Estetická medicína

I muži chodí na ošetření pleti

Ženy jsou zvyklé se o svou pleť starat, o mužích to říci nelze. Většinou vnímají starost o pleť jako ženskou záležitost a ke kosmetičce by nikdy nešli. Přitom i mužská pleť kolikrát ztrácí na pružnosti, je zanedbaná, plná nečistot.

Pánská pleť není od té dámské až tolik odlišná. Je sice hrubší a její povrch na obličeji narušují vousy, jinak ji ale také mohou trápit zarudnutí, černé tečky, pupínky a další nešvary, s nimiž se setkávají ženy. Péče o pánskou pleť je tedy zčásti totožná jako u té ženské, nicméně je vhodné využít jiné kosmetické přípravky. Právě proto nabízí některé kosmetické salony přímo ošetření určené mužům.

estetická medicína - přípravky

 

Udělejte něco pro svou pleť v centru krásy Health Point

Proceduru určenou vyloženě pro muže zavedlo i nově otevřené centrum krásy Health Point v srdci Karlína. Odborně vyškolený personál tam kromě jiných služeb poskytuje ošetření Sothys Homme, v rámci nějž se z pleti odstraní nečistoty, proběhne povrchové i hloubkové čištění, aplikuje se maska, krém podle typu pleti. Zákazník zažije také masáž hlavy, speciální masáž digi-estetique a dostane hydratační ampulku.

Ošetření Sothys Homme Praha trvá 60 minut, pomůže k získání odolnější a krásnější pleti, nicméně nutno podotknout, že pro dlouhodobé účinky je třeba jej opakovat. Není nutné chodit pravidelně k odborníkům, i když to je pro pleť samozřejmě nejlepší. Stačí si pořídit správné přípravky a věnovat se své pleti aspoň občas doma.

 

Pro muže jsou i další ošetření v salonech krásy

Určitě je na čase, aby muži pochopili, že se nemusí bát chodit do salonu krásy a ke kosmetičkám. Vždyť i další procedury se jim budou hodit. Například lymfodrenážní masáže Praha pomohou vyléčit otoky dolních a horních končetin, což ocení zejména sportovci a lidé snažící se zredukovat svou váhu. Lymfodrenážní masáže pro muže i ženy, podobně jako spoustu dalších procedur, poskytují opět v Health Pointu v Praze.

Naposledy aktualizováno 12 října, 2020, autorem Redakce Magazínu

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *