Víme, kde seženete pořádný leg press pro vybavení posilovny

Každá dobře zařízená posilovna by měla být vybavena několika stroji pro posilování svalů na nohou. Právě leg press je poměrně multifunkční a s oblibou využívané cvičební stanoviště pro důkladné zapojení nohou i hýždí. Kde seženete ten správný a co vše by měl splňovat? Více informací najdete v článku.

Univerzální leg press

Masivní stroj s podivně svislou lavicí a nerezovou plochou pro položení nohou. Každý, kdo byl párkrát ve fitness centru, hned ví, o jaký stroj jde. Leg press představuje oblíbený základní prvek většiny tréninků využívajících posilovací stroje na nohy. Podle postavení nohou posílíte konkrétní svaly na nohou a hýždích. Intenzitu přidáváte počtem opakování a zvyšováním zátěže, kterou se s pomocí nohou snažíte vytáhnout nahoru.

Další stroje do posilovny

Při vybavování každé posilovny je důležité přemýšlet nad pokrytím většiny svalových skupin. Chytře zkombinujte stroj na nohy – univerzální leg press s dalšími přístroji například pro posilování vrchních částí těla, břicha a podobně. Ideální je výběr přístrojů ze stejné modelové řady, kde máte jistotu sladěného designu a při nákupu celé sady rovnou víte, že pokryjete všechny důležité svalové skupiny a cviky. Kolekce cvičebních strojů jsou navrženy jako vybavení do posilovny, ale i pro vybavení domácího fitness.

Česká rodinná firma s tradicí pomáhá plnit sny o krásné postavě

Výběr a zařizování posilovny je značnou investicí, takže je potřeba vybírat i s ohledem na kvalitu a životnost. Dobrou volbou může být například česká rodinná firma Grün Sport s tradicí již od roku 1989. Kromě nákupu strojů z běžné nabídky není problém domluvit se na výrobě posilovacích přístrojů na míru. Mimo kvalitu jistě oceníte vstřícné jednání a rodinný přístup ke každé zakázce. Cílem je totiž nejenom realizovat vybavení fitness, ale i nalezení efektivního řešení, které ocení zejména všichni cvičící. Více najdete přímo na stránkách www.grunsport.cz.

Naposledy aktualizováno 10 února, 2020, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *