8 února, 2020
Kategorie: Pohyb

Víme, kde seženete pořádný leg press pro vybavení posilovny

Každá dobře zařízená posilovna by měla být vybavena několika stroji pro posilování svalů na nohou. Právě leg press je poměrně multifunkční a s oblibou využívané cvičební stanoviště pro důkladné zapojení nohou i hýždí. Kde seženete ten správný a co vše by měl splňovat? Více informací najdete v článku.

Univerzální leg press

Masivní stroj s podivně svislou lavicí a nerezovou plochou pro položení nohou. Každý, kdo byl párkrát ve fitness centru, hned ví, o jaký stroj jde. Leg press představuje oblíbený základní prvek většiny tréninků využívajících posilovací stroje na nohy. Podle postavení nohou posílíte konkrétní svaly na nohou a hýždích. Intenzitu přidáváte počtem opakování a zvyšováním zátěže, kterou se s pomocí nohou snažíte vytáhnout nahoru.

Další stroje do posilovny

Při vybavování každé posilovny je důležité přemýšlet nad pokrytím většiny svalových skupin. Chytře zkombinujte stroj na nohy – univerzální leg press s dalšími přístroji například pro posilování vrchních částí těla, břicha a podobně. Ideální je výběr přístrojů ze stejné modelové řady, kde máte jistotu sladěného designu a při nákupu celé sady rovnou víte, že pokryjete všechny důležité svalové skupiny a cviky. Kolekce cvičebních strojů jsou navrženy jako vybavení do posilovny, ale i pro vybavení domácího fitness.

Česká rodinná firma s tradicí pomáhá plnit sny o krásné postavě

Výběr a zařizování posilovny je značnou investicí, takže je potřeba vybírat i s ohledem na kvalitu a životnost. Dobrou volbou může být například česká rodinná firma Grün Sport s tradicí již od roku 1989. Kromě nákupu strojů z běžné nabídky není problém domluvit se na výrobě posilovacích přístrojů na míru. Mimo kvalitu jistě oceníte vstřícné jednání a rodinný přístup ke každé zakázce. Cílem je totiž nejenom realizovat vybavení fitness, ale i nalezení efektivního řešení, které ocení zejména všichni cvičící. Více najdete přímo na stránkách www.grunsport.cz.

5/5 - (1 vote)

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.