Nejlepší prášky na erekci? Erex24 recenze a zkušenosti uživatelů

Je poměrně běžným jevem, že muži určitého věku, obecně nejčastěji kolem padesátky, se najednou začnou potýkat s problémy, na které do té doby nebyli zvyklí, jako je menší chuť na sex, problémy s erekcí, únava, podrážděnost a sklon k obezitě a nespavost.

Jejich viníkem je klesající hladina mužského hormonu testosteronu. I když je nedostatek testosteronu typický především pro muže starší, v současné době se s ním  z důvodu špatného životního stylu, stresu a pracovní vytíženosti často setkáváme také u mladších mužů.

erex24 recenzeSilnější a déletrvající erekce

diskrétní balení

slevový kupón na 5% slevu: dnt05

Mnoho mužů však tuto situaci nechce konzultovat s lékaři a dávají přednost volně prodejným přípravkům na zlepšení sexuální výkonnosti.

 

Vliv testosteronu na život muže

Nedostatek testosteronu nemá ale vliv pouze na sexuální život mužů, ale také na jejich zdraví, protože klesající hladina testosteronu s sebou přináší také zvýšené riziko cukrovky, kardiovaskulárních chorob, vysokého krevního tlaku či osteoporózy.

Je zajímavé, že z hlediska psychiky muži na nízkou hladinu testosteronu reagují podobně jako ženy na nízkou hladinu estrogenu v období menopauzy, jsou tedy náladovější, citlivější a podrážděnější, což s sebou může přinášet nejrůznější partnerské rozepře, nedorozumění a komunikační problémy.

Erex24.cz aktuálně nabízí slevový kupón na 5% a nezávazné vyzkoušení přípravku. Balení posílají v diskrétním balení, takže rodina a přítelkyně či manželka se nic nedozví.

V důsledku nízké hladiny testosteronu se mění také mužské tělo, zpomaluje se svalová regenerace a novotvorba svalové hmoty, což vede k tomu, že mnoho mužů začne více nabírat na váze a tloustnout, typicky v oblasti břicha. S poklesem testosteronu je spojen i pomalejší růst vlasů a vousů a také jejich řídnutí.

Naštěstí jsou na trhu kvalitní doplňky stravy, které mužům pomáhají lépe čelit negativním příznakům poklesu hladiny testosteronu, jedním z nich je Erex24.

 

Erex24 recenze

Jde o přírodní produkt, který byl vyvinut speciálně pro zkvalitnění sexuálního života mužů, nejen v pokročilejším věku. Kromě toho může pomoci i změna životního stylu, především přestat kouřit, být fyzicky aktivní, snížit nadváhu, omezit tučná jídla a alkohol a mít kvalitní spánek.

Silnější a déletrvající erekce

lepší ejakulace

pevnější erekce

o něco větší penis při erekci

zaručená účinnost

dlouhotrvající efekt

erex24 recenze

 

Jaké je složení tohoto speciálního produktu pro muže?

Jak jsme již zmínili, výrobek je založen na ryze přírodní bázi, obsahuje pouze čistě přírodní složky a látky. Jedná se především o extrakty z různých léčivých rostlin.

Tyto rostliny mají obecně pozitivní vliv na hladinu testosteronu a s tím související erekci i libido. Vzhledem ke svým skvělým účinkům tak bývá tento výrobek často označován jako nejlepší prášky na erekci.

bez umělých barviv a sladidel

Zinek

Zároveň ale přispívá také k správné činnosti kardiovaskulárního systému, dodává životní energii, a tak celkově zpomaluje proces stárnutí. Z minerálních látek se v přípravku objevuje zinek, který přirozeně snižuje aktivitu enzymu aromatázy, a tím účinně zamezuje přeměně testosteronu na estrogen a přispívá k udržování normální hladiny testosteronu v krvi.

Mimoto je zinek v poměrně velkém množství přítomen také ve spermatu. Kromě své funkce související se sexuálním životem zinek zároveň v našem organismu napomáhá správnému metabolismu kyselin, zásad, sacharidů, makroživin, mastných kyselin, vitaminu A, syntéze bílkovin a také pomáhá udržovat zdravý stav kostí, vlasů, nehtů, pokožky, zraku a imunitního systému. Výrobek navíc neobsahuje žádná umělá barviva či sladidla.

Yerba Maté

Nejdůležitější součástí tohoto doplňku stravy jsou ale výtažky, které pocházejí z rostlin rostoucích v pralesích v Jižní Americe. Jednou z nich je Cesmína paraguayská, známá také pod označením Yerba Maté. Jde o stálezelený strom, rostoucí především podél břehů potoků v horských lesích Brazílie a Paraguaye.

Blahodárné účinky tohoto stromu znali a využívali již původní indiánští obyvatelé. Ti jej kvůli jeho povzbuzujícím účinkům žvýkali. Nejdůležitějšími látkami, které cesmína paraguayská obsahuje, jsou teobromin a teofylin. Tyto látky disponují jedinečnou vlastností, a tou je potlačení enzymu zvaného fosfodiesteráza, který způsobuje svalovou ochablost penisu po ejakulaci.

Muira Puama

Druhou důležitou rostlinou, jejíž extrakt ve výrobku najdeme, je Muira Puama. Jedná se o vzácný keř se šedým kmenem, který se vyskytuje v amazonských pralesích Brazílie. I účinky kůry a kořenů tohoto keře již po tisíciletí využívali místní Indiáni ve své tradiční medicíně.

Jako nejdůležitějš se pro mužskou potenci ukázal být jeden z alkaloidů, který rostlina obsahuje, jehož odborný název je muirapuamin.

 

Pro koho je přípravek určen?

Tento speciální doplněk stravy je určen všem mužům, kteří se potýkají s nepříjemnostmi spojenými s obdobím tak zvané andropauzy, což je odborný název podobného charakteru, jako jeho ženská varianta známá jako menopauza.

všichni muži nad 18 let

muži, kteří pociťují problémy s erekcí (nedostatečná erekce, tvrdost a vzrušení)

 

erex24 tablety

Přípravek je nejvíce užíván muži okolo padesátého roku života, ale mohou ho užívat i muži mladší. Kromě zmírnění potíží spojených s poklesem testosteronu přípravek díky svému složení přispívá i k celkovému zlepšení energie a zmírnění pocitů únavy a podporuje správnou činnost srdce.

 

Jak se tento doplněk stravy užívá?

💡 Užívání produktu je velmi jednoduché, doporučená dávka je jedna tableta denně. Nejvhodnější je tabletu užívat každé ráno nalačno a zapít ji dostatečným množstvím tekutiny. První účinky přípravku se většinou objeví během týdne od začátku jeho užívání.

Vzhledem ke skutečnosti, že přípravek není lékem, ale doplňkem stravy, je možné ho užívat dlouhodobě bez obavy z vedlejších účinků. V případě potřeby lze užít maximálně dvě tablety denně. Jednu normálním způsobem ráno a druhou tabletu přibližně hodinu před plánovaným pohlavním stykem.

1-2 tablety

V takovém případě se pak účinky přípravku zvýší. Když dojde k optimalizaci problémů, není nutné pokračovat v každodenním užívání, ale lze tabletu užívat například jen jednou za tři dny.

 

Jaké je tento produkt hodnocen?

S výsledky užívání tohoto produktu je naprostá většina zákazníků spokojena. V případě, že vás přípravek zaujal a chcete se o zkušenostech s jeho užíváním dozvědět více, podívejte se na konkrétní recenze na internetu, jejichž prostřednictvím můžete získat cenné informace od mužů, kteří tento výrobek již vyzkoušeli.

hladina testosteronu u mužů

V referencích se objevuje nejen kladné hodnocení produktu na mužské tělo, kdy spolu s jeho užíváním odezněly či se velmi zmírnily nepříjemné změny spojené s andropauzou, ale také na jejich celkový psychický stav, kdy se muži cítí mnohem sebevědomější a vitálnější.

Pozitivní účinky rostlin, které výrobek obsahuje, byly navíc potvrzeny i mnoha nezávislými vědeckými studiemi.

 

Reference

◼️ “EREX 24 jsem vyzkoušel a i v mém věku to funguje. Další výhodou je ,že se zlepšily problémy s prostatou. Vřele všem doporučuji i pro přijatelnou cenu.” Josef

◼️ “Nedávno se mi stalo že jsem měl malou tvrdost a nemohli jsme se z manželkou pomilovat . Když se mi to stalo potřetí, řekl jsem si dost ! Hledal jsem na internetu co by mi pomohlo a našel jsem Erex 24 . Přesvědčila mě recenze 73 roků a možnost vrácení peněz . Opravdu funguje a jsme spokojeni.”Ladislav

◼️ „Penis, jako za mlada…”

◼️ „Po dvou letech, kdy jsem scela zapoměl slovo sex, se objeví tento zázrak a já jsem po 5ti dnech užívání viděl svůj penis, jako za mlada. To se za 2 roky ani jednou nestalo. Už se těším, že místo Pelhřimova, budu objednávat hodinový hotel…” Zdeněk T. (73 let!)

 

Jaká je cena tohoto přípravku a kde ho lze případně zakoupit?

Pokud i vás nebo vaše blízké trápí příznaky spojené s poklesem hladiny testosteronu, navštivte oficiální webové stránky distributora tohoto produktu v České republice, kde si můžete přípravek velmi snadno objednat a zakoupit.

Základní balení produktu je určeno na jeden měsíc, obsahuje třicet tablet a jeho cena je osm set devadesát korun. Zvolit si ale lze i balení se šedesáti tabletami, jehož cena je tisíc tři sta třicet pět korun, či tříměsíční balení za tisíc sedm set osmdesát korun. Každé balení navíc zdarma obsahuje dalších patnáct tablet.

Přípravek lze objednat také společně se speciálním intimním gelem, který má silné lubrikační vlastnosti a obsahuje látky, které účinně stimulují a prokrvují pohlavní orgány, čímž napomáhá ke zvýšení sexuálního zážitku u obou pohlaví. Na webových stránkách je k dispozici také telefonní číslo na zákaznickou linku, kde vám zodpoví všechny další případné otázky.

 

Možnosti balení

  • Erex24 30 tablet + 15 zdarma = 890 Kč
  • Erex24 60 tablet + 15 tablet zdarma = 1335 Kč
  • Erex24 90 tablet + 15 tablet zdarma = 1780 Kč

Při nákupu zadejte slevový kupón na 5% slevu: dnt05

erex24 recenzePřejít do obchodu

Naposledy aktualizováno 16 prosince, 2020, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *