Co je KRATOM, jaké jsou jeho účinky a dávkování?

Kratom, rostlinná sloučenina asijského stálezeleného stromu, která pomáhá tělu odpočinout si od nekonečné bolesti každodenního života přirozenějším způsobem. Někdy se stává téměř nemožným vypořádat se s nastalými situacemi a dostat se z nich ven, a právě tehdy je potřeba si na chvíli odpočinout a relaxovat.

Proč vyzkoušet kratom?

 • skvěle nabudí do celého dne
 • zlepší náladu a pdopoří výkonnost
 • na legální produkt je to konečně něco, co skutečně funguje
 • získáte náskok před “konkurencí”
 • lepší pracovní i školní výsledky jsou dokázány

Pokud se nacházíte v situaci, kdy se vám život zdá těžký, nebo se váš nabitý program podepisuje na vašem duševním a fyzickém zdraví, zastavte se a analyzujte. Je to život, o kterém jste vždycky snili?

Proto, abyste si ulevili od svých problémů a mohli žít kvalitně, našel náš výzkumný tým úžasnou přírodní alternativu – kmeny Kratomu jsou známé také pod názvem Mitragyna speciosa, který se používá po celém světě ke zmírnění stresu, úzkosti a bolesti.

Abychom vám poskytli hluboké znalosti o kmenech kratomu a jejich typech, náš výzkumný tým vložil své srdce a duši, aby zjistil různé typy kmenů kratomu, které jsou na trhu k dispozici, a jak fungují, aby vám prospěly. Chcete-li se dozvědět více, pokračujte ve čtení.

Ověření prodejci kratomu

Nevíte, kde nakupovat kratom, který by splňoval 2 nejdůležitější věci (kvalita a přiměřená cena)? Přinášíme 2 e-shopy s kvalitním kratomem a rychlou dopravou.

✅ kvalitní kratom mnoha druhů

✅ 3 možnosti gramáže

✅ možnost objednat s CBD produkty

✅ cena kratomu od 250 Kč

Typy kmenů Kratomu dostupné na trhu

White Vein Kratom – nejoblíbenější
Red Vein Kratom – nejlepší kmen Kratomu
Green Vein Kratom – super kmen vše v jednom
Maeng Da Kratom – čistý a silný
Bentuangie Kratom – relaxační kmen
Yellow Vein Kratom – Zlepšuje náladu

Chcete-li si najít ten nejvhodnější kratom pro sebe, je nesmírně důležité znát podrobně jednotlivé kmeny a jejich jedinečné vlastnosti, kterými se liší od ostatních. Pojďme se tedy podívat a probrat, co pro vás všechny naši výzkumníci vymysleli.

1. White Vein Kratom – Nejoblíbenější

Pokud chcete začít svůj den pozitivně, s přílivem energie, místo abyste se potýkali s úzkostí a rozmazaným soustředěním, pak by pro vás mohl být White Vein Kratom ideální volbou.

✅ Díky přítomnosti mitragyninu má White Vein Kratom vlastnosti zvyšující energii, které by vám mohly poskytnout zlepšení nálady, které potřebujete k tomu, abyste zvládli svůj stresující den.

Pokud s White Vein Kratom teprve začínáte, ujistěte se, že dávka je minimální, abyste zjistili, jak reaguje na vaše tělo a mysl. A pokud máte pocit, že se vám nedostává požadovaných výsledků, můžete vždy pod dohledem lékaře své dávky zvýšit, dokud nebudete zcela spokojeni.

Bílý žilný kratom je k dispozici v různých typech, jako je bílý thajský kratom, bílý sumaterský kratom, bílý žilný indický. Jakmile si najdete svůj nejvhodnější White Vein Kratom, budete seznámeni s jeho nesčetnými dalšími způsoby využití, které jeho uživatelé využívají již léta.

Mezi oblíbené značky v této kategorii patří Pontianak White Horn, White Sumatra

Výhody bílého žilnatého kratomu

Zde jsou některá pozitiva, která lidé konzumující White Vein Kratom pociťují:

 • Zvyšuje hladinu energie
 • Zlepšuje náladu a snižuje úroveň deprese
 • Mentální jasnost a soustředění
 • Působí jako skvělý lék proti bolesti
 • Pomáhá pacientům vypořádat se s úzkostí, protože skvěle odbourává stres

Kdo by si měl koupit White Vein Kratom?

Někdo, kdo se v každodenním životě potýká s úzkostí nebo se chce více soustředit na důležité věci, pak je pro něj tento White Vein Kratom nejvhodnější. Pokud jste tedy někdo, kdo zažívá mírné bolesti, bolesti těla nebo stres, pak přejděte na White Vein Kratom, protože dokáže ve vašem každodenním životě zázraky.

Pokud jsou vaše příznaky silné, pak by vám to nemuselo pomoci.

2. Red Vein Kratom – nejlepší kmen Kratomu

Kratom s červenými žilkami je mezi uživateli zdaleka nejoblíbenějším kmenem ve srovnání se zelenými a bílými žilkami, protože má uklidňující vlastnosti. Jsou ideální volbou pro někoho, kdo chce uvolnit své tělo nebo chce mít uklidňující pocit po celý den.

Kmeny kratomu červené žíly nejsou tak mírné jako bílé a zelené jsou silnými léky proti bolesti a rychle uvolňují tělo přirozenějším způsobem. K tomuto kratomu tíhnou spíše lidé, kteří bojují s nespavostí.

Tento kratom má vše, co může zlepšit celkový růst a zdraví uživatele, aby si mohl užívat života bez bolesti.

K dostání jsou různé druhy jako Red Thai, Red Sumatra, Pontianak Red Horn a mnoho dalších, které mají různé využití, ale hlavně pomáhají jedinci na chvíli se uvolnit tím, že se dobře vyspí. Můžete také zvážit tuto recenzi na Red Vein kratom, abyste se dozvěděli více o výhodách a účincích Red Vein Kratom.

červený kratom Jonkong NANO

Výhody Red Vein Kratom

Červený žilný kratom má dlouhý seznam pozitivních účinků a některé z nich jsou uvedeny níže:

 • Zlepšuje kvalitu spánku, což umožňuje usnout v noci
 • Zlepšuje náladu
 • Snižuje poruchy mozku
 • Poskytuje uklidňující pocit
 • Podporuje celkovou pohodu

Kdo by si měl koupit Red Vein Kratom?

Jako volba číslo jedna mezi svými uživateli poskytuje červený žilný kratom několik výhod, které jim pomáhají zlepšit kvalitu života tím, že uživateli poskytují uklidňující pocit.

Pokud jste někdo, kdo se potýká s bezesnými nocemi a silnou bolestí těla, pak je určen právě pro vás.

3. Green Vein Kratom – Super kmen vše v jednom

Pokud hledáte něco podobného bílému kratomu, ale mnohem jemnějšího, pak je pro vás zelený kratom ideální volbou. I když vám neposkytne podobné výsledky jako bílý kratom kvůli jemnějším účinkům.

Po konzumaci můžete očekávat mírný příliv energie bez vyvolání jakýchkoli depresivních vedlejších účinků, které zajistí, že budete připraveni nastartovat stresující den.

Zelený kratom také zlepšuje vaše soustředění a dodává vám větší jasnost, což vede k lepšímu výkonu. Pomáhá vám také uvolnit se během společenských setkání a zvyšuje vaše sebevědomí, abyste snadno zvládli společenské situace.

Jsou životaschopné v různých druzích, jako je Malaysian Green, Pontianak Green Horn.

Výhody zeleného kratomu

Kratom Green Vein má několik výhod a některé z nich jsou uvedeny níže:

 • Přirozený způsob, jak zvýšit energii
 • Dodá vám dostatek sebevědomí
 • pomáhá vám cítit se pohodlně při společenských setkáních Léčí sociální úzkost
 • Lepší kvalita života
 • Skvělé čekání na život bez bolesti
 • Skvělý kmen pro zlepšení nálady

Kdo by si měl koupit Green Vein Kratom?

Pokud jste společensky nešikovný pták nebo se cítíte nepříjemně mezi skupinou lidí, pak byste měli vyzkoušet Green Vein Kratom, protože vám zvedne sebevědomí a zbaví vás trapnosti zevnitř.

Kromě toho, pokud jste někdo, kdo vstupuje do světa kratomu, pak je Green Vein Kratom to nejlepší, s čím začít, protože není přehnaně silný jako ostatní kmeny Kratomu.

4. Maeng Da Kratom – čistý a silný

Stejně jako ostatní kratomy má i Maeng Da Kratom skvělé vlastnosti tlumící bolest a také do značné míry pomáhá uvolňovat svaly. Kratom Maeng Da pochází hlavně z úrodných zemí Thajska, ale pěstuje se také v zemích, jako je Indonésie a Malajsie.

Vznikl technikou zvanou roubování, při níž se spojují tkáně dvou různých rostlin, aby se vyšlechtily různé vlastnosti v novém kmeni.

✅ Pokud hledáte kratom, který má dlouhotrvající vlastnosti a je silnější než všechny ostatní kratomy, pak je pro vás Maeng Da Kratom ideální volbou. Maeng Da kratom je kmen prémiové kvality, který se dělí na tři druhy, a to červený, zelený a bílý.

Kratom Maeng Da je známý a oblíbený především díky svým antidepresivním vlastnostem. Pomáhá vyrovnávat vaše emoce a náladu, které pomáhají v boji proti duševním poruchám, což vede k lepší kvalitě života. Spolu s tím je skvělým prostředkem proti bolesti a náhradou opiátů.

Tento kratom je ve světě kratomů poměrně oblíbený, známý tím, že zvyšuje pracovní výkonnost uživatele. Také dodává příjemnou dávku energie a motivuje uživatele k lepším výkonům.

Výhody maeng da kratomu

Kratom Maeng Da je ve světě kratomů nejznámější a jeho uživatelé jsou svědky následujících výhod:

 • Účinné léky proti bolesti
 • Zvyšuje výkonnost
 • Dodává energii
 • Zvyšují sebevědomí
 • Snižuje úzkost a stres
 • Zvyšuje duševní stabilitu

Kdo by si měl koupit Maeng Da Kratom?

Jelikož se jedná o kmen s vysokou účinností, ujistěte se, že užíváte malé dávky Maeng Da Kratomu. Pokud jste někdo, kdo se potýká s rozostřeným soustředěním, zůstává stagnovat i po hodinách spánku nebo se potýká s depresemi, pak je to pro vás nejlepší řešení, jak se ze všech těchto problémů dostat.

Správné dávkování pomáhá uživateli být klidný, vyrovnaný a plný energie po celý den.

5. Bentuangie Kratom – relaxační kmen

Bentuangie Kratom je ve světě kratomu relativně nový, ale dokázal si získat masivní přízeň milovníků kratomu. Výroba tohoto kratomu je zcela odlišná od ostatních kratomů. Nevyrábí se ze sušených listů, zatímco surové listy se vkládají do sáčku, který zachytí veškerou vlhkost a výsledkem jsou rozdrobené listy.

✅ Jeho aroma pomáhá uklidnit uživatele a používá se na pomoc při bolestech těla. Má však i některé další jedinečné vlastnosti, jako je uvolnění, schopnost navodit spánek a zlepšit náladu.

Nejlepší na tom je, že kromě skvělých vlastností, které tento kratom má, trvají účinky Bentuangie Kratom podstatně déle než u ostatních kratomů.

Výhody Bentuangie Kratom

Tento nový kratom si získal srdce několika svých uživatelů díky následujícím výhodám:

 • Ulevuje od bolesti
 • Relaxační vlastnosti
 • Zlepšuje náladu
 • Zlepšuje váš spánek
 • Zklidní vás
 • Účinky trvají déle

Kdo by si měl koupit Bentuangie kratom?

Pokud jste někdo, kdo hledá prostředek na podporu spánku, pak je pro vás Bentuangie kratom ideální volbou. Pomáhá také při uvolňování bolesti, a proto vám dává ještě jeden důvod, proč si ho vybrat oproti jiným kmenům dostupným na trhu.

Kromě toho, pokud chcete zlepšit kvalitu svého spánku nebo se chcete uklidnit v hektických situacích, pak můžete vyzkoušet Bentuangie Kratom.

6. Yellow Vein Kratom – zlepšuje náladu

Tři kmeny kratomů jsou Red Vein Kratoms, White Vein Kratoms a Green Vein Kratoms. Odkud pochází tento žlutý kratom?

Není tak populární jako ostatní kratomy, ale Yellow Vein Kratom má svůj seznam pozitiv, pro která se lidé rozhodují tento užívat. Většina vědců se domnívá, že se jedná o White Vein Kratom, který je sušený jinou metodou než tradiční metoda sušení kratomových listů, což má za následek změnu barvy.

✅ Uživatelé Yellow Vein Kratomu tvrdí, že má vlastnosti produkující energii a také pomáhá uživateli vypořádat se s úzkostí nebo malátností.

Překvapivě působí dlouhodobě, ne jako White Vein Kratom, který funguje téměř jako ranní šálek kávy nebo se používá k dodání tolik potřebného kofeinu. Při jeho nákupu se ujistěte, že jej kupujete ze spolehlivějšího a důvěryhodnějšího zdroje.

Na trhu jsou stovky prodejců kratomu, protože je vzácný a snadno se dá napálit.

Výhody žluté žíly kratomu

Tento nový a vzácný kratom je mezi uživateli poměrně oblíbený kvůli následujícím výhodám:

 • Zvyšuje energii
 • Snižuje úzkost
 • Zlepšení nálady
 • Funguje po delší dobu
 • Koncentrace a soustředění

Kdo by si měl koupit Yellow Vein Kratom?

Pokud jste někdo, kdo vstupuje do světa kratomu, pak byste měli pokračovat s Yellow Vein Kratom, protože nabízí mírné účinky jako ostatní kratomy a zejména White Vein Kratom, který umožňuje uživatelům lépe se přizpůsobit změnám.

Pomůže vám tak pozitivně nastartovat den s přílivem energie, kterou vždy potřebujete.

Co znamená barva kmene Kratom?

Každý kmen kratomu se dělí na tři různé barvy. Když se na kratomové listy podíváte zblízka, všimnete si určité barvy stonku a žilky, a ta se může lišit mezi červenou, bílou a zelenou.

Barva listu značí zralost kratomu. Například červená žilka znamená, že list je zralý, a bílá žilka znamená, že list je relativně mladší. Každý list má jiné chemické složení, a proto bude reagovat jinak na mysl a tělo uživatele.

Červený kratom

Červené kmeny kratomu jsou považovány za nejsilnější. Jsou ideální volbou pro začátečníky i pro někoho, kdo se kratomu věnuje již léta a roky. Má vlastnost snižovat nepříjemné pocity a pomáhá při uvolnění těla.

Bílý kratom

Bílá žíla má vlastnosti zvyšující energii, které uživateli pomáhají zvládnout celý den. Také pomáhají zlepšit rozostřené soustředění a zvyšují koncentraci, což vede k lepší produktivitě.

Zelený kratom

Zelená žilka dosahuje dokonalé rovnováhy mezi působením jako stimulant a jako analgetikum. Pomáhá uvolňovat bolest a poskytuje uživateli příliv energie. Pomáhá také vnést do mysli jasnost, která napomáhá lepšímu fungování.

✅ Kdo by měl kratom užívat?

Kratom, známý také jako Mitragyna Speciosa, se vyskytuje a pěstuje v Thajsku, Malajsii a Indonésii. Je to spíše přírodní způsob, jak zmírnit bolest, úzkost, depresi a závislost na opioidech. Má sice spoustu pozitivních vlastností, ale má také několik vedlejších účinků, které si později podrobně rozebereme.

Kratom se používá hlavně v Asii jako domácí prostředek číslo jedna k léčbě několika zdravotních problémů, jako je únava, bolest, průjem a svalové křeče.

Pokud jste tedy někdo, kdo se s takovými problémy potýká ve svém každodenním životě a hledáte přirozenější způsob, který by vám pomohl léčit vaše onemocnění, pak je kratom jedním z prvotřídních řešení, jak se všemi bojovat.

 • Nadváha
 • Chronické bolesti
 • Deprese
 • Špatná energie
 • Stres
 • Nízké sebevědomí
 • Špatné sexuální zdraví
 • Alzheimerova choroba

Pokud procházíte některým z výše uvedených zdravotních problémů a hledáte způsob, jak zvládnout své duševní a fyzické zdraví, pak pro vás bude kratom tím nejlepším řešením. Přirozeně vám pomůže zlepšit náladu, snížit bolest, zvýšit sebevědomí, a tím vám zajistí kvalitní život.

✅ Účinky kratomu

Před vyzkoušením nové věci je nesmírně důležité se o ní dobře informovat, abyste dobře znali její klady i zápory a přesně věděli, jak s ní postupovat dál.

Kratom se běžně užívá po celém světě již více než sto let a jen zřídkakdy se u něj projevily nějaké závažné vedlejší účinky na duševní i fyzické zdraví uživatele, protože se jedná o zcela přírodní produkty. Dosud nebyl zaznamenán žádný případ, kdy by kratom byl jedinou příčinou smrti uživatele.

Při konzumaci kratomu je nesmírně důležité dbát na to, aby dávka nebyla příliš vysoká, aby jakkoli poškodila vaše tělo, nebo příliš nízká, aby se na vašem těle neprojevily žádné pozitivní výsledky.

Při vhodném užívání nemá kratom žádné závažné vedlejší účinky.

Pokud jste se nyní rozhodli pro objednání kratomu, prozradíme vám, že po jeho požití se mohou u uživatele vzácně vyskytnout následující nežádoucí účinky:

 • Pocení
 • Svědění
 • Závratě
 • Sucho v ústech
 • Halucinace
 • Záchvaty
 • Poškození jater

Kromě těchto účinků existuje několik dlouhodobých účinků, které kratomy mohou způsobit na těle uživatele, a zde máme také jejich seznam:

 • Sucho v ústech
 • Časté močení
 • Úbytek hmotnosti
 • Častá zácpa

Vaše bezpečnost je pro nás prioritou číslo jedna, ale výše je uvedeno jen několik vedlejších účinků, které se mohou u vašeho těla po konzumaci kratomu projevit.

Kromě nich jsou nevolnost a zácpa dva hlavní vedlejší účinky, kterými vaše tělo prochází v prvních dnech, ale po několika dnech se vše vrátí do normálu a nebudete se muset obávat žádných takových vedlejších účinků.

Mějte však na paměti, že ji vždy konzumujete pod dohledem lékaře, aby nedošlo k žádnému vnitřnímu zničení a byli jste zcela v bezpečí.

Dávkování kratomu

Zvyšování dávek vede k rychlému dosažení požadovaných výsledků. Není to tak jen u kratomu, ale u všeho možného. Pokud jde o kratom, vyšší dávky mohou vést k depresi CNS (centrální nervové soustavy) a mohou vás dostat do situace, ve které jste nikdy nechtěli být.

Užívání

Užívání kratomu ve větších než doporučených dávkách se může ukázat jako škodlivé pro uživatele jak po psychické, tak po fyzické stránce a může otevřít dveře pro četné vedlejší účinky. Proto je velmi vhodné řídit se pokyny lékařů a postupovat podle jejich příkazů.

Pokud je uvedeno dávkování 2 g, ujistěte se, že nezvyšujete nebo nesnižujete množství do té míry, aby se to začalo projevovat na výsledcích.

Výše dávky závisí na více faktorech, jako je zdravotní stav uživatele, věk a mnoho dalších, které se mohou pohybovat od 1-5 gramů jako nízká dávka nebo 5-15 gramů jako střední dávka. Důrazně se však doporučuje konzumovat jej pod dohledem lékaře.

Hrozí předávkování?

Kromě předávkování existují i lepší a potenciální způsoby, jak účinky kratomu na tělo uživatele posílit. Vždy můžete použít přepínač kmenů, kombinovat kmeny nebo používat potenciační látky, ale nepředávkujte se, protože to jen zhorší vaše zdraví.

Předávkování kratomem může také vést k závislosti na kratomu, která se může stát příčinou úzkosti pro vás i vaše blízké.

Nezáleží na tom, zda jste závislí na nezdravém jídle, pornografii nebo kratomu, vždy mají negativní dopad na vaše duševní a fyzické zdraví. Zpočátku může fungovat jako prostředek proti bolesti, ale později se stane velkým problémem.

Věříme, že je vždy lepší začít s nízkou dávkou a pak ji postupně zvyšovat, dokud nedosáhnete požadovaných účinků.

❔ Často kladené otázky ohledně kratomu

1. K čemu se kratom používá?

Kratom je rostlinná sloučenina, která se běžně používá k léčbě příznaků úzkosti, deprese, neklidu a poruch spánku. Jsou k dispozici ve formě prášku a kapslí.

Kromě nich se kratom používá jako stimulant pro pocit bdělosti.

2. Je kratom bezpečný?

Vaše bezpečnost je prioritou číslo jedna, proto je nesmírně důležité ujistit se, co užíváte a kolik dávek je vám doporučeno. Kratom je stoprocentně bezpečný, ale pouze pokud je užíván pod dohledem lékaře, protože předávkování se vždy může podepsat na vašem duševním i fyzickém zdraví.

V počáteční fázi může vykazovat některé vedlejší účinky, které jsou však mírnějšího charakteru.

3. Vzniká na kratomu závislost nebo obavy?

Bez ohledu na to, na čem jste závislí, závislost je vždy problémem. Na kratomu je jistě možné být závislý, pokud se užívá pravidelně. Jakmile jej však užíváte v doporučeném množství, nevykazuje žádný negativní vliv na vaše zdraví a můžete pokračovat.

4. Jaké jsou různé účinky kratomu?

Ačkoli je kratom při správné konzumaci bezpečný, může se u něj projevit vedlejší účinek, pokud se rozhodnete ho předávkovat.

Může vám způsobit pocení, lenost, neklid, a dokonce i něco tak závažného, jako je poškození jater. Proto se důrazně doporučuje užívat jej podle pokynů lékařů.

5. Jaká je cena kratomu?

Cenu kratomu určuje druh, kvalita a značka. Cena se běžně pohybuje kolem 10 Kč za gram. Při nákupu většího balení ale získáte výraznou slevu.

Závěr

Shrnuto a podtrženo, pokud chcete přirozenější způsob, jak se vypořádat s hektickým životním rozvrhem, únavou, úzkostí, bolestmi těla a mnoha dalšími, pak je na čase odpočinout si od rušného života a vyvážit své duševní i fyzické zdraví přechodem na kratom.

Těmito zdravotními potížemi trpí mnoho lidí po celém světě a je nejvhodnější kratom vyzkoušet.

Po rozsáhlém výzkumu jsme analyzovali, že tyto tři kratomové kmeny white vein kratom, red vein kratom & green vein kratom jsou nejúčinnější na trhu, které pomohou vašemu tělu uvolnit se, zlepší váš špatný zdravotní stav a osvědčí se jako skvělá alternativa pro léčbu bolesti.

Než však některý z nich vyzkoušíte, musíte se poradit se svým lékařem. Doufám, že s kratomem budete mít nejlepší zkušenosti ve svém životě a že vám to může zajistit lepší kvalitu života!

Přeloženo z:

theislandnow.com/blog-112/types-of-kratom-strains/

Naposledy aktualizováno 15 prosince, 2023, autorem Redakce Magazínu

4.8/5 - (5 votes)

3 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *