breastextra recenze
19 ledna, 2020
Kategorie: Doplňky

Breast Extra recenze (prášky na zvětšení prsou)

Každá žena, bez ohledu na svůj věk, touží po tom být přitažlivá a sexy. Jednou z částí ženského těla, která s tím úzce souvisí, je poprsí. Pokud žena není se svým poprsím spokojena, má to velmi negativní vliv na její sebevědomí, je si totiž vědoma toho, že jednou z částí těla, na kterou muži zaměřují svou pozornost, je právě ženský dekolt.

Na dekolt má vliv mnoho faktorů a i když mu ženy věnují dostatečnou pozornost a péči, s věkem se ženské poprsí a jeho tvar mění. Kromě věku mají na poprsí samozřejmě vliv i mateřství a s ním spojené kojení.

BreastExtra

Přírodní složení

Relativně účinné prášky na zvětšení prsou

Slevový kupón “sleva55” – sleva na 55 ,-

⭐ Sexy prsa od 1 měsíce užívání

Přejít do obchodu

Jiné ženy jsou se svým poprsím obecně nespokojeny proto, že jim připadá příliš malé či ploché. Dnešní doba naštěstí přináší několik možností, jak svému poprsí navrátit či dodat krásu a plnost. Nemáme teď na mysli nejrůznější plastické operace, ale doplňky stravy, jejichž složení má na ženské poprsí velmi pozitivní vliv, a jeho majitelkám tak navrátí ztracené sebevědomí.

 

Pro všechny ženy, které chtějí přirozenou cestou zvětšit svoje poprsí a to nehledě na věk.

Zvětší prsa a to relativně v krátkém čase – výsledky jsou ale u každé ženy individuální.

 

💡 Co vše ovlivňuje velikost a tvar ženského poprsí?

Jedním z faktorů, které má na ženské poprsí velký vliv, ale který se bohužel nedá ovlivnit, je dědičnost neboli genetika. Geny totiž mají vliv na hladinu hormonů, které působí na prsní tkáň a ovlivňují její tvar, pevnost či velikost.

Naše geny jsou při tom vždy kombinací genů matky i otce, což vysvětluje, proč ne každá ženy, jejíž matka má krásné poprsí, je s tím svým spokojena. Dalším důležitým faktorem, který již do určité míry ovlivnit lze, je hmotnost.

 

Čím jsou tvořena prsa?

Ženská ňadra jsou z velké části tvořena tukem, ženy, které mají tento podíl tuku velmi vysoký, potom více zaznamenají svůj váhový úbytek či přírůstek i v oblasti poprsí.

Dalšími faktory, které kvalitu ženského poprsí ovlivňují, jsou věk, s věkem ňadra většinou ochabují a ztrácejí pevnost, a také těhotenství a následné kojení a s nimi související měnící se hladina hormonů v ženském těle.

 

Jak mít krásné poprsí bez plastické operace?

Existuje mnoho nejrůznějších rad a doporučení, které slibují krásná a pevná prsa. Mezi ty nejčastěji uváděné patří například pravidelné sprchování ňader studenou vodou, které napomůže lepšímu prokrvení a zvýšené regeneraci buněk, a také masáž ňader nejrůznějšími oleji, které vyživí a zvláční pokožku.

Pokud nechcete svému poprsí škodit během spánku, doporučuje se spát na zádech, neboť pravidelné spaní na břiše přispívá k tvorbě vrásek v oblasti dekoltu.

 

prsa

 

Dobrou službu mohou udělat také nejrůznější cviky, které jsou zaměřené speciálně na oblast hrudníku a zad. Pravidelné cvičení může napomoci ke zpevnění a zároveň mírnému zvětšení poprsí. V neposlední řadě tvar a velikost ňader samozřejmě ovlivňuje i správné držení těla a perfektně padnoucí podprsenka.

💡 Oblíbené push up podprsenky dokáží téměř zázraky, nicméně jsou situace, při kterých musí žena podprsenku odložit. Všechny ženy, které jsou s nějakého důvodu nespokojeny s velikostí, tvarem či pevností svého poprsí, mohou také vyzkoušet nejrůznější doplňky stravy.

Většina žen, která má malá prsa, by chtěla mít větší. Často se uchýlí rovnou k plastice prsou, ale v mnoha případech stačí přírodní cesta. Zvětšení prsou je tak otázka pár stovek až tisíc. Pokud to se zvětšením myslíte vážně, doporučujeme zakoupit balíček GOLD/PLATINUM. Přesto to bude levnější cca 40x, než kvalitní plastika!

Jedním z nich je i stoprocentně přírodní přípravek s názvem BreastExtra. Tento přípravek obsahuje pouze ryze přírodní látky, které mají na ňadra prokazatelně pozitivní vliv.

 

Jak tento speciální přípravek pro zvětšení poprsí funguje?

Výrobek je založen především na obsahu tak zvaných fytoestrogenů, což jsou přírodní látky, které se vyskytují v některých rostlinách a které jsou podobné ženským hormonům. Tyto látky pak podobně jako estrogeny stimulují ženský organismus k větší produkci prsní tkáně, jejímž výsledkem jsou pak plnější a pevnější ňadra.

Kromě růstu prsní tkáně mají fytoestrogeny pozitivní vliv také na menopauzu, pomáhají totiž kompenzovat pokles hormonální hladiny a napomáhají k udržení rovnováhy mezi estrogenem a progesteronem. Fytoestrogeny se přirozeně vyskytují také v semínkách, například lněném, slunečnicovém či sezamovém, proto se doporučuje rovněž jejich konzumace v přirozené podobě.

fytoestrogeny

Dále také obsahuje přírodní fytoestrogeny i některé ovoce, například jablka, jahody, maliny, třesně či švestky. Pokud jde o jídelníček, který napomůže lepším výsledkům, doporučuje se kromě semínek také zvýšená konzumace avokáda, mořských ryb a oříšků.

 

Co tento produkt obsahuje (složení)?

Přípravek obsahuje pouze čistě přírodní složky a látky, především extrakty z níže uvedených léčivých rostlin, u kterých byla vědecky prokázána účinnost na zvětšení a zpevnění prsní tkáně.

Kromě těchto extraktů obsahuje výrobek také hydrolyzovaný kolagen, který je velmi významnou součástí lidské pokožky, ale jehož produkce s věkem klesá, a to se negativně projevuje na pružnosti a hebkosti pokožky, například i v oblasti dekoltu, a sójové izoflavonoidy.

Tyto izoflavonoidy patří mezi nejúčinnější fytoestrogeny, které můžeme na naší planetě najít.

Kromě pozitivního vlivu na růst a zpevnění prsní tkáně izoflavonoidy také snižují riziko výskytu některých typů nádorů, které souvisejí s hladinou hormonů, jako je například rakovina prsu či dělohy. Samozřejmostí je, že výrobek neobsahuje žádná umělá barviva či sladidla.

 

➡️ Jam čínský

Jam čínský – rostlina, jejíž léčivé účinky využívala již stará čínská medicína, má velmi pozitivní vliv na udržení rovnováhy ženských hormonů, která velikost poprsí ovlivňuje. Zároveň tato rostlina podporuje činnost tak zvaných žláz s vnitřní sekrecí, které tak produkují více látek potřebných pro růst prsní tkáně.


➡️ Fenykl

Fenykl – rostlina, která je po staletí používána především jako afrodiziakum, má ale pozitivní účinky také na hladinu hormonů či cukru v krvi. V neposlední řadě se její konzumace doporučuje při potížích s bolestivou menstruací. Při problémech s menstruací můžete vyzkoušet Menoxin od Advance Nutraceutics.


➡️ Andělika čínská

Andělika čínská neboli Dong quai – rostlina, jejíchž účinků po mnoho staletí využívá čínské či japonské léčitelství, přispívá k rovnováze ženských hormonů, ovlivňuje především produkci estrogenu a celkově má pozitivní vliv na velikost poprsí.


➡️ Pískavice řecké seno

Pískavice řecké seno neboli fenugreek – extrakty z této rostliny jsou bohaté na fytoestrogeny, flavonoidy a saponiny, které stimulují růst ňader. Rostlina se také používá ke stimulaci tvorby mateřského mléka u kojících žen.


➡️ Serenoa plazivá

Serenoa plazivá – tento zvláštní druh palmy obsahuje vysoké množství prolaktinu, který zrychluje dělení buněk v prsních tkáních a tím přispívá k jejich zvětšení. Rostlina celkově pozitivně působí na reprodukční orgány a má také afrodiziakální účinky.

 

Pro koho je výrobek určen a jak se užívá?

Tento univerzální přípravek je určen pro všechny ženy a dívky, které touží po větším a pevnějším poprsí. Jako minimální věk se uvádí osmnáct let, dříve ještě vývoj prsou nemusí být dokončen.

 

Dávkování a užívání

Užívání výrobku je velmi snadné, užívá se dvakrát denně, nejlépe ráno a večer, dvě kapsle, které se doporučuje zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Přípravek by se měl začít poprvé používat začátkem druhé poloviny menstruačního cyklu, tedy přibližně deset dní po skončení menstruace.

Kromě pravidelného užívání kapslí se rovněž doporučuje jemné masírování ňader, nejlépe dvakrát denně po dobu přibližně pěti minut, které zlepšuje prokrvení prsní tkáně a stimuluje ji k růstu.

 

Za jak dlouho se dostaví první účinky?

První účinky by se měly projevit přibližně za dva týdny. V případě potřeby a rychlejšího účinku je možné užívat dvakrát denně tři kapsle tohoto doplňku stravy. Pro dosažení optimálního účinku by se měl přípravek užívat alespoň po dobu tří měsíců.

větší prsa

Vzhledem k tomu, jde o doplněk stravy, nikoli o lék, je možné přípravek užívat dlouhodobě bez jakýchkoli vedlejších účinků a zároveň vzhledem ke skutečnosti, že jde o čistě přírodní přípravek, se není nutné se obávat vytvoření případné závislosti na tomto produktu.

Přípravek je k dostání v několika různých baleních, která obsahují třicet, šedesát, devadesát, sto osmdesát, dvě stě sedmdesát či tři sta šedesát kapslí. Přípravek se nedoporučuje užívat během těhotenství a v období kojení.

 

Možnosti balení

1. balení (30 kapslí) = 390 Kč

2. balení (60 kapslí) = 740 Kč, ušetříte 40 Kč

3. balení (90 kapslí) = 1050 Kč, ušetříte 120 Kč

4. balení (120 kapslí) = 1300 Kč, ušetříte 260 Kč

6. balení (180 kapslí) = 1840 Kč, ušetříte 500 Kč

7. balení (210 kapslí) = 2100 Kč, ušetříte 630 Kč

9. balení (270 kapslí) = 2400 Kč, ušetříte 1110 Kč

12. balení (360 kapslí) = 3200 Kč, ušetříte 1480 Kč

Možnosti balení

 

Jaké jsou zkušenosti žen s tímto přípravkem?

Přípravek má ryze pozitivní hodnocení. Spokojené zákaznice na přípravku oceňují především to, že ve velmi krátkém časovém intervalu opravdu funguje, a jejich poprsí je tak plnější i pevnější a pokožka na něm jemnější.

 

Recenze a výsledky jedné z žen (před a po)

zkušenosti

Pokud se o vlastních zkušenostech žen s tímto přípravkem chcete dozvědět více, podívejte se na konkrétní recenze, můžete tak získat velké množství důležitých informací. Mnoho zákaznic oceňuje i to, že přípravek má pozitivní účinky na jejich mysl, cítí se mnohem spokojeněji a sebevědoměji.

➡️ Navíc účinky léčivých rostlin, které tento výrobek obsahuje, jsou potvrzeny i nezávislými vědeckými studiemi. Přípravek je samozřejmě stoprocentně bezpečný a zdravotně nezávadný.

 

 Kde je možné tento doplněk stravy zakoupit?

Pokud toužíte po větším a pevnějším poprsí a tento přírodní přípravek vás zaujal, můžete navštívit oficiální webové stránky distributora, kde si ho můžete velmi snadno objednat. V současné době je tento výrobek dostupný pouze přes internet, neprodává se v lékárnách ani v jiných specializovaných prodejnách.

BreastExtra

Cena nejmenšího zkušebního balení výrobku, které obsahuje třicet tablet, činí 390 Kč, cena největšího balení, obsahujícího tři sta šedesát kapslí, je pak 3200 Kč. Na webových stránkách je také k dispozici email či telefonní číslo na zákaznickou linku, která slouží po zodpovězení jakýchkoli dotazů, které s tímto produktem souvisejí.

Přejít do obchodu

4.7/5 - (3 votes)

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.