Arganový olej advance recenze – nejlepší olej na vlasy a tělo?

Advance arganový olej 100 ml prémiové kvality je 100% čistý přírodní olej z jader argánie trnité. Je neparfémovaný a neobsahuje žádné přidané konzervanty. Zpracovaný je procesem lisování za studena, což zaručuje maximální šetrnost a zachování vysoké koncentrace biologicky aktivních přírodních látek v oleji.

Známý je hlavně kvůli svému anti-aging efektu, díky kterému dokáže zpomalit stárnutí pleti. To ale není všechno. Čtěte dál a dozvíte se, jaké jsou jeho další přínosy pro vaše tělo a z kterého vzácného stromu je získáván.

K čemu vám může být Arganový olej Advance?

  • zlepšuje stav vlasů, kterým dodává pevnost a lesk
  • vlasy vyživuje od kořínku až ke konečkům
  • pokožku hydratuje a navrací přirozené vlastnosti
  • výživa pro nehty i nehtové lůžko
  • nejsilnější antixodiant – zbavuje vrásek a oddaleuje procesy stárnutí
  • bez konzervantů
  • lisovaný za studena pro zachování maximálních účinků
Arganový olej ADVANCE 100 ml

Co je to Advance arganový olej?

Advance arganový olej 100 ml je opravdovým elixírem krásy pro vaše vlasy, nehty a pleť. Díky velmi bohatému obsahu užitečných látek jako jsou vitamíny, esenciální mastné kyseliny či karoteny má velmi silné antioxidační účinky, dokáže správně pečovat o všechny typy pleti, podporuje výživu vlasů a jejich vitalitu, a také výživu nehtů a jejich regeneraci.

Arganový olej od firmy Nutraceutics je 100% čistý olej z jader plodů argánie bez jakýchkoli přídavných látek či konzervantů.

Pro koho je Advance arganový olej vhodný?

Tento olej je vhodný pro každého bez rozdílu věku či pohlaví.

Skvěle hydratuje a vyživuje pokožku, čímž podporuje její regeneraci. Zpomaluje stárnutí pleti a tvorbu vrásek, obnovuje pružnost pokožky. Je velice dobře snášen, proto se hodí pro všechny typy pleti.

Podporuje výživu a regeneraci vlasů a jejich kořínků. Díky tomu vlasům navrací jejich lesk, hebkost a pevnost. Výborně se proto hodí pro polámané vlasy či roztřepené konečky. Bonusem je zvláčnění a hydratace pokožky hlavy.

Arganový olej lze aplikovat také na nehty, kde bude podporovat regeneraci a výživu nehtů a nehtových lůžek. Proto je vhodný k péči o polámané nehty.

Kromě toho lze použít arganový olej na řasy a také k opalování.

Z uvedených faktů je vidět, že Advance arganový olej je vhodný opravdu pro kohokoli, kdo chce něco udělat pro zkrášlení své pleti, vlasů a nehtů.

Arganový olej ADVANCE recenze

Složení přípravku

Složení není nic složitého. Jak je uvedeno výše, přípravek je čistý přírodní 100% olej z jader plodů argánie trnité lisovaný za studena.

A odkud tedy arganový olej pochází a jak se vyrábí?

Argánie trnitá, latinsky Argania spinosa, je velice vzácný strom podobný olivovníku, který se vyskytuje pouze v jihozápadním Maroku. Malou zajímavostí je, že ho mají ve velké oblibě kozy, a často jej tedy můžeme na fotografiích vidět s kozami poskakujícími po jeho větvích. Jeho plody jsou trochu podobné olivám, ale větší a ve zralém stavu žluté.

Uvnitř dužiny plodu je velmi tvrdý ořech, ve kterém lze najít maximálně 3 semena. A právě z těchto semen se marocké tekuté zlato, jak zní přezdívka arganového oleje, získává.

Jak se arganový olej vyrábí?

Po úspěšném sběru plodů je nejdříve potřeba zbavit se jejich dužiny. Poté přichází na řadu louskání získaných ořechů, které jsou velmi tvrdé.

Jde o náročnou práci. Jadérka získaná z ořechů se poté namelou, na závěr se ještě zlisují za studena a tím se získá arganový olej.

Na 1 litr získaného oleje se může spotřebovat 30-50 kg zdravých plodů argánie. Proto je tento olej tak vzácný.

extrakce arganového oleje z plodů

Jaké prospěšné látky můžeme v arganovém oleji najít?

Nenasycené mastné kyseliny

Až 80 % arganového oleje mohou tvořit nenasycené mastné kyseliny, zejména omega 6 (kyselina linolová) a omega 9 (kyselina olejová).

Kyselina linolová je velmi silným antioxidantem, a právě její nedostatek může způsobovat vysoušení a vypadávání vlasů. Kyselina olejová je mimo řady jiných zdravotních benefitů v arganovém oleji užitečná proto, že zvlhčuje a zjemňuje pleť.

Vitamín E

Je dalším zástupcem velmi silných antioxidantů v arganovém oleji. Chrání buňky a pokožku před působením volných radikálů.

Mimo dalších účinků na zdraví je jeho výhodou to, že omlazuje pleť a vlasy, a také zpomaluje stárnutí buněk.

Betakaroten

Při tomto odstavci zpomalte, pokud chcete používat arganový olej na opalování.

Betakaroten je provitamin vitaminu A, který udržuje zdraví pokožky a díky němu je pokožka schopná se krásně opálit. Pokud máte s opálením problémy, vyzkoušejte k němu využít arganový olej.

Polyfenoly

Jsou dalším faktorem potřebným k dobrému opalování. Mají silné antioxidační účinky a chrání pokožku před UV zářením.

Advance arganový olej účinky

Pro dobrou přehlednost rozdělíme účinky arganového oleje podle oblasti účinku.

Co můžete od produktu očekávat?

Arganový olej na pleť

Arganový olej je pro pleť výborným tonikem, což znamená, že skvěle hydratuje pokožku a podporuje její výživu. O hydrataci se starají hlavně vitamín E a nenasycené mastné kyseliny.

Dále má na pleť zklidňující účinky a předchází jejímu podráždění. Dokáže pomáhat i s hojením popraskané kůže. Hodí se proto nejen k hydrataci pleti, ale i k léčbě ekzémů, vyrážek, pupínků či akné.

Pleť zbaví také přebytečného mazu. Dokonce se hodí také k mírnění potíží spojených se záněty pokožky, lze ho tedy použít i k podpoře léčby psoriázy.

Anti-aging efekt – arganový olej navrátí pleti zdravý lesk, hebkost a vláčnost, zpomalí tvorbu vrásek a stárnutí buněk, zmírní viditelnost vrásek už vytvořených.

Arganový olej na vlasy

Podporuje výživu vlasů a vlasových kořínků. Tím navrací vlasům lesk, hebkost a vitalitu, celkově vlasy posiluje.

Napomáhá jejich růstu, zabraňuje jejich třepení, pomáhá při regeneraci konečků již roztřepených.

Navíc zvláčňuje a vyživuje celou vlasovou pokožku. Napomáhá tak dosáhnout krásných, hustých a zdravých vlasů.

Arganový olej na řasy

Zde opět platí výše popsaný účinek na vlasy. Arganový olej tak může pomoci dosáhnout krásných a hustých řas.

Arganový olej na nehty

Arganový olej podporuje výživu nehtů a celého nehtového lůžka. Napomáhá jejich regeneraci, a vy se tak s jeho pomocí můžete navždy zbavit roztřepených a polámaných nehtů.

Také pomáhá léčit záděry a zabraňuje jejich tvorbě. Navíc může být nápomocný při léčbě onemocnění způsobených plísněmi.

Arganový olej na opalování

Arganový olej vám může pomoci krásně se opálit. Díky obsahu betakarotenu, polyfenolů a skvalenu je k tomu více než vhodný.

Vaše pokožka bude také chráněna před UV zářením právě díky účinkům polyfenolů.

Zkušenosti uživatelů / zákazníků

logo nutraceutics

Vynikající účinky na pleť i vlasy!! Doporučuji.

Kamila

logo nutraceutics


Skvělý olej za výbornou cenu! Používám ho 2krát denně a jsem moc spokojená – žádné akné, pupínky a věřím, že je i dobrou prevencí proti vráskám. Arkanový olej se rychle vstřebává do pleti, takže nezanechá mastný film, po 10min mohu nanést make-up.
Doporučuji místo komerčních chemických krémů 🙂

Helena

logo nutraceutics

S Arganovým olejem jsem velmi spokojená, používám ho na tvář proti vráskám. Nejdřív se namažu krémem proti vráskám a pak přidám ještě vrstvu tohoto oleje. pozoruji viditelné výsledky.

KATEŘINA

logo nutraceutics

Používám na pleť již delší dobu, jsem spokojena.

Helena

Dávkování, užívání, skladování

Dávkování můžete odhadovat sami, olej stačí v přiměřeném množství rozetřít v dlaních. Následně budete aplikovat podle toho, na co chcete olej použít.

Arganový olej můžete nanášet na obličej, vtírat do vlhkých vlasů, aplikovat na nehty či řasy. Využít ho můžete pro jakékoli místo na těle, kde máte suchou či podrážděnou pokožku, kterou potřebujete hydratovat a ošetřit.

Přípravek je vhodný k dlouhodobému užívání.

POZOR! Určitě jste již někde slyšeli, že arganový olej je také součástí marocké kuchyně. Jedná se ale o olej zpracovávaný úplně jiným způsobem. Advance arganový olej je kosmetický přípravek a proto je určen pouze k vnějšímu použití. Skladujte jej proto mimo dosah dětí.

Skladování

Pro zachování vysoké kvality oleje je nutné vždy ho skladovat v optimálních podmínkách. To znamená na tmavém a suchém místě, kde teplota nepřesáhne 25 °C.

Přípravek chraňte také před přímým slunečním zářením.

Po otevření přípravku je potřebné jej spotřebovat do 3 měsíců.

Vedlejší účinky a kontraindikace

V případě arganového oleje se ničeho takového obávat nemusíte.

Jde o 100% přírodní podporu zdraví, krásy a mládí. Arganový olej vyhovuje všem typům pokožky, používat jej lze i na akné a lupénku, kde naopak může pomáhat s léčbou. Užívat jej tedy může opravdu kdokoli.

Je ale nutné dodržovat výše uvedený způsob podání, a přípravek Advance arganový olej užívat pouze k vnějšímu užití.

Kde Advance arganový olej koupit?

Přípravek lze zakoupit na stránce arganovy-olej.nutraceutics.cz.

Počet lahvičekCena
100 ml399 Kč
2×100 ml759 Kč
3×100 ml1099Kč
4×100 ml1399 Kč

Při nákupu 3×100 ml a 4×100 ml dostanete navíc dopravu zadarmo.

Závěrečné shrnutí

Komplexní účinky arganového oleje na zdraví a krásu vaší pleti, vlasů a nehtů jsme již popsali výše. Zejména právě kvůli kombinaci tohoto faktu s tím, jak vzácný strom argánie trnitá je, a s dalším faktem, kterým je náročnost získávání arganového oleje z plodů argánie, kdy na 1 litr oleje můžete spotřebovat až 50 kg zdravých plodů, se tomuto oleji přezdívá marocké tekuté zlato či elixír mládí.

Myslím si, že zcela právem. A proto je arganový olej také aktuálně nejdražším rostlinným olejem na světě.

Jeho účinky určitě ocení zejména ženy, kterým může pomoci k dosažení vlasů, nehtů a pleti, po jakých vždy toužily. Tím ale benefity arganového oleje nekončí a některé z nich budou určitě zajímat i muže. Přípravek je proto vhodný opravdu pro kohokoli.

A čím se Advance arganový olej od firmy Nutraceutics liší od jiných arganových olejů?

Odpovědí je poměr mezi jeho prémiovou kvalitou a cenou.

Tento olej je 100% přírodní a čistý produkt bez jakýchkoli příměsí v podobě konzervantů či jiných přidaných látek. Je lisovaný za studena, což zaručuje tu nejvyšší možnou koncentraci biologicky aktivních přírodních látek v oleji. Nastavený poměr cena/kvalita (399 Kč/100 ml) je zde opravdu velmi výhodný.

A to je podle mě rozhodující fakt, kterým se Advance arganový olej odlišuje od jiných produktů na trhu.

Nejčastější dotazy a odpovědi

Arganový olej na co je dobrý?

Jaká je cena dopravy?

Advance nutraceutics slevový kód je dostupný?

Recenze arganového oleje ADVANCE

Redakce magazínu

Arganový olej ADVANCE 100 ml

Nejlevnější arganový olej na trhu je právě od značky AN. Lahvička s olejem je připravená k leké manipulaci a umožňuje snadné dávkování .
Účinky arganového oleje
Složení přípravku
Způsob dávkování
Cena
Možnosti doručení a platby
Množstevní slevy

Zhodnocení

Pokud pociťujete problémy, které jsou v článku popsané, máte možnost s tím něco udělat skrze tento produkt. Rychlé doručení, snadná platba a spokojenost ostatních zákazníků je samozřejmostí.

4.8

Máte s produktem zkušenosti?

Zapojte se do diskuze pod článkem a sdělte nám vaše postřehy s užíváním nebo doručením tohoto produktu.

Kam dál:

Nejlepší přípravky na růst vlasů (Revita vitamíny, Provexin)

Kosmetika Iuvenio recenze (Oční pleťové sérum Crosslinked)

Naposledy aktualizováno 3 ledna, 2024, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *