Flexgel recenze

V minulosti jste se mohli setkat s recenzí na flextor. Jedná se o doplněk stravy, který pečuje o vaše klouby. V tom článku, si ale představíme účinný gel na svaly, klouby a záda. Jestli už Flexgel znáte a váháte s koupí, přesuňtě se prosím na konec článku, kde naleznete zkušenosti s flexgelem. Upozorňuji, že gel se pouze natírá a není určen ke konzumaci. Jen vtip. Jdeme na to.

 

Flexgel

Flexgel je je gel tvořen směsicí 5 přírodních extraktů a s klidem jej můžeme označit za nejvíce unikátní a účinný gel v České republice. Proč unikátní? Právě díky jeho složení, kde naleznete 5  silně koncentrovaných extraktů z kostivalu, mentholu, čertova drápu, MSM a boswelie. Všechny tyto látky tvoří chladivý gel s okamžitým pocitem úlevy od bolesti.

Gel se užívá na bolavá záda, bolavé klouby a také na namožené svaly a šlachy. Již po prvním rozetření gelu je možné pozorovat zklidňující účinky a to hlavně díky mentholu.

 

Složení

  1. Menthol
  2. Kostival
  3. Čertův dráp
  4. MSM
  5. Boswellia

 

První látkou je menthol, který se získává z rostliny máta peprná. Právě menthol působí v gelu chladivě a také pozitivně ovlivňuje prokrvení. Samotná látka se užívá při bolestech svalů a zraněných šlach.

máte peprná

Kostival lékařský je řazen mezi bylinky a jeho historie sahá do dávné minulosti, kde se již používal na léčení otoků a bolavých kloubů. Obsahuje vysoké množství tříslovin, silicí a alkaloidů. Přesto jeho nejléčivějšími látkami jsou alantoin a kyselina rozmarýnová.

 

Čertův dráp je bylinka původně z jihovýchodní Afriky, kde ji využívali především domorodci ve většině léčivých přípravcích. Mezi aktivní látky patří glykosidy, steroly, flavonoidy a mastné kyseliny.

 

MSM je organická forma síry a patří mezi důležité minerály pro lidské tělo. Napomáhá v tvorbě kolagenu a obnovení chrupavek.

Boswellia je původem z Indie a také Afriky. Jako ostatní bylinky, tak i tato našla uplatnění v léčitelství. Používá se extrakt z pryskyřice, která je bohatá na boswellické kyseliny. Zajišťuje správnou pohyblivost kloubů, svalů a šlach.

 

Flexgel zkušenosti a hodnocení

“Flexgel je skvělý hlavně z důvodu poměr, cena a výkon. Je to levnější, ale rovnocenná náhrada za konopná mast Carun. Nejlepší je na bolavé svaly, které jsou z nějakého důvodu poškozené (cvičení, natrhnutí a další).” Perfektnipostava.cz

“Lehký, příjemný.” Heureka

“Bolest kloubů vyprchala a o kolenech skoro nevím. Jestli je to mastí, anebo něčím jiným, tak to nevím.”

Pro koho je gel určen?

  • Pro lidi, kteří trpí bolestmi v kloubech, svalech  a bolavá záda.
  • Pro sportovce, kteří chtějí předejít a rychle zaléčit zranění.

 

Kde Flexgel objednat a kolik to stojí?

Nepodařilo se mi najít menší cenu, než je zde a to za 149 Kč. Je to i tím, že nyní probíhá sleva 30% na všechny produkty od této značky. Na jiných stránkách se cena pohybuje od 180 Kč a výše. Doprava při dvou a více kusech zcela zdarma.

Za 149 Kč dostanete advance flexgel 150ml, který mi osobně vydrží 4-5 měsíců a to jsem aktivní sportovec.

Naposledy aktualizováno 18 prosince, 2020, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (1 vote)

2 Comments

  1. Advance flexgel a fastum gel mi nejvíce pomáhají od bolavých zad! Doporučuji využívat obě – každá mi vždy pomůže na něco trošku jiného.

    1. Mám podobné zkušenosti. V minulosti jsem využíval Fastum gel, jako celá naše rodina. Postupně jsme přešli na flexgel, který mi příjde je o něco účinnější. Každý si musí najít to své 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *