18 ledna, 2020
Kategorie: Ostatní

Jaké jsou příznivé účinky doplňku stravy Moruše plus? (recenze)

V této recenzi se dozvíte, jaký pozitivní vliv na naše zdraví může mít moruše. Dříve se využívala kvůli pěstování hedvábí (jejími listy se živí housenky bource morušového), ale také kvůli zdravotním benefitům, kterých je hned několik. Mezi ty nejpodstatnější patří podpora spánku, umění navodit relaxaci celého těla a také udržuje zdravou hladinu krevního cukru.

 

Moruše recenze

Moruše se vyskytovala téměř na všech kontinentech a na každém z nich se používala pro svoje léčivé účinky. Některé národy používali moruši jako náhradu běžného cukru. Obsahuje vysoké množství vitamínu C, a proto patří mezi silné antioxidanty. Ty chrání naše tělo před působením volných radikálů, zlepšují imunitní systém a chrání tělo před civilizačními chorobami, mezi které patří například cukrovka, obezita, anebo střevní záněty.

Moruše je také plná vitamínů, minerálů (obsahuje vysoké množství draslíku s hořčíkem) a stopových prvků. Zajímavou látkou je i resveratrol, který snižuje riziko mrtvice a rakoviny.

 

Moruše Plus

Tento doplněk stravy obsahuje již podle názvu extrakt z moruše, ale také pískavice řecké seno společně s extraktem ze slupek červeného vína a inulin.

Moruše Plus

  • Pískavice řecké seno (“kontroluje” metabolismus tuků a také pomáhá udržovat hladiny glukózy a cholesterolu v krvi)
  • Vinná réva (zlepšuje krevní tlak a činnost srdce, má pozitivní vliv na cévní soustavu)
  • Inulin (rozpustná vláknina)

 

Účinky Moruše

prospěšné při cukrovce

používá se k léčbě vysokého tlaku a při zánětech žaludku

působí antibakteriálně

močopudná

zlepšuje imunitu

má pozitivní vliv na spánek a odpočinek

 

Moruše Plus složení a dávkování

Moruše černá (Morus nigra) extrakt z listů 10:1, pískavice řecké seno (Trigonella foenum – graecum) extrakt ze semen 10:1, réva vinná (Vitis vinifera) extrakt ze slupek, inulin.

Obal kapsle: želatina, glycerin, barviva (oxid titaničitý, oxidy železa).

Jak vidíte Moruše Plus obsahuje vysoké množství účinných látek

Moruše složení

Dávkování: 1 kapsle 3x denně

Obsah balení: 90 kapslí

Cena Moruše Plus: 149 ,- (nejlepší cena v lékarně BENU)

 

Závěrem

Moruše Plus je doplňkem stravy společnosti NATURVITA, která patří mezi zavedené výrobce přírodních doplňků. Produkt užívejte minimálně po dobu 1-2 měsíců, až poté se dostavují pozitivní účinky. Máte již zkušenosti s tímto produktem? Přejděte pod článek do komentářů a zapojte se do diskuze!

4.6/5 - (5 votes)

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.