Posilování jako počátek efektního hubnutí


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/103879/virtual/www/domains/perfektnipostava.cz/wp-content/plugins/wp-social-sharing/includes/class-public.php on line 81

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/103879/virtual/www/domains/perfektnipostava.cz/wp-content/plugins/wp-social-sharing/includes/class-public.php on line 81

Když se rozhodnete hubnout, neměli byste zůstávat jen u změněného jídelníčku a upínat se jen na užívání doplňků stravy. Pokud byste zvolili tuto „jednodušší“ variantu, výsledky by nedopadly dobře. Shodíte potřebné kilogramy, faldíky zmizí, ovšem objeví se jiný problém – a sice povislá kůže. Předejděte problému a začněte posilovat. Jak začít, kde hledat pomoc a na co se zaměřit?

Výběr „domoviny“

Posilování je perfektní aktivita, pomocí které dokážete vytvarovat postavu do žádoucích křivek. Aby byl efekt co největší, je třeba se zaměřit na provádění jednotlivých cviků. V každém případě byste měli s posilováním začít v posilovně a využít rad profesionálního trenéra. Vaším druhým domovem se může stát například KENTOYA fitness Praha.

Místo si získalo oblibu i u profesionálních sportovců. Nabízí totiž velkorysý prostor, špičkové stroje a navíc zde působí několik profi trenérů hvězdných jmen. Je to například Lukáš Osladil, několikanásobný mistr ČR v kulturistice či Karin Matoušková, která se zaměřuje také na redukční programy a kondiční cvičení. Výběr posilovny je pro vás zásadní. Musíte najít místo, kde se budete cítit komfortně.

Základní pravidla úspěchu

Extrémně důležitá je vytrvalost. Musíte se odhodlat, začít a vytrvat. Pomůže vám, když si budete dělat záznamy o vašich úspěších. Zapisujte si váhový úbytek, pozorujte tělo, jak „obrůstá“ svaly. Půjde vám to lépe, když budete své úsilí sdílet. Najděte si partnera, který bude cvičit s vámi. Vzájemná motivace vás povede k lepším výsledkům. Naordinujte si také systém odměňování. Choďte na masáže, navštivte solárium Praha apod. Je také důležité změnit stravu a dodávat tělu látky, ze kterých získá energii. Názorný příklad jídelníčku najdete například zde. Kromě posilování se můžete vrhnout i na další sporty. Skvělá je třeba jóga, při které se perfektně formuje tělo a zároveň harmonizuje mysl.

Naposledy aktualizováno 1 března, 2022, autorem Redakce Magazínu

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *