[RECENZE] Svět zdraví – výživové poradenství k úspěšnému hubnutí

V následujícím článku si rozebereme do hloubky projekt Svět Zdraví, který zažívá v České Republice “boom” a je na vzestupu už několik let. Jestli chcete zhubnout, čtěte dále.

Svět zdraví

Za projektem Svět Zdraví stojí firma Sunkins, kterou vlastní podnikatel Josef Hůla. Podnik začal budovat v roce 2007 a již nyní má desetitisíce klientů po celé České Republice, Slovenské Republice a začíná svoje aktivity provozovat i v Polsku. Zajímavostí je, že Josef Hůla se účastnil programu Den D, kde úspěšně získal investici.

Firma  se zabývá tvorbou zdravých jídelníčku na míru a prodeji doplňků.

Firma Sunkins stojí na provozu tzv. Franchising. To znamená, že pobočku si může otevřít kdokoliv, kdo splní kritéria. Mezi ně patří, že musí, být jako originál. Proto zde máte několik “klonů,” ale všechny jsou stejně kvalitní a všude jsou totožné služby. Na stejném principu stojí i známá kavárna CrossCafe.

 

Konzultace

Konzultace dříve stála 600 KČ, nyní pouze 200 KČ. Na konzultaci je nutné se zastavit na některé z 57 poboček. A co tam na Vás čeká?

 • komplexní diagnostika organismu
 • Jídelníček přesně vhodný pro Vaše tělo a postavu
 • Individuální tipy a triky
 • Celkový plán, jak zdravě zhubnout

Na místě na Vás čeká tým profesionálů, kteří Vám vše vysvětlí a pomůžou. Zeptejte se jich na cokoliv, je to Vaše konzultace.

Svět Zdraví byl několikrát zmíněn i v největších českých medií a magazínů. Jestli tedy máte obavy, tak ty můžete s klidem hodit za hlavu 😉

 

 Proč mají dobré výsledky?

Protože ke každému přistupují individuálně a mají sestavený systém komplexní nutriční typologie, na kterém se podíleli přední odborníci hubnutí a zdravého životního stylu.

Následující výsledky Vás snad upevní v rozhodnutí, že se jedná o kvalitní službu a projekt.

Jedním z odborníků je i RNDr. Petr Fořt, CSc. Autor 20 knih o výživě, životním stylu, hubnutí a člen Olympijského výboru ČR a další…

 

Co tedy získáte za 200 KČ?

 1. nutriční profil
 2. jídelníček na míru
 3. konzultace s nutričními specialisty
 4. rady pro zdravý životní styl

Čeho se zbavíte?

 1. nadbytečných kil a tuku
 2. špatné postavy
 3. nezdravých návyku
 4. nedostatku energie, stresu a únavy

 

Recenze Svět Zdraví

Na internetu můžete narazit na pár negativních zkušeností. Jak se říká sto lidí, sto chutí. Žádná služba se ještě nezalíbila všem, tak to a tak to bude. Nutno ale podotknout, že jsou to lidé, kteří si mysleli, že zhubnou ze 100 kilo na 60 za měsíc bez práce.

Ale když chcete hubnout zdravě, tak to takhle prostě nefunguje. PLUS. Na druhé straně máte desetitisíce spokojených klientů po celé ČR, kteří mají konzultaci za sebou a jsou spokojení se svoji váhou.

Proto Vás žádám, kdo má hubnutí za sebou, nebojte se napsat do komentářů.

Naposledy aktualizováno 13 prosince, 2023, autorem Redakce Magazínu

4/5 - (2 votes)

2 Comments

 1. S projektem svět zdraví mám dobré zkušenosti. Potřebovala jsem zhubnout a tak jsem si zaplatila konzultaci. Komunikace a přístup na profesionální úrovni – 6kg dole za 40 dní. Jedinou nevýhodu vidím v tom, že je možné narazit ne na tak kvalitní “kouče.” Právě proto je možné naleznout negativní recenze. Určitou roli v tom má i přehnané o čekávání, o čem je řeč v článku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *