Smart hodinky i náramky využijete nejen když jste zapálení cvičenci

Dnes už je smart takřka všechno. Chytré jsou telefony, tablety, televize, a dokonce i kávovary, pračky a kdoví co ještě. Technologický pokrok se prostě zastavit nedá a toto je jeden z mnoha důkazů.

Velice populární začínají být i smart hodinky, které na začátku vypadaly spíše jako další zbytečně předražený módní doplněk, nicméně moderní verze už jsou skutečně velice užitečné a rozhodně byste měli přemýšlet o jejich zakoupení.

 

Není to jen ukazatel času

Smart hodinky jsou rozhodně zajímavé z mnoha hlediska. Na rozdíl od klasiky nejde pouze o časomíru, ale jsou schopny mnoha dalších věcí.

Dají se kupříkladu snadno propojit s adekvátním mobilní telefonem a některé modely dokonce díky tomu mohou fungovat jako jeho náhrada. Skrze hodinky lze tedy jak volat, tak třeba i psát či přijímat SMS zprávy, případně komunikovat na sociálních sítích. Mobily jsou v tomto směru sice stále lepší, ale když zrovna není žádný po ruce, hodí se i hodinky.

Součástí hodinek je samozřejmě i diář, kam je možné si zapisovat důležité schůzky nebo například systém, jenž je schopen vás upozornit, když se od svého mobilu vzdálíte až příliš daleko. Díky tomu nemáte šanci telefon někde zapomenout.

Jde obvykle již o hodinky dotykové, takže nedisponují žádnými na první pohled viditelnými ovládacími prvky, které byly typické u prvních generací. To z nich dělá daleko zajímavější zboží, jelikož tato moderní časomíra vypadá i docela přitažlivě.

Při vhodně zvoleném pásku je možné využívat hlavně dámské smart hodinky ve formě další složky outfitu, ovšem i pánské verze obdařeny tím správným řemínkem mohou fungovat jako vhodný doplněk třeba k obleku.

 

Sportování

Smart hodinky, ale třeba i o něco levnější fit náramky, jsou zajímavé i tím, že vám mohou pomáhat během cvičení. Tímto způsobem si totiž můžete snadno měřit svou tepovou frekvenci, což je hlavně během aerobního cvičení velice důležité.

Naposledy aktualizováno 27 října, 2021, autorem Redakce Magazínu

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *