superion herb reishi
3 prosince, 2019
Kategorie: Detoxikace, Doplňky

RECENZE: Ganoderma duanwood red reishi, extrakt 40 % polysacharidů (zkušenosti uživatelů)

V dnešní recenzi se podíváme na přírodní doplněk stravy, uvidíte, že má až neuvěřitelné výsledky. Jedná se o “Ganoderma duanwood red reishi,” který obsahuje extrakt 40% polysacharidů. V tomto článku se dozvíte, jaké je složení, účinky, cena a kde případně nakoupit za nejlepší (respektive nejlevnější) cenu!

Ganoderma, Duanwood Red Reishi, Extrakt 40 % polysacharidů

“Božská houba nesmrtelnost”

Pěstována v čisté přírodě horského masívu WuyiPřejít do obchodu

Podle zkušeností jiných uživatelů pomáhá při rakovině

 

Reishi = Ganoderma lucidum (lesklokorka lesklá)

Houba reishi patří mezi nejužívanější houby kvůli pozitivnímu vlivu na zdraví. Od toho také vzniklo označení “božská houba nesmrtelnosti.” Používá se především v tradiční čínské medicíně a to již po tisíciletí.

Postupem času se rozšířila do celého světa, na všechny kontinenty. Nejčastěji se vyskytuje u kořenů listnatých stromů a dorůstá v průměru až 28 cm. Její povrh je lesklý a barva se může lišit podle místa výskytu.

Udává se, že může mít červenou, žlutou, bílou, černou, purpurovou a modrozelenou barvu. Jaké jsou účinky houby reishi?

 • posiluje imutní systém
 • pozitivně ovlivňuje hladinu cholesterolu
 • pomáhá udržovat zdravou krevní cirkulaci
 • podporuje činnost jater

 

Houba reishi obsahuje přes 200 vitamínů a minerálů.

Vypsal jsem pouze 4 nejdůležitější účinky, ale tato houba toho v sobě skrývá daleko více! Jaké další účinky můžete očekávat?

 • adaptogen (pomáhá se vyrovnat se stresem a depresemi)
 • přispívá k normální hormonální rovnováze
 • podporuje detoxikaci (vylučování toxinů a těžkých kovů z těla)
 • příznivě ovlivňuje spánek a usínání
 • v Číně se často užívá pro zmírnění příznaků léčby chemoterapie
 • zvyšuje odolnost buněk, zpomaluje proces stárnutí

 

Proč je houba reishi tak zdravá a co obsahuje?

 • polysacharidy
 • rostlinné steroly
 • minerály a stopové prvky
 • triterpeny
 • esenciální aminokyseliny

Přejít do obchodu

Prvním důvodem jsou polysacharidy, což jsou složité molekuly, které vznikají spojením jednoduchých cukrů do dlouhých řetězců. Jejich vliv poznáme především na stav a odolnost imunitního systému. Existuje několik druhů polosacharidů, ale ty houbové se používají k nastartování imunitního systému, anebo při alergických reakcí.

Rostlinné steroly se nachází v potravinách rostlinného původu a svojí strukturou připomínají cholesterol. Pozitivně ovlivňují stav kardiovaskulárního systému, metabolismus tuků a  hladinu cholesterolu v krvi.

TIP: Na imunitu skvěle funguje také doplněk stravy Imunax.

Houba reishi obsahuje vysoké množství minerálů a stopových prvků. Najdeme zde především vápník, hořčík, křemík, síru, železo, draslík a germanium.

TIP: Mezi nejzajímavější vlasnosti triterpenů patří cytotoxicita vůči rakovinným a nádorovým buňkám. Podle čínské medicíny je houba reishi nejlepší přírodní léčbou rakoviny a také prevencí proti vzniku nádorových buněk.

Triterpeny jsou hlavní důvodem, proč je houba reishi tak zdravá a účinná u mnoho obtíží. Můžeme je označit za “kouzlo” této houby.  Když se na to podíváme zjednodušeně, jedná se o nenasycený uhlovodík.

Jedná se o jeden z nejlepších léčivých prvků! Vědci ještě do nedávna nevěděli, že právě triterpeny stojí téměř za každým procesem v těle. Působí protizánětlivě a redukuje rakovinu a nádory. Houba reishi obsahuje kolem 140 druhů tritepenů, které zvyšují odolnost imunitního systému, spánek, úzkost, depresi a soustředění.

Esenciální aminokyseliny si neodkáže naše tělo vytvořit samo a proto je nutné je dodávat do těla pomocí stravy či doplňků stravy.

houba reishi

 

Ganoderma duanwood red reishi recenze

Pokud jste došli až sem, tak jistě už víte, že houbu reishi můžeme označit za malý zázrak, co se týče zdraví a medicíny. Nyní se pojďme podívat na přípravek, který obsahuje extrakt z houby reishi a tím je “Ganoderma duanwood red reishi.”

Pro koho je tento doplněk vhodný?

 • pokud máte málo energie
 • při problémech s imunitním systémem (pokud jste často nemocní)
 • pro lidi, co mají problémy s depresí a úzkostmi
 • pro lidi s  vysokým cholesterolem v krvi
 • pro léčbu a prevenci kardiovaskulárního systému
 • při onkologické léčbě
 • pro lidi, co mají problémy se spánkem a usínáním
 • k léčbě vysoké a nízkého tlaku (houba reishi pomáhá k optimálnímu tlaku)
 • při nádorových onemocněních

Ganoderma, Duanwood Red Reishi, Extrakt 40 % polysacharidů

Reishi balení:

Balení: 90 kapslí x 500 mg, čistá hmotnost extraktu 45 g,
1 tobolka obsahuje Duanwood Red Reishi Extrakt 500 mg,
čistý extrakt Reishi, neobsahuje plnidla ani konzervační látky,
rostlinné tobolky – vhodné pro vegetariány a vegany

Duanwood Red Reishi je výtažek z houby Ganoderma lucidum, který obsahuje všechy výše zmíněné “složky” (polysacharidy, rostlinné steroly, minerály a stopové prvky, triterpeny a esenciální aminokyseliny).

Tato odrůda houby reishi se pěstuje na dubovách kmenech a to po dobu 12 měsíců. Pěstování probíhá v panenské přírodě horského masívu Wuyi na severozápadě Číny. Jedná se o oblast, která je zapsaná na seznam UNESCO od roku 1999.

K výrobě se používá pouze organicky pěstovaná houba reishi red (produkt je díky tomu kvalitní a účinný).

 

Jaká je kvalita extraktu?

Tento produkt má svojí cenu, ale tomu odpovídá i kvalita použitých surovin. Extrakt splňuje nejpřísnější podmínky výroby a obsahuje více, než 40% polysacharidů a 4% triterpenoidů! Na tyto čísla se výrobci dostali kvůli dvojité extrakci, která zvyšuje obsah účinných látek. Právě podíl 2 zmíněných látek stojí za účinkem produktu.

Dávkování houby reishi

Dávkování je velice jednoduché a systematické.

První týden: 1 kapsle ráno (nejlépe 20 minut před snídaní)

Od druhého týdne: 1 kapsle ráno a 1 kapsle odpoledne mezi jídly

Kapsle zapijte čistou vodou (nejlépe vlažnou).

superion herbs

Upozornění
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno pro děti do 3 let.
Ukládat mimo dosah dětí.
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C

Doplněk stravy.

Zkušenosti uživatelů

“Věk 45 let, onkologické onemocnění, nechuť žít, psychické i zdravotní potíže. Užívala jsem po operaci zhoubného nádoru děložního čípku s metastazemi do uzlin, po 5x chemoterapii a 25x ozařování a výsledky mám stále výstavní bez nálezu, krevní testy vždy po 3 měsících jako miminko a psychická stránka se mi zlepšila pomalu s únavou, ta trvala nejdéle 🙂 Kombinuji s dalšími produkty zde, užívám dle návodu, ale také zdravě jím a čistím si i duševní stránku. Děkuji za Vaši práci.” Jana Říhová

“Dobrý den, objednala jsem manželovi Ganoderma Reishi Extrakt k následné rekonvalescenci po chemoterapiích. Užívá 2 tobolky ráno nalačno a 2 tobolky odpoledne mezi jídly už dva měsíce. Není tolik unavený, má lepší chuť k jídlu, není už tolik podrážděný a zlepšil se mu vysoký krevní tlak. A hlavně v období chřipek neomarodil a to měl oslabenou imunitu. Zdá se, že užívání Reishi s 1000 mg céčkem mu prospívá. Budu nadále objednávat. S pozdravem Markéta D.” Markéta

Zakoupit doplněk.

“Vaše preparáty užívám už dva měsíce a možná by bylo dobré, abych se svěřil se svými zkušenostmi. Musím uvést, že celkově se cítím dobře. Mám pocit nárůstu životní energie, zlepšené tělesné i duševní kondice. Ovšem to jsou pouze pocity a tušení, které mohou být klamné. Může se jednat o placebo efekt, který po určitou dobu dokáže způsobit zlepšení zdravotního stavu pacienta. Proto bych byl opatrný a nedělal ukvapené závěry po tak relativně krátké době. Nicméně je tady ještě jeden efekt, který je nad veškerou pochybnost objektivní. Jedná se o poměrně rasantní ústup stařeckých skvrn, speciálně na vrchních stranách rukou. Tyto jaterní skvrny byly již z velké části reliéfní, vystupovaly nad povrch pokožky a obsahovaly zhrublou tkáň. Momentálně je stav takový, že skvrny jsou sice ještě barevně odlišené od pokožky, ale již z ní nevystupují. Zjednodušeně by se dalo říct, že jsou téměř pryč. A to mi dává velkou důvěru a naději, že extrakty fungují, a že se mohu dočkat ještě lecjakého zlepšení v dalších oblastech. Zatím jediným negativem je, již dříve zmíněná, zvýšená frekvence močení, která stále trvá. Celkově tedy mohu říci, že převládá spokojenost a dokonce uvažuji o zařazení dalšího extraktu (Cordyceps).” Jaroslav M.

 

Kde tento doplněk stravy Reishi objednat?

Pro nákup doplňku Ganoderma duanwood red reishi doporučujeme oficiálního distributora pro Českou republiku, www.superionherbs.cz.

Jen tak máte jistotu originálního produktu, který bude mít požadovaný efekt bez vedlejších účinků. Díky obtížnosti pěstování houby je cena poměrně vysoká. Na jednu stranu za to tento produkt stojí a troufám si říct, že patři mezi ty nejlepší.

Cena: 950 ,-

Balení: 90 kapslí (vydrží 3 měsíce)

Pokud rozpočítáte cenu poměrně k měsícům, najednou se nejedná o tak drahý doplněk.

 

Ganoderma, Duanwood Red Reishi, Extrakt 40 % polysacharidůPřejít do obchodu

Zdroje:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22207209

5/5 - (2 votes)
Zádný komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *