Express diet 5denní proteinová dieta

Než přijde slovo na 5denní proteinovou dietu Express diet, tak je třeba si vysvětlit, co to vlastně ta proteinová dieta je a co obnáší.

Proteinová dieta

Je to jedna z mnoha diet a v posledních letech se těší zvýšené oblíbenosti. Přesto dieta vznikla už v roce 1974 v USA na Harvardově univerzitě. Jedná se o komplexní dietu, pomocí které lze snížit přebytečné kilogramy a dostat se na vysněnou váhu. V potravinách jsou obsaženy tři složky jako zdroje energie: tuky, sacharidy (cukry) a bílkoviny. Bílkoviny jinak také proteiny jsou základním stavebním kamenem svalové hmoty. A právě na příjmu vysoce kvalitních bílkovin (proteinů) je založena tato dieta. Naopak je ale nutné snížit denní příjem sacharidů (cukrů) a navýšit některé druhy zeleniny.

Pitný režim

Po celou dobu diety je nutné dodržovat nadstandartní pitný režim. Za celý den, by vaše tělo mělo přijmout okolo 3 litrů tekutin. Záleží však na pohlaví a váze.

Jaký je jídelníček?

Jak už bylo řečeno výše, je nutné přijímat kvalitní bílkoviny po celou dobu diety. Takové bílkoviny se nacházejí v masu, sýrech, vejcích, mléko, jogurty a tvaroh. Vhodné je čerpat bílkoviny z ryb, které krom kvalitních bílkovin obsahují další tělu prospěšné látky. Můžete přemýšlet i o zařazení proteinu (doplněk stravy) do vašeho jídelníčku. Nejvíce kvalitní bývá protein syrovátkový, ale jestliže máte například intoleranci laktózy, tak existují i proteiny sójové, hrachové, konopné a ještě pár dalších.

Express Diet 20x55g 5denní proteinová dieta

Nejlevnější možnost

Stop sacharidům

V dietě je nutné vyřadit z jídelníčku téměř všechny přílohy – brambory, rýže, těstoviny, apod. Protože maximální dovolený limit, aby dieta fungovala, je 50 gramů sacharidů na den.

Express diet 5denní dieta proteinová

Víme, že dodržovat takový jídelníček může být opravdu unavující a složité. Proto tu existuje i alternativa. Express Dieta je nejpopulárnější alternativou ke klasické stravě, co si připravíte doma. Spousty lidí odrazuje cena, ale zapomínají, že jídlo na 5 dní nestojí také málo. Samozřejmě, že tady si platíte profesionálně udělané jídla, pohodlnost a navíc i praktičnost. Cena 1248,- na stránkách ProZdravi.cz, objednávejte zde!

Prosíme o zkušenosti lidí, kteří již měli zkušenost s Express dietou a nebojí se svěřit.

Naposledy aktualizováno 6 září, 2019, autorem Redakce Magazínu

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *