breastextra recenze
6 července, 2022
Kategorie: Doplňky

Breast Extra tablety recenze – nejlepší prášky na zvětšení prsou?

Každá žena, bez ohledu na svůj věk, touží po tom být přitažlivá a sexy. Jednou z částí ženského těla, která s tím úzce souvisí, je poprsí. Pokud žena není se svým poprsím spokojena, má to velmi negativní vliv na její sebevědomí, je si totiž vědoma toho, že jednou z částí těla, na kterou muži zaměřují svou pozornost, je právě ženský dekolt.

Na dekolt má vliv mnoho faktorů a i když mu ženy věnují dostatečnou pozornost a péči, s věkem se ženské poprsí a jeho tvar mění. Kromě věku mají na poprsí samozřejmě vliv i mateřství a s ním spojené kojení.

Proč zvolit prášky na zvětšení prsou BreastExtra+ ?

  • viditelné výsledky po 2 týdnech
  • podporuje růst a zvětšení prsou díky unikátnímu složení
  • 100% přírodní s garancí vrácení peněz
  • nemá vedlejší účinky
  • chválí si jak ženy, tak muži 🙂
Breast Extra+ tablety

Jiné ženy jsou se svým poprsím obecně nespokojeny proto, že jim připadá příliš malé či ploché. Dnešní doba naštěstí přináší několik možností, jak svému poprsí navrátit či dodat krásu a plnost.

Nemáme teď na mysli nejrůznější plastické operace, ale doplňky stravy, jejichž složení má na ženské poprsí velmi pozitivní vliv, a jeho majitelkám tak navrátí ztracené sebevědomí.

Kdo by měl Breastextra tablety užívat?

  • Pro všechny ženy, které chtějí přirozenou cestou zvětšit svoje poprsí a to nehledě na věk.
  • Zvětší prsa a to relativně v krátkém čase – výsledky jsou ale u každé ženy individuální.
  • Kdo hledá přírodní složení a nízkou cenu

💡 Co vše ovlivňuje velikost a tvar ženského poprsí?

Jedním z faktorů, které má na ženské poprsí velký vliv, ale který se bohužel nedá ovlivnit, je dědičnost neboli genetika.

Geny totiž mají vliv na hladinu hormonů, které působí na prsní tkáň a ovlivňují její tvar, pevnost či velikost.

Naše geny jsou při tom vždy kombinací genů matky i otce, což vysvětluje, proč ne každá ženy, jejíž matka má krásné poprsí, je s tím svým spokojena.

Dalším důležitým faktorem, který již do určité míry ovlivnit lze, je hmotnost.

Čím jsou tvořena prsa?

Ženská ňadra jsou z velké části tvořena tukem, ženy, které mají tento podíl tuku velmi vysoký, potom více zaznamenají svůj váhový úbytek či přírůstek i v oblasti poprsí.

Dalšími faktory, které kvalitu ženského poprsí ovlivňují, jsou věk, s věkem ňadra většinou ochabují a ztrácejí pevnost, a také těhotenství a následné kojení a s nimi související měnící se hladina hormonů v ženském těle.

Jak mít krásné poprsí bez plastické operace?

Existuje mnoho nejrůznějších rad a doporučení, které slibují krásná a pevná prsa.

Mezi ty nejčastěji uváděné patří například pravidelné sprchování ňader studenou vodou, které napomůže lepšímu prokrvení a zvýšené regeneraci buněk, a také masáž ňader nejrůznějšími oleji, které vyživí a zvláční pokožku.

Pokud nechcete svému poprsí škodit během spánku, doporučuje se spát na zádech, neboť pravidelné spaní na břiše přispívá k tvorbě vrásek v oblasti dekoltu.

ženská prsa - je možné zvětšení?

Dobrou službu mohou udělat také nejrůznější cviky, které jsou zaměřené speciálně na oblast hrudníku a zad.

Pravidelné cvičení může napomoci ke zpevnění a zároveň mírnému zvětšení poprsí.

V neposlední řadě tvar a velikost ňader samozřejmě ovlivňuje i správné držení těla a perfektně padnoucí podprsenka.

💡 Oblíbené push up podprsenky dokáží téměř zázraky, nicméně jsou situace, při kterých musí žena podprsenku odložit. Všechny ženy, které jsou s nějakého důvodu nespokojeny s velikostí, tvarem či pevností svého poprsí, mohou také vyzkoušet nejrůznější doplňky stravy.

Jedním z nich je i stoprocentně přírodní přípravek s názvem BreastExtra.

Tento přípravek obsahuje pouze ryze přírodní látky, které mají na ňadra prokazatelně pozitivní vliv.

Většina žen, která má malá prsa, by chtěla mít větší. Často se uchýlí rovnou k plastice prsou, ale v mnoha případech stačí přírodní cesta.

Zvětšení prsou je tak otázka pár stovek až tisíc. Pokud to se zvětšením myslíte vážně, doporučujeme zakoupit balíček GOLD/PLATINUM.

Přesto to bude levnější cca 40x, než kvalitní plastika!

Jak tento speciální přípravek pro zvětšení poprsí funguje?

Výrobek je založen především na obsahu tak zvaných fytoestrogenů, což jsou přírodní látky, které se vyskytují v některých rostlinách a které jsou podobné ženským hormonům.

Tyto látky pak podobně jako estrogeny stimulují ženský organismus k větší produkci prsní tkáně, jejímž výsledkem jsou pak plnější a pevnější ňadra.

Kromě růstu prsní tkáně mají fytoestrogeny pozitivní vliv také na menopauzu, pomáhají totiž kompenzovat pokles hormonální hladiny a napomáhají k udržení rovnováhy mezi estrogenem a progesteronem.

Fytoestrogeny se přirozeně vyskytují také v semínkách, například lněném, slunečnicovém či sezamovém, proto se doporučuje rovněž jejich konzumace v přirozené podobě.

Dále také obsahuje přírodní fytoestrogeny i některé ovoce, například jablka, jahody, maliny, třesně či švestky. Pokud jde o jídelníček, který napomůže lepším výsledkům, doporučuje se kromě semínek také zvýšená konzumace avokáda, mořských ryb a oříšků.

BREASTEXTRA+ SLOŽENÍ – Co tento produkt obsahujE?

Přípravek obsahuje pouze čistě přírodní složky a látky, především extrakty z níže uvedených léčivých rostlin, u kterých byla vědecky prokázána účinnost na zvětšení a zpevnění prsní tkáně.

Kromě těchto extraktů obsahuje výrobek také hydrolyzovaný kolagen, který je velmi významnou součástí lidské pokožky, ale jehož produkce s věkem klesá, a to se negativně projevuje na pružnosti a hebkosti pokožky, například i v oblasti dekoltu, a sójové izoflavonoidy.

Tyto izoflavonoidy patří mezi nejúčinnější fytoestrogeny, které můžeme na naší planetě najít.

Kromě pozitivního vlivu na růst a zpevnění prsní tkáně izoflavonoidy také snižují riziko výskytu některých typů nádorů, které souvisejí s hladinou hormonů, jako je například rakovina prsu či dělohy.

Samozřejmostí je, že výrobek neobsahuje žádná umělá barviva či sladidla.

Jam čínský

Jam čínský – rostlina, jejíž léčivé účinky využívala již stará čínská medicína, má velmi pozitivní vliv na udržení rovnováhy ženských hormonů, která velikost poprsí ovlivňuje.

Zároveň tato rostlina podporuje činnost tak zvaných žláz s vnitřní sekrecí, které tak produkují více látek potřebných pro růst prsní tkáně.

Fenykl

Fenykl – rostlina, která je po staletí používána především jako afrodiziakum, má ale pozitivní účinky také na hladinu hormonů či cukru v krvi.

V neposlední řadě se její konzumace doporučuje při potížích s bolestivou menstruací.

Při problémech s menstruací můžete vyzkoušet Menoxin od Advance Nutraceutics.

Andělika čínská

Andělika čínská neboli Dong quai – rostlina, jejíchž účinků po mnoho staletí využívá čínské či japonské léčitelství, přispívá k rovnováze ženských hormonů, ovlivňuje především produkci estrogenu a celkově má pozitivní vliv na velikost poprsí.

Pískavice řecké seno

Pískavice řecké seno neboli fenugreek – extrakty z této rostliny jsou bohaté na fytoestrogeny, flavonoidy a saponiny, které stimulují růst ňader.

Rostlina se také používá ke stimulaci tvorby mateřského mléka u kojících žen.

Serenoa plazivá

Serenoa plazivá – tento zvláštní druh palmy obsahuje vysoké množství prolaktinu, který zrychluje dělení buněk v prsních tkáních a tím přispívá k jejich zvětšení.

Rostlina celkově pozitivně působí na reprodukční orgány a má také afrodiziakální účinky.

Navíc účinky léčivých rostlin, které tento výrobek obsahuje, jsou potvrzeny i nezávislými vědeckými studiemi. Přípravek je samozřejmě stoprocentně bezpečný a zdravotně nezávadný.

Tento univerzální přípravek je určen pro všechny ženy a dívky, které touží po větším a pevnějším poprsí.

Jako minimální věk se uvádí osmnáct let, dříve ještě vývoj prsou nemusí být dokončen.

Dávkování a užívání

Užívání výrobku je velmi snadné, užívá se dvakrát denně, nejlépe ráno a večer, dvě kapsle, které se doporučuje zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Přípravek by se měl začít poprvé používat začátkem druhé poloviny menstruačního cyklu, tedy přibližně deset dní po skončení menstruace.

Kromě pravidelného užívání kapslí se rovněž doporučuje jemné masírování ňader, nejlépe dvakrát denně po dobu přibližně pěti minut, které zlepšuje prokrvení prsní tkáně a stimuluje ji k růstu.

Za jak dlouho se dostaví první účinky?

První účinky by se měly projevit přibližně za dva týdny. V případě potřeby a rychlejšího účinku je možné užívat dvakrát denně tři kapsle tohoto doplňku stravy.

Pro dosažení optimálního účinku by se měl přípravek užívat alespoň po dobu tří měsíců.

zvětšení prsou přírodní cestou

Vzhledem k tomu, jde o doplněk stravy, nikoli o lék, je možné přípravek užívat dlouhodobě bez jakýchkoli vedlejších účinků a zároveň vzhledem ke skutečnosti, že jde o čistě přírodní přípravek, se není nutné se obávat vytvoření případné závislosti na tomto produktu.

Přípravek je k dostání v několika různých baleních, která obsahují třicet, šedesát, devadesát, sto osmdesát, dvě stě sedmdesát či tři sta šedesát kapslí.

Přípravek se nedoporučuje užívat během těhotenství a v období kojení.

Kde Breast Extra koupit za nejlepší peníze?

Doporučuji výrobce, který prodává produkty přímo na svém e-shopu www.BreastExtra.cz.

Proč?

Obdržíte nejlepší cenu, nově vyrobený doplněk stravy, který neležel řadu měsíců na skladě.

Možnosti balení

BaleníCena Jak dlouho vydrží?
1 balení (30 tobolek)395 Kč1 týden
3 balení (90 tobolek)1100 Kč3 týdny
4 balení (120 tobolek)1295 Kč1 měsíc
13 balení (30 tobolek)3190 Kč3 měsíce

Doporučujeme koupit 4 nebo 13 balení, kde můžete očekávat nejlepší výsledky. Z našeho pohledu nemá 1 balení smysl.

Informace o e-shopu

Augeri s.r.o. Komárnická 20 82103 Bratislava

Číslo na infolinku: +420 277 279 922

Emailová adresa: breastextracz@augeri-nut.eu

Jaké jsou zkušenosti žen s tímto přípravkem?

Přípravek má ryze pozitivní hodnocení. Spokojené zákaznice na přípravku oceňují především to, že ve velmi krátkém časovém intervalu opravdu funguje, a jejich poprsí je tak plnější i pevnější a pokožka na něm jemnější.

Recenze a výsledky žen (před a po)

Dobrý den, nevím zda vaše tabletky účinkují takto silně na každého nebo sem já speciální případ. Začala jsem je užívat podle doporučení, v druhé polovině mého cyklu. Po týdnu užívání jsem začala cítit v prsou slabé mravenčení a později to přerostlo až v bolesti, z toho jsem byla z počátku vyděšená, ale věděla jsem že to souvisí s růstem mých prsou. ty bolesti časem ustaly. Podívejte jak vypadají moje prsa po třech měsících. Úplně jako kdybych si dala udělat silikony.

Kristína 23 let

BreastExtra.cz

Kristína 23 let zkušenost před a po

Věk a dvě děti se na mých prsou patřičně podepsali. Procitla jsem až po překonání menopauzy, kdy jsem zjistila že mi zbyly už jen dva ploché předměty vzdáleně připomínající prsa. Jelikož operaci jsem nepřipouštěla, zkusila jsem tyto pilulky. Výsledky jsou ohromující.

Fila 55 let

BreastExtra.cz

Fíla 55 let zkušenosti s přírodním doplňkem

Pokud se o vlastních zkušenostech žen s tímto přípravkem chcete dozvědět více, podívejte se na konkrétní recenze, můžete tak získat velké množství důležitých informací. Mnoho zákaznic oceňuje i to, že přípravek má pozitivní účinky na jejich mysl, cítí se mnohem spokojeněji a sebevědoměji.

Nejčastější otázky a odpovědi

Recenze BreastExtra

Magazín PerfektniPostava.cz

PŘírodní a nezávadné složení
Růst prsou
Cena
Doručení a platba

Zhodnocení

BreastExtra mohou podpořit růst prsních žláz a zvětšit reálně nedostatečně velká prsa. Je tak účinným pomocníkem a využívá ho řada žen, kterém zlepšuje život.

4.8
4.7/5 - (3 votes)

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *