Přírodní doplněk stravy na podporu imunitního systému “REISHI + Zinek a vitamín C”

V tomto článku se podíváme na doplněk stravy od společnosti NATURVITA. Tato společnost se již po mnoho let zabývá vývojem a prodejem přírodních doplňků. Tento konkrétní produkt slouží k podpoře imunitního systému. Je to dáno především díky obsahu čínské houby reishi, u které se můžete setkat s označením “houba nesmrtelnosti.”

REISHI + Zinek a vitamín C

Tento přírodní doplněk stravy můžete většinou najít ve spojitosti s podporou imunity. Obsahuje extrakt z houby reishi a dále také zinek s vitamínem C. Právě poslední 2 zmíněné látky dodávají tomuto produktu “schopnost” oddálit únavu a dodat energii. Podívejme se, jaké benefity jednotlivé látky v sobě ukrývají!

REISHI + Zinek a vitamín C

  • Reishi podporuje celkovou detoxikaci organismu, pomáhá snižovat hladu cholesterolu a mezi hlavní benefity patří již výše zmíněná podpora imunitního systému. Je vhodná pro alergiky, protože působí preventivně proti uvolňování histaminu.
  • Zinek je důležitý esenciální mikroprvek, který se podílí na správné funkci imunity. Jeho nedostatek se projevuje padáním vlasů, poruchou imunity a například zhoršením zraku.
  • Vitamín C patří mezi nejsilnější antioxidanty, které chrání tělo před volnými radikály. Zároveň podporuje imunitní systém a jeho zvýšený příjem vás může ušetřit od nachlazení a chřipky.

Kdy tento doplněk stravy začít užívat?

✅ při dlouhodobých problémech s imunitou

✅ v obdobích chřipky

✅ pokud máte málo energie (cítíte se vyčerpaní)

Jaké je jeho dávkování?

Dávkování je velice jednoduché! Stačí užívat denně 2-3 kapsle. Balení obsahuje 60 kapslí, takže vydrží přibližně na 1 měsíc užívání.

Shrnutí

NATURVITA se zaměřuje na přírodní produkty, respektive jejich vývoj, výrobu a prodej. Pokud máte problémy s imunitou, doporučujeme tento doplněk vyzkoušet – minimálně po dobu 1 měsíce. Zakoupit ho můžete například na stránkách “Gigalékárny,” kde vychází na 145 Kč, když není v akci.

Naposledy aktualizováno 28 září, 2022, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (1 vote)

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *