svět zdraví recenze
31 ledna, 2016
Kategorie: Hubnutí, Ostatní

Recenze na svět zdraví

Připravil jsem si pro vás krátkou recenzi na projekt Svět zdraví. Na internetu jsem našel stovky názorů a zkušeností, které vám zkusím sepsat do jednoho kratšího článku. Hned na začátek řeknu, že já mám Svět zdraví rád, věřím mu a doporučuji ho i zde na webu.

 

Co je tedy ten Svět zdraví?

Něž cokoliv začneme hodnotit, je nutné si říci, o čem je vlastně řeč. Svět zdraví je projekt, který pomáhá lidem zhubnout na jejich vysněnou váhu – dosáhnout perfektní postavy, zbavit se neforemné postavy, škodlivin v těle, stresu a napětí. Jak toho dosáhnout?

Po objednání konzultace (o tom níže) si domluvíte schůzku v jejich pobočce. Je velice nepravděpodobné, že by se žádná pobočka nenacházela ve vašem městě, protože poboček je v České republice více než 60 a dále vznikají další.

Na schůzce získáte nutriční profil osobnosti, individuální jídelníček a seznam vhodných potravin. Dokoupit si můžete i jejich zdravé doplňky, které hubnutí usnadní a urychlí. Jelikož přistupují ke klientům individuálně, tak za sebou mají vynikající výsledky. Ale žádná služba není perfektní.

KetoMixUnikátní ketonová dieta – nejrychlejší metoda hubnutí

✅ Zdravá jídla se skvělou chutí a bez Jojo efektu

Aktualizace k 2.01.2020 – Svět zdraví není již tak dobrý, jako býval. Konzultace vychází pouze na 200,- ale na místě si musíte dokoupit další produkty, které často nemají potřebnou kvalitu, a jedná se o předražené látky, které jinde stojí pakatel (čaje a další). Pokud chcete opravdu zhubnout a přitom u toho “normálně jíst,” zkuste KetoMix. Hubnete i bez cvičení díky ketóze (tělo spaluje vlastní tuky).

 

Zkušenosti se Světem zdraví

Na internetu kromě kladných hodnocení můžete naleznout i záporné. U kladných naleznete, že jsou spokojeni se službou, že zhubli a jsou spokojeni. Co je ale u těch záporných? Bohužel na špatný a neprofesionální přístup zaměstnanců Světa zdraví.

Týká se to jen několika málo poboček a k tomu jen na chvíli. Svět zdraví si zakládá na profesionalitě a když se dozví, že některý ze zaměsntanců nepracuje, tak jak je očekáváno a žádáno, není jiná možnost než ho vyhodit.

Bohužel poškození klienti pak říkají, že projekt nefunguje. To je ale nesmysl. “Na jednoho nespokojeného klienta je stovka spokojených” – výtažek z diskuze. Ale jak to bývá, tak nespokojený je nejvíce vidět…

 

Ceník Svět zdraví

Základní konzultace stojí přesně 200 korun (běžně 600). Poté záleží na konkrétních doplňcích. Nejsem si jistý, ale ceník by mi zde asi nebylo dovoleno vystavit. Ale určitě je můžete napsat do komentářů, aby viděli i ostatní, do čeho půjdou.

4.3/5 - (3 votes)
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *