Konečně zdravé víno? Tak trochu. Nízkosacharidové víno KetoMix!

Chutná Vám víno, ale chcete zároveň i zhubnout a nechcete se ho vzdát? Máme skvělou zprávu! I na českém trhu se již začínají objevovat nízkosacharidová vína, které si můžete dopřát i v dietě a nemít výčitky svědomí. Jedno takové nabízí i firma KetoMix, která se zaměřuje na přípravu a prodej proteinových jídel (kaše, proteinové nápoje, tyčinky, polévky, pečivo a další). Jelikož tato společnost patří mezi ty kvalitní prodejce proteinových produktů, tak již v mnoha publikovaných článcích můžete o této firmě najít zmínku. Pojďme se ale podívat na toto skvělé víno!

Zde se můžete podívat také na další články, které souvisí se značkou KetoMix:

  1. https://www.perfektnipostava.cz/ketomix-koktejly-a-jejich-prichute-ktera-je-ta-nejlepsi/
  2. https://www.perfektnipostava.cz/ketomix-recenze-zkusenosti-a-diskuze/
  3. https://www.perfektnipostava.cz/letni-balicek-proteinove-diety-ketomix-hubneme-do-plavek-s-10-slevou-prave-ted/

 

Můžete zhřešit, ale rozumně!

Jedná se sice o nízkosacahridové víno, ale dát si celou lahev večer u knížky nemůžete. Pokud to tedy s dietou myslíte vážně. Můžete si dopřát maximálně 1 DCL denně.

✅ MAXIMÁLNÍ POVOLENÁ DENNÍ DÁVKA 1 DCL VÍNA OD DRUHÉHO TÝDNE DIETY KETOMIX.

 

Chuť nízkosacharidového vína?

Nechutnají vám nízkosacharidová jídla a bojíte se, že víno také nebude chutnat tak dobře, jako to klasické? Máme pro vás dobrou zprávu, nemusíte se bát! I když naše redakce nepatří mezi vyhlášené degustátory vína, tak s klidem můžeme říct, že víno chutná skvěle. Kdyby mi někdo nalil 5 druhů vín, jen těžko bych mohl určit to názkosacharidové.

✅ Chuť po medu a oříškách

„Unikátní kopec s viniční tratí Stará hora, která je zmiňovaná již v roce 1353 jako Unter Altenber, předává vínům extrémní mineralitu, která společně s vysokou vyzrálostí a nízkým výnosem okolo jednoho kilogramu přispívá k výraznému a specifickému buketu. Odrůdě Rulandské šedé přináší plnost a extraktivnost, která se projevuje zlatožlutou barvou, v chuti s tóny po oříšcích a medu, ke kterým se přidává jemná chlebnatost. Vína ročník 2018 zralá v akátových sudech.“

ketomix víno

Nejlevnější možnost (aktuálně vyprodané)

Obsah alkoholu: 13,5 % obj.

Objem: 0,75 l

Zkušenosti a diskuze

Máte s tímto vínem zkušenosti? Pilo se Vám dobře, anebo naopak? Budeme rádi, pokud se zapojíte do diskuze pod článkem. Pokud jste vyzkoušeli i další nízkosacharidová vína, tak to zkuste porovnat.

Naposledy aktualizováno 2 prosince, 2020, autorem Redakce Magazínu

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *