6 března, 2019
Kategorie: Detoxikace, Ostatní

Imunita, detoxikace organizmu, bolest zad, psychická pohoda

Snad každý z nás slyšel a ví, že naše tělo je jeden, v ideálním případě, harmonický organizmus. Je-li jedna složka v nepořádku, má to vliv i na ostatní. Například o bolesti zad se tvrdí, že jsou odrazem lidské psychiky.

 

Detoxikace organizmu

Již tisíce let se k detoxikaci organizmu používá bodlák Ostropetřec mariánský v různých formách. Působí na metabolismus jaterní tkáně nejen svoji účinnou látkou, flavonoidem sylimarinem. To prokazují mnohé studie z posledních let publikovaných ve vědeckých časopisech s impact factorem.

 

Podpora imunity a obranyschopnosti organizmu

K podpoře imunitního systému k pomoci organizmu zvládnout zákeřné účinky patogenních virů, bakterií a plísní můžete využít překrásnou bylinku s názvem Echinacea a to ve formě sušené, tinktury, , olejů, krémů nebo výtažků. Pěstovat jí můžete i jen tak na balkoně nebo zahrádce. Sousedi vám jí budou jistě závidět.

mytí rukou a podpora imunitního systému

 

Bolesti zad

Bolesti zad trápí většinu naší populace. Jedná se většinou o nezdravé držení těla a ochablost paravertebrálních svalů. Svaly kolem páteře, které jí drží ve správném postavení při všech fyziologických polohách a nedovolí těm nefyziologickým poškození obratlů a míchy. Násilí nesmí však překročit jistou úroveň. Pak i tyto svaly a velmi pevné vazy nevydrží a ničí se. S

tav může dospět až do stadia degenerativních změn s výhřezem meziobratlové ploténky, zlomeninami obratlů nebo útiskem nervů. Zlomeniny obratlů jsou typické pro starší pacienty, růst do země. Tím se mění tvar prostorů, ze kterých nervy vychází z páteře. Často si tyto stavy vyžádají operační léčbu. O léčbě si přečtěte ve článku bolesti zad.

 

Psychická pohoda

Ta vše zastřešuje. V dnešním uspěchaném světě může být v psychické pohodě obtížné a mnozí sahají k alkoholu, která může přerůst v závislost na alkoholu nebo léčivům jako je lexaurin a neurol. Tomu se zdaleka vyhýbejte.

Rate this post

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *