Ketonová dieta na 2 týdny (KetoMix)

Zdravý životní styl je v dnešní době velmi populární a vyhledávaný. Lidé totiž touží nejen po tom mít krásnou a štíhlou postavu, ale také po tom žít zdravě a dodávat tělu všechny důležité živiny. Je důležité si uvědomit, že obezita není jen estetický problém.

Jde především o problém zdravotní, který je spojen s nejrůznějšími civilizačními nemocemi, například cukrovkou, kardiovaskulárními onemocněními či nádorovými onemocněními trávicí soustavy. Shodit přebytečné kilogramy vám pomůžete tento balíček proteinové diety.

KetoMix

Recenzovali jsme také ostatní balíčky:

1. KetoMix dieta na 7 dní

2. KetoMix dieta na 2 týdny (tento balíček)

3. KetoMix dieta na 3 týdny

4. KetoMix dieta na 4 týdny

V posledních několika letech vzniklo velké množství speciálních internetových obchodů, které jsou na problematiku hubnutí a zdravého životního stylu zaměřeny.

Jedním z nich je i obchod s názvem KetoMix, který nabízí velké množství produktů, které jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Název obchodu napovídá, že obchod vychází z principů tak zvané ketonové diety.

 

Jaké jsou základní zásady této diety?

O tomto typu diety jste již s největší pravděpodobností slyšeli či četli, neboť v současné době se jedná o jednu z celosvětově nejoblíbenějších a nejpropagovanějších diet, kterou drží i mnohé slavné osobnosti, například Jennifer Lopezová či vévodkyně z Cambridge.

 

Tato dieta pomohla v hubnutí mnoha známým osobnostem -> Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez

Z českých celebrit pak herečky Mahulena Bočanová a Tereza Brodská či zpěvačka Petra Janů.

Odpověď na otázku, co je to vlastně ketonová dieta, není nijak složitá. Je to dieta bílkovinová nebo jinými slovy nízkosacharidová dieta, která spočívá ve vynechání, nebo alespoň zásadním omezení, téměř všeho, co obsahuje sacharidy.

 

Proč začít hubnout s KetoMix dietou? Výhody a nevýhody

 

Dieta je pestrá – na výběr je z mnoha příchutí.

Vhodné pro muže i ženy.

V průběhu diety nemáte pocit hladu (až 5 jídel denně).

Funguje – na oficiálních stránkách najdete zkušenosti a proměny jiných žen. Za KetoMix dietou stojí také známé tváře, například moderátorka Mahulena Bočanová.

Levnější než konkurence. Na trhu najdete levnější proteinové diety, ale nejsou tak nutričně vyvážené, jako je tomu u KetoMix jídel.

Online podpora. Pokud si nebudete vědět s něčím rady, pomůže vám online chat, případně nutriční poradkyně na telefonu – pro klienty KetoMixu navíc zcela zdarma!

⛔ po čase může omrzet chuť proteinových jídel (nutno občas vystřídat)

Problémem je, že  sacharidy jsou podstatnou součástí většiny potravin, které běžně konzumujeme, nejen sladkostí či sladkých nápojů, ale také například pečiva a dalších výrobků z mouky, rýže, těstovin, brambor i některých druhů ovoce.

 

Balíček na 2 týdny

Tento specializovaný internetový obchod nabízí svým zákazníků několik balíčků, které byly vytvořeny odborníky a s jejichž pomocí se můžete pustit do boje s přebytečnými kilogramy. Dieta by se měla držet v určitých cyklech, vždy alespoň po dobu dvou týdnů.

➡️ Právě pro tuto dobu byl vytvořen speciální KetoMix balíček, který obsahuje celkem sedmdesát porcí jídel a jeho cena je 2890 Kč.

 

Keto dieta je totiž založena na principu pravidelného stravování pěti jídel denně, tedy snídaně, svačiny, oběda, svačiny a večeře. Produkty obsahují vysoký podíl bílkovin a naopak neobsahují sacharidy.

Jejich konzumace tak v našem těle způsobí stav, kterému se říká ketóza, který je pro správné hubnutí stěžejní.

 

Dochází při něm totiž ke spalování tuků. V tomto balíčku naleznete jedno balení proteinového koktejlu, u kterého si můžete zvolit tři různé varianty příchutí, například čokoládu, vanilku, jahodu, banán či kokos. Dalším produktem, který balíček obsahuje, je 10 porcí banánovo-jahodové kaše, dále 10 porcí zeleninové polévky, 10 porcí sýrové omelety a také 1 balení těstovin.

 

10 porcí banánovo-jahodové kaše

10 porcí zeleninové polévky

10 porcí sýrové omelety

1 balení těstovin

Mimo těchto výrobků balíček obsahuje také speciální brožuru s praktickými radami a recepty, které můžete během držení diety využít, a také zvláštní šejkr a odměrku na přípravu potravin.

 

KetoMix balíček na 2 týdny

Zhubnete až 5 kg

70 jídel, 14 dní (dieta bez pocitu hladu)

Všechna jídla připravíte do 5 minut

ZDARMA shaker

3111 Kč 2890 Kč

Zkušenosti lidí s touto dietou

Zkušenosti s KetoMix dietou

Naposledy aktualizováno 13 června, 2021, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (2 votes)

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *