Recenze: BrainMax 2.1 NeuroHacker Manifesto

Máte pocit, že vaše pozornost by mohla být lepší? Hůře se soustředíte, než dříve? Naučit se některé materiály vám trvá mnohonásobně déle, než ostatním? Jestli jste minimálně na 1 otázku odpověděli ano, pokračujte ve čtení.

V dnešní recenzi se podíváme na přírodní doplněk BrainMax 2.1 NeuroHacker, který slouží k podpoře kognitivních funkcí. Měl by vám tedy pomoc zlepšit výše zmíněné problémy. Dozvíte se složení, pro koho je produkt vhodný, cenu a také moji osobní zkušenost. Produkt jsem testoval po dobu 1 měsíce.

BrainMax 2.1 NeuroHacker Manifesto přírodní “nakopnutí” organismus

✅ stačí tableta ráno

✅ bez bolesti hlavy (jako je tomu u kofeinu)

Přejít do obchodu

BrainMax 2.1 NeuroHacker Manifesto

Na začátek je nutné říct, jak jsem se k produktu dostal. Poslední měsíce jsem na sobě pozoroval nedostatečnou soustředěnost, když jsem pracoval. Občas i zapomínání, které ale bylo způsobenou nepozorností a špatnou soustředěností. V tu chvíli jsem trochu “googlil” a našel BrainMax 2.1, na který byla jen chvála. Rozhodl jsem se, že to zkusím, třeba se to zlepší…

Celým názvem BrainMax 2.1 NeuroHacker Manifesto ALPHA UPGRADE je přírodní nootropikum, které podporuje kognitivní funkce. Obsahuje celkem 7 látek s pozitivním vlivem na výkon, koncentraci, paměť a soustředění. Je to silnější a účinnější forma předešlého produktu.

Účinky BrainMaxu 2.1

✅ podpora koncentrance

✅ zlepšení paměti

✅ podporuje soustředění

Pomáhá podat maximální výkon v průběhu celého dne. Jeho účinků využívá stovky lidí po celé ČR. Mezi nejčastější uživatele patří lidé s náročným zaměstnáním, nebo studenti. Ty využívají BrainMax k podání lepšího výkonu ve škole, aby si zapamatovali látku a naučili se na test.

Složení

Máme tu 7 přírodních látek, každá z nich je zdraví bezpečná, ověřená a v prvotřídní kvalitě. To se mi líbí na obchodu BrainMarket.cz, že jejich doplňky nemají pouze skvělé účinky, ale také bezrizikové složení. Proto jejich produktům věřím a nemám problém s jejich doporučením.

Složení ve 2 kapslích:

 • Alpha GPC – 750 mg
 • Gotu kola extrakt 40% triterpenů – 250 mg
 • Bacopa monnieri extrakt 4:1 – 80 mg
 • Acetyl-L-Karnitin – 100 mg
 • Acetyl-L-Tyrosin – 250 mg
 • Ginkgo biloba extrakt 24/6 – 40 mg
 • Černý pepř extrakt 95% piperinu – 3 mg

“Nechť je potrava tvým lékem a lék tvou potravou.”

Něco málo o jednotlivých látkách

Alpha GPC

Jde o aktivní formu cholinu, který se řadí mezi nootropika 21. století a je prekurzorem jednoho z nejdůležitějších neurotransmiterů, Acetylcholinu. Neurotransmitery slouží jako mozkový přenašeč, to má vliv například na správnou funkci svalů.

Alpha GPC nootropikum

Zmírňuje projevy Alzheimerovy či Parkinsonovy choroby, snižuje zánětlivé procesy v našem těle a zvyšuje míru soustředěnosti. Mnoho lidí a sportovců pravidelně užívá alpha GPC, protože to má vliv na jejich mentální i fyzický výkon.

Gotu kola extrakt

Mozkový nutrient známý především z Číny a Indie, kde ho využívali jako léčivou bylinu. Jeho benefity spočívají v podpoře centrální nervové soustavy a mozku. Podle některých zdrojů se jedná také o “lék na dlouhověkost.”

Bohužel tyto studie nejsou potvrzeny. Částečně to může být pravda, protože například bengálští tygři po souboji vyhledávali opadané listy Gotu kola.

Pozitivní vliv na funkce mozku, zmírňování projevů deprese a úzkostí jsou dalším benefitem, které mnoho z nás ocení.

Bacopa monnieri

Tento název vám asi nic nenapoví. Možná si ale vzpomenete, když napíšu brahmi. To patří mezi tradiční indickou medicínu, která je součásti ájurvédské medicíny již 3 000 let.

Mnoho lidí z mého okolí suplementuje (užívá) brahmi na podporu koncentrace, zahnání únavy a podporu paměti. Podle zkušenosti ostatních (já jsem čistě brahmi nebral) se jedná o lepší alternativu ke kávě a energetickým nápojům.

Brahmi je podle studií pro lidské tělo zcela bezpečné (jde o přírodní látku). Přímo v Indii se také můžete setkat s označením “zázračný elixír života.”

Acetyl-L-Karnitin a Acetyl-L-Tyrosin

Karnitin podporuje jednotlivé funkce mozku a zvyšuje tzv. synaptická nervový přenos. To se projeví na zlepšení paměti a celkové mozkové kapacity.

Acetyl-L-Tyrosin podporuje dobrou náladu, zdravou pokožku, metabolismus a oběhový systém.

Extrakt z Ginkgo biloba

Není známějšího nootropika, než je ginkgo biloba. Ta totiž napomáhá udržovat koncentraci a zrychlovat reakční dobu. Pozitivně účinkuje také na paměť. To oceňují hlavně studenti, kteří se potřebují naučit novou látku a připravit se na těžkou zkoušku (přijímačky, maturita nebo na vysoké škole).

Roste po celém světě, ale největší zastoupení má v Číně.

Jaké další benefity nabízí užívání ginkgo biloby?

 • zvyšuje rychlost myšlení a porozumět informacím
 • harmonizuje tělo
 • zmírňuje bolesti hlavy a zvonění v uších
 • odstraňuje únavu
 • pomáhá zklidnit psychik
 • přispívá k prokrvení končetin

ginkgo biloba

Extrakt z černého pepře

Extraktu z černého pepře se říká piperin a ten je také v BrainMaxu. Piperin se přidává do léčiv a doplňků stravy kvůli tomu, že podporuje účinek jednotlivých látek. U některých látek dokonce i v řádu stovek procent! Jak je to možné? Umí totiž zablokovat určité enzymy, které máme v trávicím traktu.

Kdo by měl BrainMax užívat?

Do cílové skupiny BrainMax 2.1 NeuroHackeru patří mnoho lidí. Jeho účinky ale nejvíce ocení studenti a osoby v produktivním věku. Pokud se potřebujete naučit vysoké množství informací, být aktivní a celkově v kondici, tak tento doplněk je pro vás.

V začátcích jsem přemýšlel, jestli BrainMax není placebo. I kdyby bylo, tak pořád funguje. Užívám vždy ráno 2 tablety na lačno (pokud si dáte BrainMax po snídaní, tak očekávejte menší účinky). Rozdíl je v tom, že se dříve “rozkoukám” a jsem připravený pracovat, než když si ty 2 tablety ráno nevezmu.

Třetí skupinou jsou senioři, kterým už paměť a mozkové funkce neslouží, tak dobře jako nám.

✅ studenti

✅ osoby s náročným povoláním

✅ senioři

Moje osobní zkušenost

Na začátku recenze jsem psal, že jsem začal mít problémy se soustředěním a pamětí. Co myslíte, pomohl mi BrainMax?

Za mě, určitě ano! Pokud budete užívat 2 tablety před snídání, tak se nebojím říct, že každý uvidí pozitivní vliv/efekt. To v jakém měřítku to bude, záleží na vaši toleranci k jednotlivým látkám, já jsem ale spokojený.

Když si vybírám doplňky stravy, snažím se koukat po přírodním složení. Tak jsem se dostal i k BrainMaxu, který mě v začátku odrazoval vyšší cenou. Po čase jsem si řekl, že do toho půjdu. Šetřit na svém zdraví a něčem, co povzbuzuje váš mozek, se nevyplatí. Navíc pokud máte práci, kde jste placeni od výkonu, věřte mi, že se vám zaplatí každá dávka!

Účinky jsem cítil hned první den, kdy jsem si BrainMax vzal. Co jsem zpozoroval?

rychlejší “probuzení”

více energie a tím se zvýšila i soustředěnost

pozitivní vliv na paměť jsem nepocítil, ale spíše na výkonnost

BrainMax zkušenosti

Dávkování a užívání

2 tablety ráno na lačno.

Aby BrainMax byl účinný a splňoval všechny benefity, které jsou v této recenzi, musíte ho užívat na lačno. Nejlépe ihned po probuzení. Pokud si dáte tablety až po snídaní, počítejte s tím, že účinky budou slabší.

Jestli chcete užívat BrainMax po jídle, mějte pauzu minimálně 1,5 hodiny.

Kde doplněk objednat a závěrečné zhodnocení

BrainMax je přírodní doplněk stravy pro podporu kognitivních funkcí s unikátním složením (na českém trhu jsem jiný podobný doplněk nenašel). Jeho účinků využijí především lidé s náročným povoláním a studenti. Poslední skupinou jsou také senioři.

Ačkoliv se jedná o dražší doplněk, vrátí vám to v podobě skvělých účinků.

Objednávka

brainmax na brainmarket.cz

Přejít do obchodu

Provést objednávku můžete přímo na oficiálních stránkách výrobce a prodejce www.BrainMarket.cz.

Cena: 749 599 Kč (aktuálně sleva 20%)

1 balení obsahuje 60 kapslí.

Naposledy aktualizováno 28 září, 2022, autorem Redakce Magazínu

4.9/5 - (9 votes)

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *