[RECENZE] PRIMULUS: nejlepší přípravek pro zvýšení testosteronu?

“Multivitamín moderního muže. Všechny důležité vitamíny a minerály pro muže v jedné krabičce.” Toto je oficiální slogan firmy, která stojí za produktem Primulus. Ten se stal v ČR přípravkem “number one” ohledně zvýšení a také následné udržení správné testosteronové hladiny.

Samozřejmě se nejedná o jediný produkt, který by byl zaměřený na zvýšení testosteronu přírodní formou. Těch přípravku je dokonce více, než čekáte.

Primulus nejlepší přípravek pro zvýšení testosteronu

přirozeně zvyšuje hladinu testosteronu

účinky již po 1. měsíci užívání

100% přírodní

Přejít do obchodu

Právě díky tomu, je těžké, vybrat si ten nejlepší. V následujícím článku Vám zkusím popsat čistě moje osobní zkušenosti s tímto produktem a na závěr ukážu i zkušeností dalších uživatelů.

Byl jsem překvapen, že Primulus funguje tak dobře! A myslím si, že budete i vy. Primulus má již 21401 spokojených zákazníku a toto číslo se každý den zvyšuje!

 

Nedostatek testosteronu – andropauza

Přirozený úbytek testosteronu je zcela přirozený a nikdo z nás se mu bohužel nevyhne. Pravidelnému úbytku testosteronu se říká andropauza a většinou přichází po oslavě “třicítky.” Za rok muž může přicházet o 1% – 1.5% testosteronu.

Proč je to problém? Protože testosteron zdraví muže ovlivňuje více, než si mnozí z nás myslí.

Mezi příznaky patří nečekaná podrážděnost, pravidelná špatná nálada, ztráta svalové hmoty, začíná se objevovat více tuku (hlavně v oblasti břicha a obličeje) a špatná sexuální energie. Tím myslíme hlavně problémy s erekcí a celkovou nechuť do sexu.

Primulus balení recenze

💕 Zajímavostí je fakt, že dnešní generace mužů má až o 1/4 méně testosteronu, než muži v 80. letech minulého století. Když půjdeme ještě dál, tak muži mají až 3x menší hladinu testosteronu!

Hlavním důvodem nízké hladiny testosteronu a toho poklesu je strava. Nadměrná konzumace cukru a tuku dává našemu testosteronu “na frak.” Podle studií je dokázáno, že obezita je jedním z hlavních důvodů!

 

Primulus (doplněk stravy) pro moderního muže

Primulus je pro všechny muže, kteří pociťují negativní dopady nízké hladiny testosteronu. Jedná se především o muže po třicítce, kde jak již bylo řečeno, dochází k úbytku testosteronu v průměru o 1% za rok!

S klidným svědomím můžu říct, že Primulus ocení každý muž, který má zájem se o sebe starat, dát tělu péči a vypadat dobře. Fyzicky, ale hlavně také psychicky, což je často u mužů opomíjeno.

Primulus do vašeho těla dodá všechny potřebné vitamíny a minerály, které muž potřebuje.

 

Co od Primulusu čekat – JAKÉ JSOU ÚČINKY?

Podporu testosteronu (vyšší hladinu)

Zlepšení fyzické kondice

Psychickou pohodu

Lepší nabírání svalové hmoty

Zlepšení imunity

Kvalitnější erekci

Přejít do obchodu

 

Složení přípravku Primulus

Osobně se před nákupem jakéhokoliv doplňku stravy podívám na složení. Jen tak poznáte, co kupujete a nespálíte se.

Primulus obsahuje komplexní složení vitamínů, minerálů a výtažky z bylin pro lepší zdraví muže. Každou jednotlivou látku si popíšeme, ať víte, že vaše peníze nevyhodíte oknem.

 • Zinek
 • Hořčík
 • Vitamín D3
 • Vitamín B6
 • Vitamín C
 • Selen
 • Pískavice řecké seno
 • Kotvičník zemní
 • Extrakt z černého pepře

primulus složení

 

1. Zinek

Zinek patří do skupiny minerálních prvků a našem těle se stará o mnoho věcí. Je důležitý pro správný chod imunitního systému, nervového systému, kůže, vlasů a nehtů. Pozitivní vliv má i na rozmnožovací orgány a mužskou plodnost.

Pomáhá také udržovat normální hladinu testosteronu a chrání buňky před volnými radikály. Nedostatek zinku se projevuje únavou, vypadáváním vlasů, zhoršenou pletí, oslabenou imunitou a také například bolavými koutky. Z

drojem zinku jsou ryby, ústřice, hovězí maso, sýr, slunečnicová a dýňová semínka. Optimální denní příjem by měl být 20-25 mg. Dvě tablety Primulusu, tedy 1 denní dávka obsahuje 15,36 mg zinku.


2. Hořčík

Hořčík (magnesium) patří mezi nejdůležitější prvky v našem těle. Na starost má kolem 350 reakcí v těle a proto ho musíme mít dostatek! Nedostatek hořčíků má několik projevů, ale mezi ty nejvážnější patří únava, mravenčení, ztuhlost a bolest svalů, nadměrné pocení, nespavost, citlivost na počasí a kazy na zubech.

Jeho správná hladina je důležitá především pro aktivní sportovce a jedince. Hořčík totiž extrémně ovlivňuje funkčnost svalů a jejich regeneraci.

Přírodním zdrojem hořčíku jsou banány, sušené meruňky, kuřecí maso, tuňák, kešu oříšky, anebo také například voda Magnesia.

V jedné denní dávce Primulusu je celkem 245 mg hořčíku. Přikládám také tabulku, kolik naše tělo by mělo denně přijmout hořčíku:

denní příjem hořčíku

3. Selen

Selen je stopový prvek, který je nezbytný pro mnoho procesů v našem těle, ačkoliv to byl po dlouhou dobu opomíjený.

Patří do skupiny antioxidantů, které chrání naše tělo před volnými radikály. Selen se právě také díky tomu označuje jako možná zbraň proti rakovině a dalším možným degeneračním nemocem. Reguluje také funkci štítné žlázy, činnost jater a může zpomalit průběh nemoci AIDS.

Doplněk stravy Primulus v 1 denní dávce obsahuje 5,5 μg selenu.


4. Vitamín D3

Vitamín D3, neboli také sluneční vitamín patří do skupiny kalciferolů. Vytváří se v kůži a to působením slunečního záření. Podle doktorů až 70% populace trpí jeho nedostatkem z důvodů krátkodobého a nedostatečného pobytu na sluníčku. Podíl na tom má samozřejmě i naše oblečení.

Jeho nedostatek se může projevit svalovou slabostí, únavou, nespavostí, vysokým krevním tlakem, ale také bude vaše tělo náchylnější na zlomeniny.

Nedostatek vitamínu D3 můžete řešit delším působením na sluníčku, anebo ho přijímat v podobě suplementace. Primulus obsahuje 2000 jednotek UI vitamínu D3.


5. Vitamín B6

Vitamín B6 (pyridoxin) patří do skupiny vitamínů, které jsou rozpustné ve vodě. Největší roli hraje v zužitkování bílkovin, tuků a cukrů. Přeměňuje cukr uložený ve svalech a játrech na energii, proto se jedná o vitamín, který je vhodný suplementovat, když cvičíte.

Nedostatek vitamínu B6 se projevuje špatnou náladou, únavou, ekzémem, padáním vlasů, zánět nervů  a také nepříjemné brnění končetin. Vitamín B6 můžete přírodní formou získat z hovězího masa, mléka a mléčných výrobků, zeleniny, luštěnin a třeba také ovoce (nejlepší je banán a ananas).

Doporučená denní dávka vitamínu B6 se pohybu od 1,5 mg – 2 mg. Denní dávka Primulusu obsahuje celkem 2 mg. Proč tolik? Vitamín B6 totiž pomáhá zlepšit vstřebávání zinku a hořčíku!


6. Vitamín C

Vitamín C patří mezi základní vitamíny, které naše tělo potřebuje pro chod organismu. Jedná se o nejznámější a velice silný antioxidant, který nás chrání pře volnými radikály. V praxi to znamená, že zmírňuje projevy stárnutí, zlepšuje pleť, má protizánětlivé účinky a udržuje zdravou imunitu člověka.

Také dokáže zrychlit hojení ran a podílí se na syntéze kolagenu. Nedostatek vitamínu C se projevuje únavou, podrážděností, chronickou bolestí končetin, špatnou imunitou a v nejhorším případě i neplodností.

Mezi nejlepší zdroje vitamínu C patří citrón, rakytník, limetka, kiwi a čerstvé šípky. Průměrná denní dávka je stanovena na 80 mg, maximální dávka je stanovena na 2000 mg. Primulus v jedné denní dávce obsahuje 100 mg vitamínu C.

primulus vitamín c

7. Biotin

Biotin patří meti málo známé vitamínu, ale možná ho znáte pod názvem vitamín B7. Jedná se o vitamín, kde jeho nedostatek je opravdu vzácný. Stará se o důležité procesy v našem těle a funguje jako přenašeč aktivní kyseliny uhličité.

Mezi nejdostupnější zdroje biotinu patří žloutky, mléko, kvasnice, ledviny a játra.

V 1 denní dávce Primulusu máte 30 μg vitamínu B7.


8. Pískavice řecké seno (fenugreek)

Pískavice řecké seno je v našem kraji málo známá rostlina, která má nespočet pozitivních účinků na náš organismus. Je pěstovaná ve středomoří a nachází se téměř v každém doplňku stravy pro podporu testosteronu.

Patří totiž mezi důležité prekurzory tvorby pohlavních hormonů a tím podporuje libido u mužů. Zlepšuje tudíž pohlavní styk a požitek z něj.

Mezi další zdravotní benefity pískavice patří antioxidační účinky, protizánětlivé účinky, pomáhá s činností mozku, zlepšuje srdeční rytmus a snižuje cukr v krvi. Obsah fenugreeku v 1 denní dávce Primulusu je 350,6 mg.


9. Kotvičník zemní

Kotvičník zemní nebo také Tribulus Terrestris je opět bylina, která nesmí chybět v žádném přípravku na podporu erekce, anebo zvýšení testosteronu. Tyto dvě věci spolu úzce souvisí! Jeho účinky využívali již v tradiční čínské medicíně několik století zpátky.

Využíval se především k léčbě sexuálních poruch u mužů, ale dokonce i u žen. Jaké má pozitivní účinky na naše zdraví? Je protizánětlivý, imunostimulačními, protibolestivými a antibakteriální. Obsahuje saponiny, které se dají označit za přírodní anabolické steroidy.

V 1 denní dávce Primulusu se nachází 300 mg.


10. Extrakt z černého pepře

A poslední látkou je extrakt z černého pepře, který slouží k lepšímu vstřebávání většiny látek, které jsou obsaženy v přípravku Primulus.

Dále podporuje spalování tukových zásob, zlepšuje dýchání a stimuluje trávicí enzymy. V jedné denní dávce máte 10 mg extraktu z černého pepře.

Primulus obsahuje extrakt z černého pepře

 

Kolik Primulus stojí a jaké je jeho dávkování?

Nemám rád drahé doplňky stravy, které stojí více, jak 1 tisíc korun. Často opravdu fungují, ale cena je bohužel moc vysoká.

Naštěstí Primulus touto cestou nešel a proto je pro každého muže dostupný a to i díky pestrému složení všech látek.

Když si budete chtít koupit jednotlivé vitamíny a minerály, tak zaplatíte více, a k tomu budete muset polykat daleko více tablet.

Jsem rád, že svému tělu můžete dopřát tento “vitamín pro muže” a nemusíte přitom jít do banky a žádat o hypotéku (některé doplňky, anebo léky vycházejí i na tisíce měsíčně).

Cena balení: 569 ,-

Cena za 1 denní dávku (2 tablety): 18 ,-

1 tableta ráno a druhá večer

Balení na 1 měsíc obsahuje celkem 60 tablet, kde máte dohromady 10 látek, které tvoří skvělý a komplexní účinek. V tabletách nemáte žádné další umělé příměsi! Co se týče dávkování, tak to je více, než jednoduché. 1 tableta ráno a 1 tableta večer, denní dávka celkem za 18 korun. Stačí zapít vodou a nic dalšího neřešíte.

 

Proč zvolit Primulus a ne jiný konkrenční výrobek?

 • Přirozenou cestou zvyšuje testosteron
 • Zvyšuje sílu
 • Zrychluje a usnadňuje tvorbu svalové hmoty
 • Zlepšuje erekci
 • Snižuje tvorbu tukových zásob
 • Přírodní produkt
 • Výroba probíhá v ČR
 • Super cena
 • Více než 21 tisíc spokojených zákazníku (číslo pořád roste!)

 

Kdo by měl začít užívat doplněk stravy Primulus?

✅ Osoby, které pociťují nedostatek testosteronu, anebo to mají přímo potvrzené od lékaře.

✅ Sportovci, kteří chtějí docílit lepší regenerace po těžkém tréninku a posunout se dál.

✅ Muži, kteří potřebují zhubnout nadbytečná kila.

✅ Muži, kteří mají problémy s erekcí a sexem.

✅ Od 18 let až do 65.

 

Po jaké době uvidím první výsledky?

Toto je opravdu velmi individuální a nechci Vám slibovat první výsledky již po týdnu. Co jsem ale tak vypozoroval od jiných uživatelů, co mají zkušenosti s Primulusem, tak první výsledky mohou být již po 14 dnech užívání.

Standardně po 1-2 měsících dochází k nejlepším výsledkům! Co to obnáší? Příval energie, dobré nálady a větší síly.

Co ovlivňuje dobu, než se první účinky projeví?

 • Věk
 • Aktuální hladina testosteronu
 • Fyzická a psychická kondice

 

A jaká je moje osobní zkušenost s Primulusem?

Určitě v pozitivním duchu. Ačkoliv mi není přes 30 let, i tak jsem se rozhodl, že zkusím vyzkoušet nějaký doplněk stravy na zvýšení testosteronu. Měl jsem totiž pocit, že ho mám málo. Jak jsem na to přišel? Koncem roku 2018 jsem začal pociťovat neustálou únavu, podrážděnost a výsledky v posilovně stagnovali.

Můžete si také přečíst článek: 8 projevů snížené hladiny testosteronu

Koukal jsem po možnosti, jak si zvýšit testosteron přírodní formou. Nechtěl jsem se uchýlit ke steroidům, které mají na zdraví člověka spíše negativní vliv (především, když tomu nerozumí). Po diskuzi s mým kamarádem, který dělá osobního fitness trenéra, jsem se rozhodl, že vyzkouším Primulus. Proč právě primulus?

Komplexní a hlavně přírodní složení

Vitamíny, minerály a bylinky ve vysoké koncentraci

Dostupnost, nízká cena

 

Primulus v lékarnách nekoupíte

Objednal jsem si tedy Primulus na oficiálních stránkách, protože například v lékárně, Primulus nekoupíte. Byl jsem spokojený, protože balení přišlo již za 2 dny od odeslání objednávky.

Začal jsem tedy s klasickým užíváním, tzn. 1 tableta ráno a druhá večer. Prvních cca 20 dní jsem na sobě nepozoroval žádný rozdíl, ale věděl jsem, že u doplňků stravy je nutné vydržet a držet se předepsaného užívání.

Od 20. dne přišel zlom a já začal pozorovat první pozitivní projevy užívání. Začal jsem mít více energie, potřeboval jsem méně spánku a byl jsem celkově spokojenější (možná vitálnější?).

testosteron a cvičení

V užívání jsem i nadále pokračoval a po měsíci a půl nastal další zlom. Výkon v posilovně šel rapidně nahoru, zvýšil jsem váhy a postupně i rýsovat svaly. V užívání tablet na podporu testosteronu (Primulusu) pokračuji i nadále a nemůžu si stěžovat.

Na rovinu říkám, není to zázračná pilulka, po které naberete 5 kg svalové hmoty za týden a k tomu zhubnete další 3 kg tukových zásob. Přesto, pozitivní vliv to na mé tělo má a výsledky vidí i moje přítelkyně.

 

Zkušenosti dalších uživatelů, co jsem našel na internetu

“Nevěřil jsem, ale PRIMULUS mile překvapil. Cítím se lépe, mám více energie a sexu. Všem vřele doporučuji. Za málo peněz hodně muziky!” Jenda, 51 let

“Býval jsem často unavený a každý průvan jsem odmarodil. Díky PRIMULUSu se zlepšila moje imunita, přes den neusínám a např. i po těžké fyzické práci se ráno vzbudím plný síly.” Daniel, 30 let

“Nejlepší testosteron booster v ČR. PRIMULUS mě pomáhá poprat se s únavou po závodech nebo těžkém tréninku. Dle mého názoru je to jeden z nejsilnějších testosteron boosterů na českém trhu. Mohu jen doporučit!” David, 22 let

“Balení jsem koupila pro manžela, jako dárek k narozeninám. Pořád má problémy s únavou, ale Primulus to o 100% zlepšil. Říkal, že se jedná o nejlepší tablety na zvýšení testosteronu, co měl. Takže za nás oba, spokojenost veliká! Děkuju.” Lucka

“Nedivím se, že Primulus má již přes 20 tisíc spokojených zákazníků. Tablet na podporu testosteronu jsem vyzkoušel již několik, ale žádný neměl takový účinek. Podle mě nejsilnější na českém trhu. V hokeji jsem díky tomu o něco lepší.” Marek, 21 let

primulus v lékárnách není dostupný

 

Nežádoucí účinky u Primulusu?

Nemusíte mít strach, protože Primulus je 100% přírodní produkt, který obsahuje přírodní složky, vitamíny, minerály a stopové prvky. Proto se Vám za žádných okolností nemůže nic stát, pokud nemáte na nějakou látku alergii. Vzhledem ke složení, je to ale více, než nepravděpodobné.

 

Nejčastější otázky

1. Od kolika let můžu začít užívat doplněk stravy Primulus?

S užíváním doporučujeme začít nejdříve od 18 let. Díky přírodnímu složení by neměl být problém začít s užíváním dříve, ale bylo by to zbytečné.


2. Můžu snížit, anebo naopak zvýšit dávkování?

Pro nejlepší účinky se držte dávkování přímo od výrobce, tzn. 1 tableta ráno a druhá večer.


3. Kdy poznám první účinky?

První účinky se mohou vyskytnout již po 14 dnech užívání, ale optimální doba je 1-2 měsíce.


4. Za jak dlouho mi Primulus dorazí od odeslání objednávky?

Osobně jsem Primulus obdržel po 2 dnech.


5. Proč věřit právě Primulusu a nezkusit konkurenční doplněk?

Podívejte se na složení a poznáte, že výrobce nešetřil. Látky v přípravku jsou obsaženy ve vysoké koncentraci a jsou 100% přírodní. K dnešnímu datu (21.05.2019) je s Primulusem spokojeno 21470 zákazníku. To není málo, že? 🙂


Zhodnocení

💡 Každý muž, který má pocit nedostatku testosteronu, by měl vyzkoušet Primulus. Jedná se opravdu o kvalitní produkt, se skvělým složením a servisem od výrobců. 10 látek a v takovém množství nenajdete pravděpodobně v žádném doplňku, který je na trhu volně dostupný.

Dle mého názoru se jedná o volně dostupný produkt na zvýšení zdravé hladiny testosteronu. Navíc výroba probíhá v České republice! Budu rád, když se pod příspěvkem zapojíte do diskuze a napíšete Vaše zkušenosti.

 

Kde koupit tablety Primulus?

Primulus v lékárnách nekoupíte, lze to pouze na oficiálních stránkách www.Primulus.cz. Cena je již delší dobu stejná a to 569 ,- za 1 balení. Doprava je zcela zdarma.

www.primulus.cz

 

Shrnutí

Přírodní doplněk stravy, který zvyšuje testosteron a hlavně funguje. Tečka. Pokud máte zkušenosti s Primulusem, oceníme, když nám to napíšete do komentářů pod článkem.

Naposledy aktualizováno 5 července, 2021, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (6 votes)

3 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *