Trvanlivé potraviny a tipy, kde je můžeš objednat!

Trvanlivé potraviny pro přežití jsou teď v kurzu. Může za to virové onemocnění a krize kolem koronaviru, která zasáhla celý svět. Důsledkem toho jsou vykoupené trvanlivé potraviny v některých obchodech. Nejvíce nedostatkovým zbožím je mouka a těstoviny. V článku si ukážeme potraviny, které si můžete objednat z pohodlí domova a za přiměřenou cenu. Mezi hlavní výhody patří také to, že nemusíte osobně navštívit obchod a tím snižujete riziko nákazy koronavirem.

1. Tekuté jídlo v prášku

Ideálním jídlem s dlouhou trvanlivostí a dobrou skladností jsou jídla v prášku. Mezi takové jídla patří například Moje Mana a IntelligentFood. Obě varianty obsahují vyvážené množství vitamínů, minerálů a stopových prvků. Zároveň jejich konzumací můžete splnit denní příjem sacharidů, tuků a bílkovin. Dávkování si musíte určit sami podle pohlaví, věku a zátěže.

Moje Mana

Nedávno jsme na jídlo Moje Mana psali recenzi, kterou si můžete přečíst ZDE. Ani jsem nečekal, jak recenze bude aktuální.

✅ Skvělé složení

✅ Chutná dobře

mana drink

Intelligent Food

Inteligentní jídlo je primárně jídlo vhodné na cesty a pro lidi, kteří mají málo času. S velikým nasazením a přesčasy stíhají vyřizovat objednávky, aby každý zákazník dostal svoje jídlo co nejdříve, a nemusel do obchodu.

Bez konzervantů, umělých ochucovadel a konzervantů.

Ještě lepší složení

Cenově a chuťově výhodnější

Vhodné pro vegany

Trvanlivé potraviny

Slevový kupoń Intelligent Food na 5% – FOOD5

2. Countrylife – mouky, luštěniny a obiloviny

S příchodem koronaviru se v obchodech po mouce zaprášilo. Obchodníci se snaží zásoby, co nejdříve doplňovat, ale nestačí to. Poptávka vítězí nad poptávkou. Naštěstí tu jsou internetové obchody, kde si tyto produkty stále můžete objednat.

CountryLife.cz nabízí kvalitní mouky (špaldová, kokosová, mandlová, kukuřičná, rýžová, sójová, pšeničná, cizrnová, bezlepková, a “klasika” pšeničná). Dále zde můžete objednat vločky, kaše, luštěniny.

Kokosová mouka country life

V nabídcne najdete i dětskou výživu, oleje, ořechy, semínka, polotovary a další trvanlivé potraviny.

3. Natu

V online obchodu Natu se můžete zásobovat kvalitními ořechy a semínky. Jsou zdrojem zdravých tuků, a pokud je správně uchováváte, tak i dlouho vydrží. Natu zároveň prodává sušené ovoce mrazem, tzv. lyofilizované.

Co dalšího trvanlivého si můžete objednat?

 • superpotraviny
 • sušenou zeleninu
 • těstoviny
 • chipsy
 • ořechové krémy a másla

4. Hovězí sušené maso

Sušené hovězí maso vydrží dlouho a je zároveň nejlepším zdrojem bílkovin. Na trhu existuje mnoho druhů, ale pokud si chcete pochutnat, doporučuji ověřenou společnost Royal Jerky.

Na výběr nyní máte celkem 6 druhů sušeného masa (6 příchutí):

 • Original
 • Sweet & Chilli
 • Barbecue
 • Honey & Mustard
 • Teriyaki
 • Extreme hot (pálí jako čet)

Royal Jerky

Zařídil jsem pro Vás slevový kupón na Jerky 15% = jerkybezchemie

Naposledy aktualizováno 23 března, 2022, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *