Piperinox recenze: nejlepší spalovač na redukci tuku?

Piperinox je produkt patřící mezi přírodní doplňky stravy na hubnutí. Díky kombinaci piperinu a výtažků z hořkého pomeranče, skořicové kůry, zázvoru a kajenského pepře jde o populární spalovač tuků na břicho a ostatní problémové partie.

Piperinox podporuje redukci tělesné hmotnosti a její následné udržování na požadované úrovni bez jojo-efektu. Proces hubnutí podporuje jednak přímo (podněcuje odbourávání tukových zásob), a jednak také nepřímo (snižuje chuť k jídlu, zlepšuje metabolismus tuků i sacharidů).

Proč vyzkoušet Piperinox?

 • stačí užívat jednu tabletu denně
 • pomáhá zvyšovat termogenezi organismu
 • zlepšuje metabolismus tuků a sacharidů
 • přírodní složení
 • výsledky se projeví i bez cvičení (nejlepších výsledků ale dosáhnete společně s úpravou jídelníčku a cvičení)
 • vhodné pro muže i ženy
 • hubnete ve všech oblastech najednou (břicho, stehna, obličej, ruce)

Přestože je Piperinox účinný doplněk stravy na hubnutí, nemůžete očekávat, že budete hubnout pouze tím, že budete brát tabletky.

Primární snaha zhubnout musí být vždy na vás – na úpravu jídelníčku musí navázat kvalitní redukční trénink. Piperinox je opravdu až doplňkem – něčím, co vaši snahu podpoří a zdvojnásobí.

Pokud tedy budete Piperinox brát v kombinaci s vyváženou stravou a dostatkem fyzické aktivity, pak půjde o velmi účinný spalovač tuků pro ženy.

A nejen to – kromě podpory hubnutí můžete díky jeho komplexnímu složení očekávat také zlepšenou regeneraci svalů po tréninku a celkově zdravější pocit.

Jaké jsou tedy jednotlivé složky Piperinoxu?

Piperinox složení

Složení Piperinoxu je velmi komplexní, díky čemuž jde o jeden z nejoblíbenějších a nejprodávanějších spalovačů tuků.

Proces hubnutí tak přípravek podporuje všestranně. Podívejme se proto na jednotlivé složky produktu detailně.

Výtažek z pepřovníku černého – piperin BioPerine

Piperin, který se nachází v přípravku Piperinox, má označení BioPerine.

Ve srovnání s běžnými výtažky z pepřovníku černého obsahuje tato forma ještě vyšší množství piperinu. Díky tomu je produkt účinnější než jiné piperinové přípravky na hubnutí.

Co se týče samotných účinků piperinu, tento alkaloid s ostrou chutí, který se nachází v černém pepři, podporuje spalování kalorií a redukci hmotnosti, pomáhá spalovat břišní tuk, zlepšuje vstřebávání důležitých živin, podněcuje vylučování trávicích enzymů, urychluje střevní peristaltiku a metabolismus.

piperin z pepřových kuliček
Kuličky pepře, ze kterých se získává piperin na hubnutí.

Efektivní pomocníka při hubnutí

Jeho účinky jsou ale širší – piperin je také přirozeným antidepresivem, má antioxidační účinky, podporuje zdraví pokožky, zlepšuje funkce mozku, například paměť. Jde tedy o látku s mnoha pozitivními účinky na lidské zdraví.

Výtažek z hořkého pomeranče

Výtažek z hořkého, nebo jinak divokého pomeranče, obsahuje látku zvanou synefrin. Synefrin je při podpoře hubnutí velmi účinný – zrychluje totiž odbourávání tuků.

Kromě přímé podpory ale hubnutí podporuje také nepřímo – snižuje chuť k jídlu a zlepšuje zásobení organismu energií, čímž zefektivňuje redukční trénink.

Své místo mezi složkami Piperinoxu tak dostal výtažek z hořkého pomeranče zcela právem.

Výtažek ze skořicové kůry

Výtažek z kůry Skořicovníku cejlonského (Cinnamomum zeylanicum) se mezi složky Piperinoxu na hubnutí dostal díky obsahu silice.

Tato silice je kromě svých antibakteriálních účinků známá také tím, že zlepšuje střevní peristaltiku a zvyšuje sekreci žaludečních šťáv. Jde tedy o složku produktu, která se na podpoře hubnutí podílí nepřímo.

Výtažek z oddenků zázvoru

Zázvor asi není potřebné nějak zvláště představovat – jeho antibakteriální účinek známe všichni. Co se týče boje s chřipkou a nachlazením, nemá zázvor konkurenci.

Má antioxidační a protizánětlivé účinky. A tak bychom mohli pokračovat s účinky zázvoru donekonečna.

Což už se možná o zázvoru až tolik neví je fakt, že jde o velmi efektivního pomocníka při redukci tělesné hmotnosti. A právě proto ho také v Piperinoxu najdeme.

Zázvor totiž zrychluje celkový metabolismus organismu a tím pomáhá navyšovat počet kalorií, které tělo spálí. Funguje to vlastně tak, že zázvor „prohřeje“ organismus. K výrobě tělesného tepla je potřebná práce a k práci zase kalorie. A tímto způsobem zázvor navyšuje kalorie, které spálíte.

Zázvor navíc pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání, dodává tělu energii. Zintenzivňuje a zefektivňuje tak i váš redukční trénink. V neposlední řadě posiluje obranyschopnost a odolnost organismu.

Výtažek z kajenského pepře

Na výtažku z kajenského pepře je pro vaše hubnutí zajímavá jedna látka – kapsaicin. Ta se nachází také v chilli papričkách, o kterých je již dávno známo, že hubnutí také podporují. A to právě díky obsahu kapsaicinu.

Kapsaicin je termogenní spalovač tuků. Princip je to stejný, jaký jsme popsali již u zázvoru – tato látka zevnitř prohřeje organismus, čímž ho i v klidovém stavu nutí k práci, která je k vytváření tepla potřebná, a tím ke spalování kalorií. Kromě toho kapsaicin opět také zrychluje celkový metabolismus organismu.

Dalšími skvělými vlastnostmi, které na kapsaicinu během hubnutí oceníte, je snižování chuti k jídlu a zamezování ukládání přebytečných tukových zásob.

V neposlední řadě výtažek z kajenského pepře příznivě ovlivní celý trávicí systém a vylepší stav trávení.

Výtažek z guarany

Guarana je velmi populárním stimulantem. To kromě toho, že vám to dodá dostatek energie a odhodlání k redukčnímu tréninku a zlepší vaši výkonnost, mimo jiné znamená i to, že guarana opět urychlí také váš metabolismus.

Pokud budete cvičit dostatečně intenzivně, s výtažkem z guarany tak budete schopni spalovat kalorie ještě rychleji.

Chrom

Chrom je stopový prvek, který je při hubnutí velmi užitečný. Podporuje vstřebání a využití cukrů buňkami, čímž nám pomáhá dosáhnout optimální hladiny glykemie.

Spousta z vás na něm ocení také to, že snižuje chuť na sladké, a tak pomáhá zamezit přejídání se.

Jak Piperinox funguje?

Poté, co už víte, jaké složky v Piperinoxu najdeme, si už můžete představit, jak tento doplněk stravy na hubnutí funguje.

Jeho klíčovou složkou je piperin. Ten vám pomůže upravit vstřebávání všech důležitých živin k lepšímu, vylepšit celkový stav trávení a začít spalovat kalorie.

Zrychlí metabolismus i střevní peristaltiku, kalorie proto budete pálit stále rychleji.

Piperin je dobrým spalovačem tuků na břicho – díky tomu se nemusíte bát ani této problémové partie.

Podívejte se na další přípravky na hubnutí, které jsme již na našem magazínu recenzovali a jsou ověřené.

Odbourávání tuků

Svým působením na účinky piperinu poté navážou také další složky Piperinoxu – přírodní výtažky.

Ty ještě dále podpoří odbourávání tuků, sníží chuť k jídlu a zamezí tak přejídání se, sníží míru únavy a tím vám dodají dostatek energie k cvičení. Díky tomu budete hubnout ještě rychleji.

Spalování kalorií

Spalování kalorií a zrychlení metabolismu by mělo zůstat zachováno také v klidovém stavu. To díky obsahu zázvoru a kajenského pepře – termogenních spalovačů tuků.

S Piperinoxem tak své tělo budete nutit k práci a spalováni kalorií i ve chvíli, kdy zrovna nebudete sportovat. Jde ale pouze o berličku, která vaši snahu zhubnout už jen vystupňuje – úplně bez sportu a pohybu s Piperinoxem samozřejmě nezhubnete.

Maximum efektu z přípravku vyždímáte pouze při probíhajícím redukčním tréninku.

Po úpravě jídelníčku a cvičebného režimu se ale Piperinox může stát jedním z nejlepších spalovačů tuků. Hubnutí s ním je pozvolné a přirozené.

Po zhubnutí by proto mělo jít o trvalejší stav a neměl by se dostavit jojo-efekt.

Piperinox účinky

Co si tedy od Piperinoxu můžete slibovat?

 • Efektivní podporu hubnutí a po zhubnutí pomoc s udržením stálé tělesné váhy.
 • Zlepšení metabolismu tuků i sacharidů.
 • Zlepšení trávení a vstřebávání důležitých živin.
 • Snížení chuti k jídlu.
 • Zvýšený energetický výdej i v klidovém stavu.
 • Zlepšení potréninkové regenerace, snížení únavy a dodání energie.

Jak Piperinox užívat?

Užívání je velmi jednoduché – bere se 1 tabletka Piperinoxu denně.

Je potřebné zapít ji dostatečným množstvím tekutiny – alespoň 300 ml.

Balení obsahuje 30 tablet, vystačí proto na měsíční podporu hubnutí.

Pro koho je Piperinox vhodný?

Piperinox je určený pro každého, kdo hledá pomoc se shazováním přebytečných kilogramů a chce se dostat ke své vysněné postavě.

Produkt je efektivní podporou hubnutí a pomáhá spalovat kalorie také v klidovém stavu.

Výborný je také pro ty, kdož mají problémy s odbouráním tuků v problémových partiích, zejména v oblasti břicha. Piperin je totiž jeden z nejlepších spalovačů tuků na břicho.

Piperinox může užívat každý bez rozdílu pohlaví. Nemá ani žádné vedlejší účinky. V případě známé přecitlivělosti na některou ze složek přípravku ale bude lepší se mu raději vyhnout.

Užívání přípravku by se svým lékařem měly konzultovat také těhotné a kojící ženy.

Zkušenosti s Piperinoxem

Co říkají na produkt jeho zkazníci, kteří se snaží zhubnout, stejně tak jako vy nyní?

piperinox zkušenosti

Kde Piperinox koupit a jaká je cena přípravku?

Piperinox můžete zakoupit na oficiálním e-shopu. Základní balení, které vystačí na měsíční kůru, vás vyjde na 1 029 Kč. Víc se proto vyplatí pořídit si zásobu na delší období – obdržíte množstevní slevu.

Pokud koupíte 2 balení produktu za 2 058 Kč, obdržíte třetí zcela zdarma a získáte tak tříměsíční zásobu Piperinoxu.

Když budete chtít co nejlepší cenu, zakupte 3 balení za 3 087 Kč. Další 3 balení obdržíte zcela zdarma a budete mít zásobu Piperinoxu na půlroční užívání. V tomto případě už jde o velmi příznivou cenu.

Poté, co si vyberete vhodné balení, nezapomeňte vyplnit doručovací údaje a vybrat si způsob platby. Poté už budete moci odeslat objednávku a vrhnout se do procesu hubnutí.

Závěrečné shrnutí

Piperinox je efektivním pomocníkem při hubnutí. Jeho klíčovou složkou je piperin, jehož účinky při redukci tělesné hmotnosti byly již dávno prokázány.

Opět ale i v případě Piperinoxu platí, že hubnout musíte hlavně vy sami. Tento doplněk stravy sice dokáže zvýšit váš energetický výdej i v klidovém stavu, na efektivní zhubnutí by to ale bylo velmi málo.

Při hubnutí je na prvním místě vždy úprava jídelníčku, poté následuje redukční trénink, a až třetí je doplněk stravy na hubnutí. Pokud dodržíte toto pořadí, pak bude hubnutí hračka.

Piperinox recenze

Redakce PerfektniPostava.cz

Rychlost hubnutí
Složení
Užívání
Cena

Zhodnocení

Kdo hledá způsoby, jak zhubnout přírodní cestou a nemá tolik volného času na dodržování jídelníčku a cvičení, je Piperinox nejlepší volba. Jednoduché dávkování, přírodní složení a rychlá objednávka. Doplněk můžeme za celou redakci doporučit.

4.6

Zdroje:

Naposledy aktualizováno 30 ledna, 2024, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *