Collamedic recenze
30 června, 2020
Kategorie: Doplňky, Kolageny

Collamedic recenze: bioaktivní mořský kolagen

Collamedic recenze

Každá žena touží po tom být krásná, zdravá a mladistvá. To je ale bohužel s přibývajícím věkem čím dál tím těžší, neboť procesu stárnutí neunikne nikdo.

Nicméně v dnešní době existují nejrůznější způsoby, jak proces stárnutí zpomalit.

Využít k tomu můžeme nejen rozmanité zákroky estetické medicíny, ale také doplňky stravy, které našemu tělu dodají látky, kterých se nám s věkem nedostává, a v neposlední řadě také kvalitní kosmetické přípravky.

Do této skupiny patří i kolagenové doplňky Collamedic, na které se v následující recenzi podíváme.

Collamedic recenze

Koupit produkty Collamedic za nejlepší cenu. Do vyprodání zásob.

Přejít do e-shopu

Zázrak jménem kolagen

Jednou z látek, která má na to, jak vypadáme a jak mladě či staře na své okolí působíme, velký vliv, je kolagen. Zjednodušeně lze říci, že stejně tak, jako květiny potřebují k tomu, aby byly krásné vodu, lidské tělo potřebuje právě kolagen.

Kolagen je jednou z nejdůležitějších bílkovin v našem těle, představuje přibližně třicet procent tělesných bílkovin.

Je tak důležitou součástí našich:

  • chrupavek
  • cév
  • kostí
  • šlach
  • zubů
  • a pokožky

V souvislosti s pletí je důležitá jedna z vlastností kolagenu, a to, že je schopný na sebe navázat obrovské množství vody, čímž zajišťuje hydrataci pleti. Bohužel produkce kolagenu s věkem prudce klesá, a to již od přibližně dvacátého pátého roku života.

Úbytek kolagenu

Pokles produkce kolagenu se tak zákonitě projevuje na kvalitě a stavu pokožky, ale také vlasů či nehtů.

Ve věku čtyřiceti let naše tělo obsahuje o čtyřicet procent méně kolagenu, než tomu bylo ve věku dvaceti let, ve věku šedesáti let je množství kolagenu nižší dokonce o osmdesát procent.

Z tohoto důvodu je více než vhodné tento pokles zastavit tím, že tělu budeme kolagen dodávat jiným způsobem.

Existuje celá řada potravinových doplňků a kosmetických produktů, které kolagen obsahují. Příkladem jsou rozmanité produkty s názvem Collamedic.

✅ Tato značka nabízí kombinaci kolagenových nápojů, kapslí a séra.

Kolagen tak tímto způsobem můžete vašemu organismu dodávat zevnitř i zvnějšku, což představuje nejlepší a nejúčinnější řešení.

Z jakých produktů si lze vybrat?

Kolagenový prášek Collamedic

kolagenový prášek Collamedic

Pro vnitřní užívání je určen kolagenový prášek, který obsahuje pět tisíc miligramů kolagenních peptidů v každé dávce, což je z daleka nejvyšší množství, které je na trhu dostupné. Díky tomu velmi brzy pomůže pleti, vlasům i nehtům k tomu, aby byly opět zdravé a krásné.

základní cena 790 Kč (nebo můžete

výsledkem rozsáhlých klinických testů je zlepšení stavu pleti z pohledu hydratace o 34,8 %

obsah balení: 30 sáčků x 5000 mg

Přejít do e-shopu

COLLAMEDIC kapsle s kyselinou hyaluronovou

COLLAMEDIC kapsle s kyselinou hyaluronovou

Kapsle s vysokým obsahem kyseliny hyaluronované a bioatktivního mořské kolagenu. Jde o jeden z nejlepších přípravků na pleť, co se aktuálně prodává. Synergický efekt podpoří mladistvý vzhled pokožky a vypne vrásky.

Klinické testy provedené s látkou ExceptionHYAL® Star ukázaly, že užívání této látky redukuje drobné vrásky o 20,8 % a hluboké vrásky o 21 %. Hydratace pleti se zlepšila o 9,6 %.

890 Kč

Obsah balení: 120 kapslí

Přejít do e-shopu

COLLAMEDIC kolagenové sérum 50 ml

kolagenové sérum Collamedic 50 ml

Kolagenové sérum s obsahem kyseliny hyaluronové je vyvynuto pro zjemnění pleti a redukci nepříjemných vrásek. Pleť omlazuje, zbavuje vrásek, vypíná a zbavuje suchých šupinek.

890 Kč

nejlépe funguji pokud užíváte společně s kapslemi

Přejít do e-shopu

Užívání mořského kolagenu

Užívání kolagenního prášku je velmi snadné, stačí každý den, ráno či večer, rozmíchat jeden sáček kolagenního prášku ve dvou až třech decilitrech vody či jiného studeného nápoje a po rozpuštění prášku tento nápoj vypít.

Aby bylo působení kolagenu co nejefektivnější, doporučuje se kombinované užívání kolagenního prášku společně s užíváním kapslí, které obsahují kyselinu hyaluronovou.

Blahodárné účinky této kyseliny zajistí lepší hydrataci, regeneraci a vyhlazení vrásek, neboť kyselina účinně blokuje volné radikály a zabraňuje vzniku nových vrásek.

Vzájemné působení mořského kolagenu a kyseliny hyaluronové zajistí výraznější omlazení pleti a úbytek vrásek. Oba produkty jsou ryze přírodní bez jakýchkoli přidaných konzervačních látek.

vyhlazení vrásek

Kromě vnitřního užívání je možné kolagen pleti dodat i zvnějšku za pomocí kolagenového séra, které kromě mořského kolagenu obsahuje rovněž kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10, peptidy, vitamín C a E, squalen či arganový olej.

Jedinečná kombinace těchto aktivních látek přispěje k redukci vrásek a celkovému zlepšení stavu pleti, pleť bude pružnější a projasněnější.

Sérum se doporučuje aplikovat krouživými pohyby na odlíčenou pleť večer, před ulehnutím do postele.

Jaký typ kolagenu produkty obsahují a jaké jsou jeho účinky?

Výrobky této značky obsahují bioaktivní mořský kolagen, který je získáván z kůže ryb, především tresek, které žijí v blízkosti Norska. Tento kolagen se z ryb získává velmi citlivým a ekologickým způsobem až poté, co dojde k jejich zužitkování v souvislosti s potravinářským průmyslem.

✅ Mořský kolagen z tresek byl mnoha vědeckými studiemi vyhodnocen jako nejpřijatelnější pro lidské tělo z hlediska jeho vstřebávání a účinků na vzhled pleti, vlasů a nehtů.

Z hlediska vstřebatelnosti jsou mořské kolagenní peptidy naším organismem absorbovány mnohem efektivněji než například kolageny vepřové, hovězí či kuřecí, důvodem je především jejich nízká molekulární hmotnost.

pleť bez vrásek

Mořský kolagen obsahuje vysoké množství tak zvaného kolagenu prvního typu, který je velmi důležitou stavební součástí naší pokožky. Střední vrstva pokožky s názvem dermis, je z osmdesáti procent tvořena právě tímto typem kolagenu.

Z tohoto důvodu, pokud chceme účinně předcházet procesu stárnutí pokožky a tvorbě vrásek, musíme pokožce tento typ kolagenu dodávat. Při pravidelném užívání tohoto typu kolagenu tak dochází k úbytku vrásek, a to nejen v obličeji, ale také v oblasti dekoltu či na rukou, ke zmírnění pigmentových skvrn, zlepšení kvality vlasů, vlasy jsou lesklé, bez lupů, a nehtů, které jsou pevnější, a tak nedochází k jejich lámání a třepení.

✅ Pozitivní účinky má kolagen také na celulitidu a strie, které se stávají méně viditelnými, a v neposlední řadě kolagen urychluje proces hojení například jizev. Kromě kolagenu prvního typu ale obsahuje hydrolyzovaný mořský kolagen i další důležité typy kolagenu.

Jaké májí tyto výrobky reference a kde je možné je případně zakoupit?

Pokud vás přípravky s obsahem mořského kolagenu zaujaly a chcete se o nich dozvědět více, podívejte se na oficiální webové stránky, kde lze získat další cenné informace.

Na internetu lze také vyhledat nejrůznější recenze od lidí, kteří již tyto produkty vyzkoušeli.

S výsledky užívání je naprostá většina zákazníků spokojena a uvádějí, že během několika málo týdnů došlo opravdu k výraznému omlazení a zlepšení vzhledu jejich pokožky, vlasů i nehtů.

Kolagenový prášek, kapsle i sérum si lze jednoduše objednat přímo na webových stránkách distributora.

Cena třiceti sáčků kolagenového prášku je sedm set devadesát korun, cena sto dvaceti kapslí s kyselinou hyaluronovou je osm set devadesát korun a stejná je i cena séra.

Kromě toho jsou zde v nabídce i nejrůznější akční balíčky.

COLLAMEDIC ZKUŠENOSTI žen

Výhodné balíčky

V e-shopu Collamedic můžete ušetřit skrz výhodné balíčky produktů s mořským kolagenem.

collamedic výhodné balíčky se slevou

Závěr a hodnocení obchodu

Collamedic nabízí kvalitní produkty s obsahem mořského kolagenu, který má lepší využitelnost, než kolagen získaný z jiných zdrojů. Společně s kyselinou hyaluronovou tvoří synergický mix a díky tomu, všechny produkty jsou maximálně účinné, přesto stále šetrné k Vaší pleti.

Cena je vyšší, ale vzhledem ke kvalitě, naprosto úměrná. Většinu kvalitních doplňků na pleť pořídíte za větší částky. Podpora e-shopu i dodání hodnotím kladně.

4.2/5 - (5 votes)
Zádný komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *