Chlorella ADVANCE recenze – účinky, složení a dávkování

V minulém článku jste se mohli dočíst o výhodách mladého ječmenu a nyní přišla řada na chlorellu, která také patří do tzv. zelených potravin. Konkrétně se bude jednat o výrobek Chlorella Advance. Proč? Protože patří mezi nejkvalitnější a cenově dostupné pro normální lidi.

A jestliže tento článek bude mít úspěch, tak se podíváme i na jiné značky. V případě zájmu napište značku (typ, gramáž) do komentářů a my na to zpracujeme článek.

Co to je chlorella?

Jestli jste se někdy setkali s pojmem “chlorella,” tak vás určitě napadlo, co to je. Proč o tom každý mluví a proč je to tak zdravé. Není to nic jiného, než sladkovodní řasa a celý její název je chlorella pyrenoidosa původem z Taiwanu. Její léčebné účinky začali studovat vědci v Japonsku a časem se potvrdilo, že se jedná o jednu z nejzdravějších potravin na světě.

Výsledek obrázku pro chlorella

Řasa chlorella

Je zdravá hlavně díky svému vysokému obsahu účinných látek, které vaše tělo potřebuje. A ne jen tak nějakých. Jedná se o komplexní biopotravinu, kde naleznete téměř všechno. Od vitamínů, minerálů až po enzymy a chlorofyl (zelené barvivo).

Látky jsou v řase natolik vyvážené, že nehrozí žádné předávkování nebo toxicita v těle.

Dále obsahuje betakaroten, vysoké procento bílkovin a stopové prvky, které mají své místo v jídelníčku každého z vás.

Chlorella účinky

Zařazení chlorelly do každodenního jídelníčkublahodárné účinky na vaše zdraví. Ukážeme si jen část z nich:

 • detoxikace organismu
 • zvýšení imunity
 • dodává tělu antioxidanty (betakaroten a vitamín B)
 • podporuje funkci a regeneraci jater
 • lepší krvetvorba
 • stimuluje správnou hladinu cholesterolu
 • pozitivní vliv na střeva – podporuje trávení a vyměšování
 • neutralizuje pH v těle (snižuje výskyt plísní)
 • prevence proti rakovině
 • pomáhá hubnout
Chlorella Advance
Přejít do obchodu

A nejvýznamnějším účinkem je její pomoc s léčením. Pravidelné užívání chlorelly má totiž pozitivní efekt na detoxikaci organismu, zvýšení imunity a s tím je spjaté i samoléčení.

 • regenerace tkání
 • zvětšená schopnost dělení buněk
 • zvětšená schopnost růstu buněk
 • funguje i proti popáleninám a ekzému

Další důvody, proč zařadit chlorellu do vašeho života?

1. Detoxikace na jedničku

Chlorella patří mezi zelené superpotraviny, které mají pozitivní vliv na detoxikaci organismu. Detoxikace by měla být prováděna 2x do roka a to jednou v jarních měsících a poté po letních prázdninách. Tělo zbavíte všech škodlivých látek a toxinů, které za ten půlrok tělo nashromáždí.

Detoxikovat tělo můžete 3-5 dnů, více je dle mého názoru zbytečné, když to děláte pravidelně. Po detoxu bude vaše tělo lépe pracovat, budete lépe spát, budete mít více energie a budete více zdraví. Proč to nezkusit?


2. Pozitivní vliv na hubnutí

Hubnutí a to hlavně s vyšším věkem je složité a to hlavně pro ženy, které to nemají lehké. Chlorella podporuje metabolismus, zlepšuje krevní oběh a obsahuje vysoké množství zdraví prospěšných látek. Vitamíny, minerály a stopové prvky jsou ve vysoké koncentraci obsažené v prášku z chlorelly.


3. Upravuje hladinu cukru v krvi

V dnešní době špatného a rychlé stravování se nemůžeme divit, že tělo řekne stop. Když k tomu přidáme hektickou dobu, stres z práce, rodiny a partnera, tak je zaděláno na pořádné problémy. Cukrovka a vysoký cholesterol jsou “nebezpečné zbraně” 21. století!

Podle studie, která byla publikovaná v Journal of Medicinal Food, vědci zjistili, že 8 000 mg chlorelly denně pomáhá snižovat vysokou hladinu cholesterolu a cukru v krvi.


4. Pomocník při rakovině

V těle většiny lidí se v průběhu života vytvoří rakovinotvorné buňky, s kterými si zdravý imunitní systém dokáže poradit. Bohužel díky životnímu stylu má většina lidí spíše špatný imunitní systém, který se nedokáže bránit.

Chlorella pomáhá obnovit a posílit náš imunitní systém a tím bojuje proti rakovině. Funguje také jako prevence! Podle zahraniční studie, který byla provedena na území USA se zjistilo, že pacienti, kteří již bojují s rakovinou, tak vykazovali pozoruhodné účinky po podání kvalitního prášku z chlorelly.


5. Zpomaluje proces stárnutí

Chlorella má pozitivní vliv na kvalitu pokožky a to díky tomu, že pomáhá zpomalovat stárnutí buněk. Také snižuje oxidační stres, který je opět způsoben špatným životním stylem, ale také venkovními vlivy (špatné ovzduší). Studie byla publikována v časopise Clinical Laboratory.

Obsah chlorofylu

Chlorofyl, nebo-li zelené barvivo má široké uplatnění v medicíně. Podporuje tvorbu hemoglobinu, který je dobrý při hojení ran, popálen a hemeroidů. Je také protizánětlivý, což určite ocení pacienti s Crohnovou chorobou nebo Ulcerózní kolitidou.

Jaké další výhody se ukrývají v zeleném barvivu? (Chlorofyl můžete doplnit i v zelenině jako je špenát, brokolice a tak dále. Přesto ale denní dávka chlorelly obsahuje více chlorofylu, než je běžná porce).

 • dodává tělu více kyslíku
 • čistí krev a odvádí toxiny z těla ven
 • pomáhá udržet tlak ve zdravé míře
 • snižuje tvorbu plísně
chlorella

Chlorella dávkování

Nejlepším řešením je dávkovat chlorellu 3x denně a dávky postupně zvyšovat. Děti od 3 let mají zpravidla užívat polovinu toho, co dospělí jedinci. Balení tak vydrží 2-3 měsíce.

Chlorella zkušenosti

Vybrali jsme pro vás několik zkušeností z různých zdrojů. Přesto budeme nesmírně rádi, když napíšete do komentářů svoje hodnocení a zkušenosti s tímto zeleným zázrakem 🙂

“Dobrý den, já už jím a piju zelené potraviny cca 4 roky. Začal jsem s nimi kvůli únavě a zažívacím problémům. Po cca 2,5 měsících zmizela únava a po cca 3,5 měsících zažívací problémy. To, že člověk začne lépe spát už bylo u mě jen tak mimochodem…”

Chlorella advance zkušenosti

“Ahoj, já užívám mladý ječmen a chlorellu pyrenoidosu dohromady už skoro rok a musím říct, že jsem spokojena. Začátky byly sice krušnější, trvalo mi zvyknout si na tabletky, ale teď jsem spokojená, že jsem vytrvala. Cítím se skvěle, energie mi nedochází tak rychle, jako tomu bylo dříve a celkově mám lepší trávení.”

Kde koupit chlorella advance?

Chlorella Advance pochází ze stáje české společnosti, která se zabývá vývojem a prodejem přírodních doplňků. Vyznačují se vysokou účinností a perfekním zpracováním.

Objednávejte na oficiálních stránkách. Máte jistotu, že vám doručí čerstvé balení.

Jaké jsou možnost balení?

1 balení (1000 tablet) = 399 Kč

2 balení (2000 tablet) = 749 Kč

3 balení (3000 tablet) = 1099 Kč (+ doprava zdarma)

4 balení (4000 tablet) = 1399 Kč (+ doprava zdarma)

Chlorella Advance
Přejít do obchodu

Naposledy aktualizováno 11 srpna, 2022, autorem Redakce Magazínu

4.5/5 - (2 votes)

4 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *