Recenze ADVANCE Tribul – doplňku stravy pro zkvalitnění erekce

Tribul jsou kapsle od společnosti Nutraceutics určené k podpoře kvality erekce. Jde o zcela přírodní doplněk stravy kombinující 9 aktivních látek. Tato kombinace je na českém trhu naprosto unikátní. Pokud vás trápí problémy s erekcí anebo chcete například posílit plodnost a kvalitu vašich spermií, čtěte dál. Dozvíte se, co je to Tribul, jaké je jeho detailní složení, a jaké účinky od tohoto doplňku můžete očekávat.

TOP PRODUKT

ADVANCE TRIBUL

Funkční tablety na erekci

Zlepšuje prokrvení penisu, zvyšuje výdrž při sexu, pozitivní vliv na tvorbu testosteronu – podtrženo přírodním a bezpečným složením.

Co je to ADVANCE Tribul?

Tribul je doplněk stravy, který vám pomůže hodit za hlavu krátkodobé problémy s erekcí. Ty se většinou objevují u starších mužů, ale vůbec to nemusí být pravidlem. Mohou zaskočit kohokoli. Jaké ale bývají příčiny těchto problémů, pokud se objeví v mladším věku?

Viníkem může být psychický stav. Permanentní stres, hektický způsob života, deprese či úzkosti kvalitu erekce snižují. K problémům může dále přispívat nevyvážený životní styl. Kouříte, máte nedostatek pohybu či nadměrně konzumujete alkohol? Pokud ano, brzy se potíže s erekcí mohou týkat i vás.

A přesně k řešení těchto nepříjemných potíží je tu Tribul.

Tribul na erekci 60 kapslí s bonusem vitacé

Pro koho je Tribul vhodný?

Tribul advance je určený pro muže, kteří chtějí podpořit kvalitu erekce a tím zkvalitnit i svůj sexuální život.

Doplněk není určený pro ženy a děti a pro ty muže, u kterých je známá přecitlivělost na některou z jeho složek. Podívejme se tedy, jaké je jeho složení.

Složení doplňku

Tribul je složen z čistě přírodních látek bez chemických příměsí. Jde o certifikované a vysoce kvalitní suroviny, které navíc procházejí přísnou vstupní kontrolou.

Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.

Jedna kapsle tohoto doplňku uvnitř vypadá takto:

Obsažená látkaObsah v 1 kapsli
L-arginin150 mg
Tribulus terrestris exktrakt (kotvičník zemní)100 mg
Propionyl-L-carnitin50 mg
Maca extrakt 10:1 (odpovídá 500 mg maca)50 mg
Pycnogenol50 mg
Ženšen extrakt20 mg
Šafrán extrakt20 mg
L-citrulin20 mg
Zinek5 mg

Teď se na jednotlivé složky podíváme podrobněji a zjistíme, jaké jsou jejich účinky.

L-arginin

Je neesenciální aminokyselina, jenž je obsažena v bílkovinách našeho těla. V organismu je nezbytný k produkci oxidu dusnatého, který reguluje průtok krve a je důležitý pro roztahování cév a prokrvení celého těla, tedy i pohlavních orgánů.

Užívá se nejen při potížích s erekcí, ale také pro zlepšení sportovního výkonu, k upravení krevního tlaku nebo k regulaci cukrovky. Je důležitý pro správnou funkci metabolických dějů.

Tribulus terrestris (Kotvičník zemní)

Kotvičník zemní je bylina, která se do všech oblastí Asie, Evropy, Afriky a Austrálie rozšířila z Číny a Japonska.

Je to přírodní stimulant dodávající energii a vitalitu. Obsahuje spoustu vitaminů a minerálů.

Má celou škálu blahodárných účinků:

 • Příznivě působí na pohlavní orgány a hormonální aktivitu.
 • Dodává energii.
 • Podporuje imunitu.
 • Pozitivně působí na močovou soustavu a tím reguluje normální močení.
 • Pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi.
 • Napomáhá také k správné činnosti dýchací, nervové a oběhové soustavy.

L-carnitin

L-carnitin je tvořen v játrech ze dvou aminokyselin – lysinu a methioninu. Je stěžejní pro správný transport mastných kyselin do mitochondrií.

V nich poté dochází k jejich spalování a vzniká energie tolik potřebná pro správnou činnost svalů, a tím i pohlavních orgánů.

Užívá se hlavně při únavě a redukčních dietách, protože je to dobrý spalovač. Známý je ale také tím, že ho sportovci užívají před fyzickým výkonem.

Maca peruánská extrakt

Maca peruánská, jinak řeřicha peruánská, latinsky Lepidium meyenii, přezdívaná také peruánský ženšen nebo přírodní viagra, je rostlina rostoucí vysoko v jihoamerických Andách. Pěstovali jí už staří Inkové.

Natolik známá je především pro její blahodárné účinky na plodnost. Je to zcela přírodní afrodiziakum. A to pořád není všechno, protože maca pozitivně ovlivňuje také fyzické a duševní zdraví, dodává tělu vitalitu a odolnost. Pomáhá lépe se přizpůsobit změně okolních podmínek.

Kořen macy obsahuje celou řadu esenciálních aminokyselin, vitaminy B1, B2, B6, C a E, stopové prvky jako vápník, železo, či draslík.

Pycnogenol

Pycnogenol je extrakt z francouzské přímořské borovice Pinus pinaster. Má antioxidační účinky a zlepšuje mikrocirkulaci krve ve tkáních.

Ženšen

Ženšen pravý nezískal svou popularitu jen tak. Obsahuje celé spektrum zdraví prospěšných látek jako jsou aminokyseliny, polysacharidy či vitamíny.

V tradiční čínské medicíně je to něco jako všelék, a to právem.

Má celou řadu příznivých vlivů na zdraví:

 • Dodává energii, vitalitu a zlepšuje fyzický výkon.
 • Zlepšuje sexuální funkce obou pohlaví, u mužů zejména zkvalitňuje erekci.
 • Zlepšuje krevní oběh.
 • Ovlivňuje imunitu, duševní funkce, podporuje paměť a dobrou náladu.
 • Prohlubuje spánek.
 • Napomáhá správné rekonvalescenci po nemoci.
 • Působí jako antioxidant.
 • Pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi.

Je hojně užívaný i pro podporu sportovního výkonu, neobsahuje totiž žádné dopingové látky. V neposlední řadě ho mají v oblibě i ženy, protože zmírňuje jejich potíže spojené s menopauzou.

Šafrán

Šafrán setý, Crocus sativus, v Evropě nejvíc pěstovaný ve Francii a Španělsku, je další ze složek doplňku, jež má afrodiziakální účinky. Podporuje také kvalitu spermií. Blahodárně působí i na duševní zdraví, relaxaci a dobrou náladu.

Dokáže pomoci také s trávením a uvolňováním křečí hladkého svalstva. Celkově má uvolňující účinky a pomáhá odbourávat stres.

L-citrulin

L-citrulin je neesenciální aminokyselina podporující účinky L-argininu. Užívání L-argininu v doplňku stravy zvyšuje jeho hladinu v plazmě, L-citrulin však dokáže zvyšovat hladinu L-argininu dlouhodobě.

To je dáno tím, že zásoby L-citrulinu se metabolicky přemění na samotný L-arginin a z toho poté vzniká oxid dusnatý, který je tolik důležitý pro správné prokrvení celého těla.

Zinek

Zinek je stopový prvek zcela nepostradatelný pro lidské tělo, je totiž nezbytný pro celou řadu biologických funkcí a je složkou mnoha enzymů.

Jeho hlavní vlastnosti jsou:

 • Udržuje normální hladinu testosteronu v krvi.
 • Je důležitý pro plodnost a reprodukci.
 • V dobrém stavu udržuje vlasy, nehty i pokožku.
 • Ovlivňuje kognitivní funkce a zrak.
 • Podporuje obranyschopnost.

Účinky Tribulu

Jaké účinky můžete tedy podle uvedeného složení očekávat?

 1. Podpora erekce – na ní se podílí L-arginin, kotvičník zemní, L-carnitin, maca, zinek, ženšen, šafrán, pycnogenol a L-citrulin. Jedná se o unikátní a komplexní směs látek, která dlouhodobě udržuje a podporuje kvalitu erekce.
 2. Podpora správné funkce pohlavních orgánů a hormonální aktivity – od toho je v Tribulu kotvičník zemní.
 3. Zvýšení vitality a vytrvalosti – maca a ženšen jsou skvělými přírodními stimulanty.
 4. Dodání energie a správný svalový tonus – opět bonus kotvičníku zemního.
 5. Zvýšení plodnosti a kvality spermií – šafrán si také zastane své místo.

Dávkování a užívání

Dávkování není nijak složité, bere se 1-2 kapsle denně. Nepřekračujte ho. Obě kapsle můžete vzít najednou, časový rozestup mezi nimi není nutný.

Kapsle zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Doplněk stravy je určený k dlouhodobému užívání, pozitivní účinky proto očekávejte po určité době užívání.

Nejmenší balení Tribulu obsahuje 60 kapslí, vystačí vám tedy na měsíc.

Tribul je ale prodáván také ve dvakrát, třikrát, a dokonce i čtyřikrát větším balení. Čím větší balení koupíte, tím víc ušetříte.

Zkušenosti jiných mužů

logo nutraceutics

Moje zkušenosti jsou vynikající. Beru druhý měsíc. První měsíc nic moc, ale ten druhý to je nářez. Mám doma velice spokojenou přítekyni. Rozhodně doporučuji.

Petr Novotný

logo nutraceutics

Beru 3/4 roku denně tabletu a účinek je opravdu znát. Jsem denně v dobré kondici.

Laco

V mém věku a při mé práci už občas potřebuji pomoc aby všechno jelo jak má. Přípravek je funkční!!!

Jofino

logo nutraceutics

Doporučuji Tribul každému, pro koho je sex mezi mužem a ženou kořením života. Není nic krásnějšího.

Jiří

logo nutraceutics

První týden 2 tablety. Potom po jedné. Změna je znát. Určitě bych doporučil. Vše mnohem lépe funguje s čistou hlavou a bez únavy.

To je velmi důležitý faktor. Bez tohoto faktoru vám nepomůže ani koňská dávka.Oproti předražené konkurenci přípravek, který dlouhodobě funguje.

Petr

Vedlejší účinky a kontraindikace

Pokud u vás není známá přecitlivělost na některou z devíti složek Tribulu, žádné vedlejší účinky nečekejte. Jde o zcela přírodní produkt, který je složen z certifikovaných surovin, které navíc procházejí vstupní kontrolou.

Na konci výrobního procesu každý produkt ještě projde i interní výstupní kontrolou a ověřením kvality v nezávislé externí laboratoři.

Kde ADVANCE Tribul koupit (objednat online)?

Tribul můžete zakoupit na stránce tribul.nutraceutics.cz.

Dostupná jsou 4 balení.

60 kapslí              399 Kč                   na 1 měsíc

2×60 kapslí          749 Kč                   na 2 měsíce

3×60 kapslí          1099 Kč                na 3 měsíce

4×60 kapslí          1399 Kč                na 4 měsíce

Při nákupu 3×60 kapslí a 4×60 kapslí máte navíc dopravu zdarma.

Pokud nejste fanoušky nakupování přes internet, Tribul najdete také ve všech lékárnách v České republice. Pokud nebude skladem, lékárník vám ho objedná a vy ho můžete mít další den.

Závěrečné shrnutí

Na závěr tedy, proč Tribul? Shrnu to vlastními slovy. Tribul prostě ví, co dělá. Je to přírodní produkt zaměřený na problémy s erekcí a tomu odpovídá i jeho složení. Všech jeho 9 aktivních složek se podílí na tom, aby potíže vymizely, žádná tam není navíc.

Společnost Nutraceutics ho vyrábí z vysoce kvalitních surovin, které procházejí vstupními testy. Po tom, co projdou procesem výroby a vznikne výsledný produkt, přichází zase výstupní kontrola a ověření kvality. Kapsle Tribulu poté neobsahuje žádná plnidla, naopak je plná těch nejsilnějších dostupných extraktů. To je zárukou kvality.

Zkuste trochu upravit také svůj životní styl, uděláte tím něco pro své zdraví. Chce to dostatek pohybu a pestrou stravu. Vypusťte ze svého života stres a nepospíchejte pořád někam. Hoďte se prostě do pohody. Když to zvládnete, ve spojení s Tribulem to bude znamenat konec potíží s erekcí.

Nejčastější dotazy a otázky

Nabízí advance nutraceutics slevový kód?

Tribul 60 kapslí – zlepší mi to erekci?

Co jíst na podporu erekce?

Jak získat dopravu zdarma?

PRODUKT: Advance nutraceutics TRIBUL

Redakce magazínu

Tribul na podporu erekce 60 kapslí
Tribul využívá kombinaci přírodních látek pro maximální synergický efekt v oblasti sexuální zdraví muže. Zlepšení erekce, větší důvěra, sex bez obav a vyšší požitek. To je to, co může tento produkt nabídnout. Pokud hledáte cesty, jak se zbavit problémů s erekcí – Tribul od Advance nutraceutics může být řešením, které za to stojí vyzkoušet.
Účinky
Složení
Způsob dávkování
Cena
Možnosti doručení a platby
Množstevní slevy

Zhodnocení

Advance Nutraceutics je česká firma, která má výrobu od nás. Poskytují výživové doplňky a jeden z nich je i Tribul, která pomáhá řadě mužům s erekcí. Objednávka, možnosti platby, diskrétní doručení, bonusy za objednání více kusů jen podtrhují to, proč na českém trhu uspěli a proč je ADVANCE TRIBUL kvalitní pomocník při sexu.

4.8

Další recenzované doplňky na podporu erekce

ProEracta shot recenze

Menactive advance nutraceutics 60 kapslí

Erexan recenze

Naposledy aktualizováno 2 prosince, 2023, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (1 vote)

4 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *