější erekci a celkově i sexuálního života.

hladina testosteronu u mužů

Na internetu jsou k dispozici mnohé recenze, které obsahují osobní zkušenosti mužů s tímto produktem. Kromě pozitivních účinků na erekci muži oceňují také to, že s užíváním přípravku nejsou spojeny žádné nepříjemné vedlejší účinky, které se někdy vyskytují při užívání přípravků podobného druhu.

 

Zkušenosti uživatelů s Erexan Standard

“Málo kdo ví, že jsme měli s mojí manželkou malé, ale dlouhodobé nepříjemnosti co se týká našeho intimního života. Pravděpodobně moje cyklistická záliba mě připravila o schopnost déle udržet erekci.

Obvykle když jsme se se ženou milovali, můj penis ztratil tvrdost do několika minut a nebyli jsme již schopni v milování pokračovat. Trápilo mě to zejména kvůli ženě, že jsem ji nikdy nedokázal uspokojit a já sám jsem se uspokojil jen zřídka. Mimo jiné jsem měl trochu strach, jestli nepůjde hledat to, co jí nevím dát já, někde jinde … Víte jak to myslím, přece jen jsme ještě poměrně mladí a sex potřebujeme.

TIP: Přečtěte si recenzi na Erexan Kontrol.

“Bavili jsme se jednou na toto téma s kámošem z cyklistického klubu. K mému překvapení řekl, že i on měl podobný problém a řešil ho i ve spolupráci s lékařem. Po několika pokusech s různými léky se prý zastabilizoval na prášcích na podporu erekce – Erexan, které jsou k dostání bez receptu. Řekl jsem si proč to nezkusit, vždyť i tak už nemám co ztratit. Erexan jsem si koupil hned na druhý den po našem rozhovoru. Řeknu vám jen tolik, že je úžasné opět zažívat plnohodnotný sex!” Maroš Cihlár

 

Kde lze produkt zakoupit?

Pokud vás tento přípravek zaujal a rozhodli jste se ho vyzkoušet, můžete si ho jednoduše objednat například na oficiálních webových stránkách jeho distributora. Základní balení přípravku obsahuje patnáct pilulek a jeho cena je sedm set dvacet korun. V nabídce jsou ale i cenově výhodnější balíčky, které obsahují více balení.

Cena balíčku se dvěma baleními je tisíc dvě stě šedesát korun, cena balíčku se třemi baleními tisíc osm set šedesát a čtyři balení je možné zakoupit za cenu dva tisíce dvě stě devadesát korun.

Erexan Standard

Druhy balení:

  • 1 balení (15 tobolek) = 720 Kč
  • 2 balení (30 tobolek) = 1260 Kč
  • 3 balení (45 tobolek) = 1860 Kč
  • 4 balení (60 tobolek) = 2290 Kč

Čím více balení nakoupíte, tím větší máte možnost ušetřit. Přikládám také slevový kupón, který stačí před nákupem zadat a ušetříte další peníze. Objednávka většinou dorazí 2-3 den od objednání.

Slevové kupóny:

  • sleva55 – sleva 55 Kč
  • ups10p – sleva 10% při nákupu nad 1300 Kč

5/5 - (4 votes)
Zádný komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *