Feminus recenze a zkušenosti žen
8 ledna, 2020
Kategorie: Doplňky

Feminus recenze a zkušenosti ostatních žen

Dnešní moderní doba klade na ženy mnoho nároků. Jedním z nich je i vypadat stále mladistvě a být aktivní a vitální. To ale s přibývajícím věkem není zdaleka tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Postupem času se naše tělo mění a energie, například i pro partnerský život, pomalu ubývá. Naštěstí dnes existuje hned několik produktů, přesněji doplňků stravy, které ženám mohou pomoci proces stárnutí účinně zpomalit.

Feminus balení

100% přírodní 

Balení: 60 tablet (balení vydrží 1 měsíc)

Cena: 569,-

Přejít do obchodu

Vliv menopauzy na život ženy

Jedním z důležitých faktorů, který to, jak se žena cítí a působí, ovlivňuje, je nástup menopauzy. Pojmem menopauza označujeme fyziologický proces, který je jakýmsi předělem mezi reprodukčním věkem ženy a stárnutím, a je spojený se ztrátou pravidelného menstruačního cyklu.

V rámci menopauzy dochází k utlumení funkce vaječníků a tím i k poklesu tvorby některých hormonů, především estrogenu a progesteronu.

Pro zdraví žen

 

Nástup menopauzy je u každé ženy individuální, většinou k němu dochází mezi čtyřicátým pátým a padesátým pátým rokem života.

Menopauza ale není spojena jen se zastavením menstruačního cyklu a ztrátou schopnosti přirozeně otěhotnět, doprovází ji i celá řada nepříjemných pocitů a potíží fyzického i psychického rázu, které se často objevují již několik let před nástupem poslední menstruace.

 

Potíže spojené s menopauzou a jejich řešení

Mezi velmi časté potíže, které s menopauzou souvisejí, patří například návaly horka, bušení srdce, noční pocení, podrážděnost a výkyvy nálad, nespavost a poruchy spánku, chronická únava, bolesti hlavy a svalů, inkontinence, pokles libida či zvýšená vaginální suchost.

S těmito ale i dalšími obtížemi spojenými s životem ženy může účinně pomoci přírodní potravinový doplněk s názvem Feminus. Tento přípravek obsahuje extrakty z několika léčivých rostlin a pomáhá nejen s udržením rovnováhy ženských hormonů, ale zároveň zlepšuje vitalitu a libido žen a v neposlední řadě také posiluje imunitu.

 

Jaké je složení tohoto potravinového doplňku?

Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní přípravek, najdeme v něm pouze čistě přírodní složky a látky. Jedná se především o extrakty z níže uvedených léčivých rostlin a o vitamíny a minerály. Z vitamínů je přípravek bohatý především na vitamín C, E, D3, B6 a B12, z minerálních látek v něm najdeme zinek. Produkt navíc neobsahuje žádná umělá barviva či sladidla.

Bez umělých barviv a sladidel

 

Maca peruánská

Řeřicha peruánská neboli maca peruánská – rostlina pocházející z jihoamerických And, jejíž léčivé účinky využívali původní indiánští obyvatelé již ve druhém tisíciletí před naším letopočtem.

Bulvy této rostliny byly používány nejen ke zmírnění příznaků menopauzy, ale také při potížích s menstruací, sexuální výkoností či při anémii.

Indický ženšen

Indický ženšen neboli vitánie snodárná – rostlina, která je známá svými silnými afrodiziakálními účinky. Indický ženšen totiž obsahuje látky, které zlepšují prokrvení malé pánve a stimulují sexualitu.

Zároveň ale rostlina pomáhá i k posílení imunity a má také skvělé protizánětlivé a antivirové účinky. Název vitánie snodárná souvisí s tím, že rostlina pomáhá i proti stresu, uklidňuje a posiluje nervový systém.

Feminus doplněk stravy pro ženy

Extrakt z kakaa

Extrakt z kakaa – kakao je ve své přírodní formě velmi bohaté na tak zvané flavonoidy, které jsou považovány za jedny z nejúčinnějších antioxidantů, které pomáhají našemu organismus bojovat se škodlivými vlivy okolí i s procesem stárnutí.

Nejnovější studie potvrzují, že antioxidační účinky kakaa jsou mnohem sinější než u zeleného čaje, který je jimi vyhlášený. Kakao také blahodárně působí na kardiovaskulární systém a podobně jako indický ženšen je i přírodním afrodiziakem.

Kotvičník zemní

Kotvičník zemní – tato nenápadná rostlina je známá také pod označením zelená či přírodní viagra. Účinně totiž pomáhá zvyšovat hladinu testosteronu a zároveň zlepšuje sexuální funkce a libido, zároveň dodává energii a pomáhá proti únavě.

Muira puama

Voňatec vejčitý neboli muira puama – malý strom pocházející z Brazílie, jehož léčivé účinky tlumí potíže spojené s poruchami menstruace. Voňatec přispívá ke správné funkci vaječníků a zároveň pomáhá při stresu a psychickém i fyzickém vyčerpání.

V neposlední řadě je rovněž silným afrodiziakem, zvyšuje sexuální libido a zvyšuje citlivost pohlavních orgánů.

Andělika čínská

Andělika čínská neboli Dong quai – rostlina, jejíchž účinků již po staletí využívá čínské i japonské léčitelství, přispívá k rovnováze ženských hormonů, pomáhá proti suchosti poševní sliznice a má pozitivní vliv na velikost poprsí.

Damiána pravá

Damiána pravá neboli pastala roztroušená – keř pocházející ze střední Ameriky, jehož afrodiziakálních účinků využívali již staří Mayové. Rostlina celkově stimuluje lidský organismus, a proto se přidává například i do energetických nápojů.

 

Jaké má výrobek reference?

S výsledky užívání tohoto doplňku je naprostá většina zákaznic velmi spokojena. Pokud se o zkušenostech s tímto přípravkem chcete dozvědět více, podívejte se na recenze na internetu, jejichž prostřednictvím můžete získat mnoho cenných informací od žen, které tento přírodní doplněk již vyzkoušely.

Zákaznice na přípravku oceňují nejen to, že má pozitivní účinky na jejich tělo, ale také na jejich mysl a duši.

 

feminus zkušenosti

 

Zkušenosti dalších žen na oficiálních stránkách výrobce www.Feminus.cz

Přípravek byl vyvinut zkušeným týmem odborníků a vyrábí se stoprocentně pouze v České republice. Účinky léčivých rostlin, které výrobek obsahuje, jsou navíc potvrzeny i mnoha nezávislými vědeckými studiemi.

Přípravek je samozřejmě stoprocentně bezpečný a disponuje certifikátem Státního zdravotního ústavu o zdravotní bezpečnosti.


Pro koho je přípravek vhodný?

Tento univerzální doplněk stravy je určený pro všechny ženy přibližně od věku třiceti pěti let.

Nejvíce ho užívají ženy okolo padesátého roku života, které se již určitým způsobem potýkají s obdobím menopauzy, ale pro své všestranně pozitivní účinky, jako je celkové zlepšení energie, zmírnění pocitů únavy, posílení imunitního systému, podpora správné hladiny hormonů a správného fungování močové soustavy či pozitivní vliv na nervovou soustavu, ho ocení všechny ženy, které se chtějí cítit vitálně a svěže.

pro všechny ženy od 35 let

po 50 letech tento přípravek velice doporučujeme


Jak se tento doplněk stravy pro ženy užívá?

Užívání je velmi jednoduché. Přípravek se prodává v balení, které obsahuje šedesát tablet. Správně by se měly užívat dvě tablety denně, jedna tableta ráno a jedna tableta večer. Jedno balení tak vystačí přesně na měsíc. Tabletky se ukrývají v bílé krabičce s logem pumy a třemi jednoduchými slovy, které vystihují účinky přípravku – harmonie, vášeň a vitalita.

Dávkování: 1 tableta ráno a 1 tableta večer. Balení vydrží na 1 měsíc.

Vzhledem k tomu, že přípravek není lékem, ale doplňkem stravy, je možné ho užívat dlouhodobě bez jakýchkoli vedlejších účinků. Vzhledem ke skutečnosti, že se jedná o čistě přírodní přípravek, se nemusíte obávat žádného vytvoření případné závislosti na tomto produktu a s ní spojených abstinenčních potíží při ukončení užívání přípravku.


Jaká je cena tohoto produktu a kde ho případně zakoupit?

Zbývá už jen dodat několik informací na závěr. Pokud vás tento přírodní doplněk stravy pro ženy zaujal a zajímá vás, kde ho můžete zakoupit, navštivte oficiální webové stránky jeho výrobce a distributora, kde si můžete přípravek velmi snadno objednat.

Zároveň zde najdete i email či telefonní číslo na zákaznickou linku, kde vám zodpoví všechny další případné otázky. Přípravek je cenově velmi přijatelný, cena měsíčního balení je pět set šedesát devět korun, což znamená, že denní dávka, dvě tablety, tak vyjde na pouhých osmnáct korun.

Cena: 569 ,- za 1 balení

Odkaz, kde můžete koupit Feminus: www.Feminus.cz

Feminus balení

Přejít do obchodu

Zdroje:

https://www.verywellhealth.com/the-benefits-of-dong-quai-89448

https://www.Feminus.cz

4.5/5 - (12 votes)

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *