24 ledna, 2019
Kategorie: Ostatní, Pohyb

Posilovací stroje na míru

Nechte si vyrobit posilovací stroj na míru

Rádi navštěvujete posilovnu, ale přesto máte pocit, že se tam nenachází stroj plně odpovídající vašim představám? Obraťte se přímo na výrobce a navrhněte si svůj posilovací stroj, na němž budete cvičit skutečně efektivně.

 

Za vším stojí český výrobce

Společnost GRÜN SPORT s.r.o. působí na českém trhu od roku 1989. Vyrábí profesionální posilovací stroje, u nichž se můžete spolehnout na špičkovou kvalitu a dlouhou životnost.

Argumenty, které vás o jedinečnosti této firmy snadno přesvědčí, jsou vlastní výroba, záruka 4 roky na konstrukce a 2 roky na polstrování, téměř 300 druhů posilovacích strojů, na nichž trénují i naši sportovní reprezentanti z řad hokejistů, fotbalistů, kulturistů a atletů.

Tato firma vám nejen posilovací stroj vyrobí, nýbrž také poskytne kompletní poradenství, individuální přístup, zajistí transport a montáž, případně pomůže s financováním.

www.grunsport.cz

 

Je z čeho vybírat

Pokud zamýšlíte pořídit si stroje do posilovny, navštivte webové stránky www.grunsport.cz. Naleznete zde posilovací stroje všech kategorií. Řada Compact představuje moderní stroje pro efektivní procvičení všech svalových skupin, Klasik jsou klasické stroje, jež najdou uplatnění v každé posilovně. M

aximalizovat výkon a srovnat svalové disbalance vám pomůže řada Energy, Cross Fit jsou stroje pro skupinový funkční trénink. Řadu Deluxe poznáte podle moderního zpracování a luxusního designu.

 

Vybavení posilovny vám nestačí?

Standardizovaná nabídka výše jmenovaných řad vás neuspokojila? Máte zájem o vlastní posilovací stroj na míru, či chcete některý z nabízených ze zdravotních nebo prostorových důvodů upravit? Stačí vyplnit jednoduchý formulář, v němž specifikujete vaši konkrétní představu.

Výrobce vás bude poté kontaktovat, společně se domluvíte na dalším postupu a následné realizaci.

Rate this post

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *