Masticha recenze – proč by měl měla najít místo ve Vašem ŽIVOTĚ?

Dnešní náročný a rychlý životní styl s sebou často přináší zvýšené množství stresu, které má za následek nejrůznější zdravotní problémy. Mnoho z nich je spojeno i s naší zažívací soustavou, objevují se nejrůznější bolesti břicha, problémy s vyprazdňováním, vředy a podobně. Mnoho lidí dává v dnešní době přednost přírodním přípravkům před léky.

mastichashop

Na internetu lze najít velké množství obchodů, které nabízejí nejrůznější přírodní produkty, které mohou pomoci cítit se lépe.

Jedním z nich je i internetový obchod Mastichashop, který nabízí přípravky, které obsahují unikátní přírodní produkt s názvem masticha.

S jejich pomocí se tak lze snadno zbavit nepříjemností spojených se zažíváním, ale také například se zuby, pletí, vysokým tlakem či cholesterolem.

 

Co se v článku dozvíte?

  1. Co to je masticha?
  2. Jaké benefity přináší masticha?
  3. Co to je bakterie Helikobakter pylori?
  4. Co způsobuje?
  5. Jaké produkty se z ní vyrábějí?
  6. Ukázka produktů
  7. Zkušenosti uživatelů

 

Co je masticha a jaké má účinky?

Pojmem masticha se označuje speciální pryskyřice, která se získává z keře pistacia lentiscus, česky řečík lentišek, který roste na malém řeckém ostrově Chios, který se nachází v Egejském moři.

Již v době starověku byla tato pryskyřice velmi ceněna a využívána pro své léčivé účinky.

I v současné době má masticha široké spektrum využití.

 

✅ v lékařství se používá především k přípravě mastí na léčbu ekzémů, popálenin či omrzlin.

masticha recenze

1. Vynikající účinky jsou spojeny také s ústní hygienou, masticha redukuje zubní plak, působí antisepticky a provoní dech. V neposlední řadě bylo prokázáno, že její konzumace přispívá také ke snížení cholesterolu a krevního tlaku.
2. Jedinečným řešením je masticha v boji s bakterií jménem helikobakter pylori, která je původcem mnoha zdravotních problémů souvisejících s trávicí soustavou, jako je například zánět dvanáctníku, pálení žáhy, vředy či gastritida.
3. Svůj vliv má i na rozvoj rakoviny žaludku. V potravinářském průmyslu je masticha využívá například jako přísada do žvýkaček, v kosmetice jako přísada do zubních past či mýdel.

 

Masticha a její benefity ve zkratce

redukuje zubní plak a zlepšuje dech

antiseptikum

pozitivně ovlivňuje cholesterol

pozitivně ovlivňuje krevní tlak

✅ přispívá ke zdraví žaludku a trávícího traktu

 

Helikobakter pylori – jak bakterii odhalit

Bakterie helikobakter pylori patří mezi celosvětově nejrozšířenější infekce, trpí jí více než čtyřicet procent celosvětové populace.

Bakterie se velmi snadno přenáší ústní dutinou, například při líbání či použitím neumytého nádobí po osobě, která bakterií trpí.

Mezi nejčastější prvotní příznaky této bakterie v organismu patří tlak v horní části žaludku, nadýmání, nutkání stále něco jíst a také zápach z úst.

Mezi typické příznaky organismu s rozšířenou infekcí helikobakter pylori poté patří bolesti v oblasti žaludku, pálení žáhy, tlaky v žaludku, říhání či hořká pachuť v ústech.

bolest břicha může vyřešit masticha

 

Pokud vás některé z těchto příznaků obtěžují a chcete zjistit, zda touto bakterií trpíte i vy, můžete si objednat jednoduchý diagnostický test, který přítomnost helikobaktera pylori v těle snadno odhalí.

Jedná se o test prováděný ze stolice, výsledek se objeví maximálně do deseti minut od jeho provedení a jeho přesnost je více než devadesát devět procent.

Test je určen nejen k případné diagnostice postižení organismu bakterií helikobakter pylori, ale také ke zjištění úspěšnosti léčby. V tomto případě se provedení testu doporučuje zhruba po šesti týdnech od jejího ukončení.

 

Jaké výrobky se z mastichy vyrábějí?

Z této pryskyřice se vyrábí poměrně velké množství produktů, které lze v internetovém obchodu zakoupit. Jedním z nich jsou masticha krystaly, které slouží ke žvýkání, a pomáhají tak s ústní hygienou, redukují zápach z úst, krystaly ale pomáhají rovněž při pálení žáhy a přispívají i ke snížení tlaku.

Dalším produktem jsou masticha kapsle. Tyto kapsle jsou k sehnání ve dvou variantách Masticha Original, tyto kapsle obsahují pouze mastichu, druhá varianta Masticha Active, tyto kapsle kromě mastichy obsahují také probiotickou kulturu a jejich účinek na trávicí akt je tak založen na jejich společném působení.

masticha active 100 kapslí

100 kapslí (doba užívání 17 dní)

přírodní produkt bez chemických příměsí

jedinečné složení

podporuje trávení

 

Obě dvě balení obsahují sto kapslí a doporučené dávkování jsou dvě kapsle třikrát denně, nejlépe nalačno. Masticha Active se prodává také v praktickém cestovním balení, které obsahuje třicet kapslí.

Kromě těchto výrobků nabízí obchod ještě speciální masticha žvýkačky s příchutí citronu, máty a skořice a také zubní pastu s mastichovým olejem, která je velmi vhodná při onemocnění paradentózou a zároveň velmi účinně zabraňuje vzniku zubního kazu.

 

Mastichová kúra

Obchod nabízí tři mastichové kúry s jejichž pomocí se můžete jednoduše zbavit problémů spojených s trávicí soustavou a podpořit její přirozené a zdravé fungování.

Minimální mastichová kúra, nejmenší balíček produktů, představuje základní měsíční ozdravnou kúru pro gastrointestinální trakt.

Balíček obsahuje dvě balení Masticha Active kapslí a jako dárek jeden Helikobakter pylori test. Cena této kúry je dva tisíce dvě stě devadesát devět korun.

Základní mastichová kúra je určena na dobu padesáti dní a balíček obsahuje tři balení Masticha Active kapslí a dva testy na přítomnost helikobakter pylori, její cena je dva tisíce osm set devadesát korun.

masticha kúra

www.Masticha.cz

 

Na stejnou dobu, tedy padesát dní je určena i komplexní mastichová kúra, která ale kromě tří balení kapslí Masticha Active a dvou helikobakter testů, obsahuje také tři balení masticha krystalů a deset mastichových žvýkaček.

Cena této komplexní kúry je tři tisíce čtyři sta devadesát korun.

Proč zvolit právě tento e-shop?

Tento internetový obchod je jediným autorizovaným prodejcem mastichy, která pochází z ostrova Chios, pro Českou republiku.

Rostlina se totiž pěstuje i na jiných místech na světě, ale zdaleka nemá tak skvělé léčebné účinky.

Produkty, které obchod nabízí, tak stoprocentně pocházejí pouze z jižní části ostrova, kde keř roste.

Veškerá zdejší produkce je organizována Asociací pěstitelů chioské mastichy, která dohlíží na pěstování, zpracování i balení suroviny. Mastichová pryskyřice se sklízí pouze v letním období od června do října a to velmi specifickým způsobem, který zaručuje, že nedojde k jejímu znečistění.

K výslednému zpracování mastichy poté dochází v místních malých závodech. Výrobky navíc obchod nenabízí jen na svých internetových stránkách, ale lze je zakoupit i v mnoha kamenných prodejnách zdravé výživy po celé České republice.

Jak produkty a obchod hodnotí zákazníci?

Pokud vás masticha a produkty, které tento internetový obchod nabízí, zaujaly a chce se dozvědět více o osobních zkušeností lidí, navštivte oficiální webové stránky obchodu.

Zde si můžete přečíst recenze zákazníků, kteří produkty vyzkoušeli i s popisem konkrétních problémů, kterými před začátkem užívání trpěli.

Tyto informace vám tak mohou pomoci rozhodnout se, zda je masticha vhodná i pro vás.

Naprostá většina zákazníků je s produkty a jejich výsledky spokojená, během několika málo dní došlo k významnému zlepšení jejich potíží či k jejich naprostému vymizení.

Většina lidí trpěla žaludečními vředy a problémy, společně s bakterií helikobakter pylori.

 

masticha zkušenosti Heureka.cz

 

Pozitivní účinky mastichy byly navíc prokázány mnoha nezávislými vědeckými studiemi, které probíhaly ve významných univerzitách a laboratořích po celém světě.

Tyto studie se zaměřovaly na účinky mastichy v souvislosti s nejrůznějšími potížemi spojenými s trávicí soustavou.

Prokazatelně pozitivní výsledky studie prokázaly v souvislosti s bakterií helikobakter pylori, gastritidou, peptickými a gastrickými vředy, vysokým tlakem a cholesterolem, Crohnovou chorobou, dyspepsií či aterosklerózou.

Na základě těchto výzkumů a studií také Evropská unie uznává chioskou mastichu jako látku, která má pozitivní vliv na trávicí systém a zdraví žaludku.

 

Jaké produkty má e-shop v nabídce?

  • Masticha krystaly a žvýkačky
  • Masticha Active
  • Test na helikobaktera pylori

Téměř ka každé objednávce navíc máte dárek zdarma dopravu zdarma při nákupu nad 1500 Kč. Pokud nakoupíte do této částky, dopravu si můžete zvolit od 69 Kč.

 

Mastichashop.cz má také 3 certifikáty. Které to jsou?

Asociace pěstitelů Chioské mastichy – Prohlášení

Chráněné označení původu

Heureka – ověřeno zákazníky

 

Máte tak jistotu, že nakupujete z ověřeného e-shopu, který se ke každému zákazníkovi chová s respektem.

Zároveň víte, že Váš produkt je z originální mastichi (z ostrova chios).

Pokud máte zkušenosti s tímto produktem a e-shopem, uvítáme Vaše názoru v diskuzi pod článkem.

www.Masticha.cz

Naposledy aktualizováno 15 června, 2021, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *