Nebojte se o tom mluvit. Depilace zadku laserem se týká daleko více lidí, než byste tušili

Depilace pomocí laseru v současnosti vítězí nad klasickými žiletkami. V šatech či bikinách jde vše vidět, a tak se zkrátka častému holení během letního období nevyhneme. Žiletkou nám hladká pokožka nevydrží a depilační strojky jsou příliš bolestivé.

Co s tím? No přece depilace laserem! Bez bolesti, v mžiku a pokožka vydrží hladká po celé týdny. To je sen snad každé z žen. Ať už zvolíte oblast podpaží, nohou nebo bikin, laser zvládne vše. Dokonce ani depilace zadku laserem už nebývá žádnou výjimkou. Přesvědčte se sami v následujícím článku.

 

Není se za co stydět. Depilace zadku laserem je rutina, o níž se pouze nemluví

Naše tělo má určité partie, které se většina z nás snaží držet na intimní úrovni. Nevystavujeme je okolí na viděnou a necháváme si je jen pro sebe. Mezi tyto partie patří nepochybně zadek. Po větší část roku ho máme v kalhotách, šortkách, nebo šatech, takže žádné holení moc neřešíme.

Jakmile ovšem přijde období léta, pláže a bikin, situace se poněkud mění. Chloupky na zadku nejsou dvakrát příjemné. Ale máme je tam všichni, o tom žádná.

Představa zadku a žiletky se nám ale zrovna moc nepozdává. Co teď? Odpověď je jasná a jednoznačná – laser.

 

Laser a zadek jdou dokupy. Žiletka i vosk mohou poškodit citlivou pokožku

Oblast zadku je těžko přístupná, a to ve všech ohledech. Vůbec si tam nevidíme a dosáhneme tam jen stěží. Když si představíme, že bychom se tam měli holit klasickou žiletkou, ne jednomu z toho naskáče husí kůže. Ono by to ani pořádně nešlo. Na holené místo je třeba vidět a kontrolovat, jestli jsme něco nevynechali.

Tohle by nám na zadku neprošlo. Kromě toho, pokožka v okolí konečníku je obzvlášť citlivá a náchylná na poranění.

Takové říznutí žiletkou, to je hned. A ten nepříjemný pocit, bez čehož se po několik dní po říznutí člověk neobejde, nám přece nestojí za to.

 

Zákrok je bezbolestný. Laser je šetrnější, než by se mohlo zdát

Laser jako takový dost možná vyvolává smíšené pocity v některých z nás. Přece jenom se jedná o jistý druh paprsku, o jehož prospěšnosti se stále polemizuje – stejně jako třeba u rentgenu. Zdravotnický laser je ovšem něco z úplně jiného soudku.

Pro laserovou depilaci je určen inovativní přístroj EPILIA RF. Je to doposud ten nejnovější a nejmodernější přístroj svého druhu na trhu. Tento laser funguje na bázi dvojího záření, čímž spolehlivě a šetrně odstraňuje chloupek i s kořínkem.

Nezalekne se ani těch jemných, světlejších chloupků. Navíc je po celou dobu zákroku místo ochlazováno speciálním systémem ZCryo, který zaručí, že neucítíte téměř vůbec nic. Nezní depilace laserem jako dobrá volba?

 

Stále váháte? Představíme 5 důvodů proč vsadit na depilaci

Ne vždy je snadné se rozhodnout, to je zcela pochopitelné. U laserové depilace, přesněji depilace v oblasti zadku ale váhat nemusíte.

Spokojenost těch, co tomu dali šanci, přímo vyzařuje z webovek ne jedné depilační kliniky.

Zmiňme si ty největší klady laserové depilace:

  • Pohodlí
  • Bezbolestnost
  • Úspora času
  • Šetrnost k pokožce
  • Dlouhodobě hladká pokožka

 

Cenově to nevychází špatně. Při předplacení ošetření dostanete slevu

Ceny se liší jak na základě typu a náročnosti zákroku, tak dle kliniky, jelikož si každá nastaví vlastní cenovou sazbu.

Průměrná cena za depilaci jedné tělové partie se pohybuje kolem 2000 Kč. Pokud si ovšem předplatíte více zákroků dopředu, lze získat slevu až 20%. A to není k zahození.

Vsadíte-li na laserovou depilaci, s jistotou ušetříte tak jako tak, protože žiletky a jiné holící potřeby nadobro zmizí z vašich nákupních seznamů. Co vy na to?

Naposledy aktualizováno 4 října, 2021, autorem Redakce Magazínu

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *