Ketonová dieta na 3 týdny (recenze)

Na světě není příliš mnoho lidí, kteří by se svou váhou a postavou byli stoprocentně spokojeni. To proto jsou již po celá století tak oblíbené diety. Existuje jich nepřeberné množství a jsou založeny na různých principech. V poslední době k nejoblíbenějším typům diet patří diety založené na zvýšené konzumaci proteinů a naopak omezené konzumaci sacharidů.

V recenzi se podíváme na ketonovou dietu KetoMix na 4 týdny.

Jedním z internetových obchodů, který se na tento typ diety specializuje, je KetoMix. Na stránkách obchodu lze nalézt nejen důležité informace, které se k proteinové dietě vztahují, ale také speciální produkty či recenze spokojených zákazníků.

1. KetoMix dieta na 7 dní

2. Ketomix dieta na 2 týdny

3. KetoMix dieta na 3 týdny (tento balíček)

4. KetoMix dieta na 4 týdny

 

V čem spočívá kouzlo této diety?

Proteinové diety nejsou oblíbené jen u běžných lidí, ale také u mnoha celebrit, které tak přispívají k jejich další popularizaci. Jinými slovy se proteinová dieta označuje jako ketonová dieta, neboť její účinek je založen na speciálním principu, kdy tělo v souvislosti s tím, že nekonzumujeme sacharidy, musí energii, kterou potřebuje, získávat z tukových zásob.

Ketóza poměr živin graf

zdroj: itsmylife.cz

Pro tento stav se užívá termín ketóza, který dal celé dietě její název. V průměru k tomuto stavu dojde do tří dnů od začátku diety a to je také důvodem, proč se během ketonové diety hubne tak rychle a účinně.

 

Proč většina lidí konzumuje více sacharidů, než je žádoucí?

Zjednodušeně můžeme říci, že sacharidy představují jakési skryté zlo. Nejsou totiž zdaleka obsaženy jen v na prvních pohled sladkých potravinách a nápojích. Přijímáme je i prostřednictvím pečiva, rýže, brambor či ovoce, z tohoto důvodu keto dieta konzumaci těchto potravin zakazuje.

Naopak doporučuje konzumaci některých druhů zeleniny, ořechů, masa, mléčných výrobků a vajec, obecně potravin, které jsou bohaté na bílkoviny. Odborné studie udávají, že bychom měli přijímat maximálně dvacet pět gramů sacharidů denně, běžně jich ale v naší stravě přijímáme až desetkrát tolik.

 

Proč zvolit KetoMix dietu?

Na trhu již máte mnoho výrobců a obchodů, které nabízejí proteinové potraviny. Vyznat se v tom a vybrat toho nejlepší je náročné, vyžaduje to mnoho času a nutriční znalosti. Proto jsme pro vás vybrali tu nejlepší variantu. Jak jsme na to přišli?

Porovnali jsme nutriční hodnoty jednotlivých diet a zároveň také cenu. A právě KetoMix nám z tohoto přehledu vyšel jako nejlepší volba. Při této dietě vám nehrozí žádné zdravotní nebezpečí, chutná dobře a cenově vychází také skvěle.

zhubnete za krátký čas

chutná dobře a v průběhu diety nemusíte hladovět

nutričně vyvážené pro potřeby proteinové diety

cenově dostupná

výživové poradkyně dostupné 7 dní v týdnu

 

Balíček na 3 týdny

Pokud chcete ketonovou dietu vyzkoušet a obáváte se toho, že nebudete schopni si sami sestavit jídelníček, který by byl vhodný a obsahoval všechny důležité živiny, vitamíny a minerály ve správném množství, můžete dietu držet prostřednictvím speciálních balíčků, které pro ni byly vytvořeny.

Například balíček, který obsahuje produkty, s jejichž pomocí můžete dietu snadno držet po celé tři týdny. Balíček, jehož cena je čtyři tisíce tři sta devadesát korun, obsahuje celkem sto deset porcí jídel. Nízkosacharidová dieta je vhodná pro všechny ženy i muže a také pro lidi, které nemohou potraviny obsahující lepek či vegetariány.

Balíček na 3 týdny

✅ od 4390 ,-

✅ proteinová jídla na 3 týdny (dostatečně dlouhá doba k úspěšnému zhubnutí)

✅ shaker zdarma

Balíček určený pro tři týdny obsahuje jedno balení speciálního koktejlu, u kterého si můžete zvolit tři různé varianty příchutí, koktejl vystačí na čtyřicet porcí.

Dalšími produkty je deset porcí palačinek, deset porcí banánovo-jahodové kaše, deset porcí čokoládové kaše, deset porcí zeleninové polévky, deset porcí rajčatové polévky, deset porcí zeleninové omelety, deset porcí sýrové omelety a jedno balení těstovin.

Dále balíček obsahuje také příručku o ketonové dietě a šejkr či tyčinku na přípravu pokrmů.

 

Kde KetoMix balíček koupit?

Objednat zvýhodněný balíček ketonové diety můžete na jejich oficiálních stránkách. Nyní se slevou 813 Kč! K objednávce dostanete také shaker zdarma, ve kterém si budete připravovat dietní koktejly.

Naposledy aktualizováno 3 prosince, 2020, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (1 vote)

3 Comments

  1. Nikol Bezděkovásays:

    Paráda, za 3 týdny jsem stihla dát dolu 5 kg – ještě 3 a budu konečně spokojená! 🙂 Kdo má rád sladké (já s tím mám až problém), tak vyzkoušejte jejich čokoládu… fakt skvělá 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *