Ketonová dieta KetoMix na 7 dní

Přání a vůle udělat něco se svou postavou se nejčastěji objevuje dvakrát ročně – před letní dovolenou a po Vánocích, kdy se jedná o jedno z nejčastějších novoročních předsevzetí. Pokud je to i váš případ, přinášíme vám několik základních informací o jednom v současnosti nejoblíbenějším způsobu hubnutí – ketonové dietě.

Konkrétně se zaměříme na balíček KetoMix, který je sestaven na 7 dní. Může se to zdát málo, ale za tu dobu si můžete vyzkoušet, jestli Vám ketonová dieta vyhovuje či nikoliv. Přesto si ale stojíme za tím, že lepší je vyzkoušet 2 týdny (více druhů jídel, větší výsledky).

Publikovali jsem i další recenze na výhodné balíčky:

1. KetoMix dieta na 7 dní (tento balíček)

2. Ketomix dieta na 2 týdny

3. KetoMix dieta na 3 týdny

4. KetoMix dieta na 4 týdny

 

Velké množství produktů, které jsou na principech této diety založeny, nabízí internetový obchod KetoMix. Kromě těchto výrobků vám zde zkušení odborníci pomohou vytvořit také osobní dietní plán.

KetoMix proměna – účinná dieta, pomocí které můžete zhubnout v krátkém čase!

KetoMix proměny

 

Na čem je tato dieta založena?

Pokud se o diety trochu zajímáte, jistě jste již o tomto druhu diety slyšeli. Ketonová dieta nebo jinými slovy také keto dieta je založena na vysokém příjmu bílkovin a nízkém příjmu sacharidů. Z tohoto důvodu se jí také někdy říká proteinová dieta.

Mnoho lidí se totiž stravuje nesprávně a jejich strava obsahuje mnohem větší podíl sacharidů, než by měla, to má pak za důsledek nadváhu a také vliv na jejich zdraví. Bohužel jsou sacharidy podstatnou součástí většiny potravin, které běžně denně konzumujeme.

 

PIN: Podpoř nás na Pinterestu.

Proteinová dieta KetoMix na 7 dní pinterest

 

Jak tato dieta funguje?

Ketonové diety, existuje totiž několik variant, jsou založeny na skutečnosti, že cukr je pro náš organismus nejjednodušším zdrojem energie, po kterém naše tělo sáhne vždy, když je potřeba. Pokud ale našemu organismu tento cukr nedodáme, nastane v našem těle stav, který se odborně označuje termínem ketóza.

V tomto okamžiku naše tělo začne čerpat energii z tukových zásob, nikoli ze sacharidů, neboť je nepřijímáme. Do tohoto stavu se organismus dostane obvykle během tří dnů od zahájení diety.

 

Ketomix – balíček na 7 dní

Pokud vás zásady ketonové diety zaujaly a chtěli byste ji vyzkoušet, můžete si na oficiálních internetových stránkách objednat balíček produktů, který je určen na jeden týden, kromě toho si zde můžete přečíst i velké množství recenzí od lidí, kteří keto dietu již vyzkoušeli.

KetoMix hubnoucí balíček zkušenosti

Tento balíček obsahuje celkem třicet pět porcí jídel, neboť nízkosacharidová dieta je založena na konzumaci pěti porcí jídel denně. Nemusíte se tedy obávat případného pocity hladu.

➡️ Tento balíček obsahuje jedno balení speciálního koktejlu, u kterého si můžete zvolit dvě různé varianty příchutí, tento produkt vystačí na patnáct porcí.

➡️ Dále deset porcí zeleninové polévky, deset porcí sýrové omelety a jedno balení speciálních těstovin.

➡️ Kromě toho v balíčku naleznete speciální šejkr a odměrku, díky kterým budete mít všechna jídla rychle a snadno připravena, a speciální příručku o ketonové dietě.

Všechny produkty byly vyrobeny z těch nejkvalitnějších potravin, neobsahují lepek a jsou vhodné i pro vegetariány.

Kromě těchto produktů je dovolena také konzumace půl kilogramu zeleniny a dvaceti gramů oříšků denně. Cena tohoto týdenního balíčku je tisíc tři sta devadesát korun.

KetoMix dieta

V balíčku 35 jídel

Všechna jídla připravíte do 5 minut

1390 ,-

 

Koupit ketomix

Naposledy aktualizováno 2 prosince, 2020, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (1 vote)

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *