Fitness motivace

Motivace v životě patří k důležitým aspektům a potýkáme se s tím každý den a u cvičení tomu není jinak. Článek je psán pro dva typy lidí. Prvním jsou lidé, kteří nemají motivaci začít s cvičením a druhou skupinou už jsou cvičící, kteří ztrácejí motivaci pokračovat, v čem začali. Považujete se za jedny z nich? Tak pokračujte ve čtení! 😉

Fitness a zdraví

Dodržování zdravé stravy a cvičení nemá za výsledek jen pěkné tělo! Ještě důležitější stránkou je přece zdraví. Díky správné konzumaci zdravých potravin, sportu a workoutu jste daleko zdravější, než ostatní a máte větší pravděpodobnost, že se dožijete více a bez nemocí. Co nám může nezdravý životní styl způsobit?

  • zvýšenou hladinu testosteronu u žen (problém s otěhotněním, mastná pleť a vlasy, zvýšený růst ochlupení a vynechávání menstruace)
  • problémy s orgány (srdce, plíce,…)
  • nemoci (rakovina, cukrovka,..)

Podle dostupných studií je dokázáno, že lidé, kteří kouří, pijí a jsou obézní tvoří, 34% pacientů se zhoubným nádorem.

Pořiďte si fitness náramek, který Vám monitoruje počet spálených kalorií – funguje jako super motivace, když vidíte, jak to tam skáče 🙂Příčiny rakoviny

Fitness motivace obrázky

Jak už bylo řečeno výše, fitness je i o krásném těle. Prošel jsem facebookové skupiny a našel několik inspirativních lidí, kteří se dokázali neskutečně změnit a zapracovat na sobě. Snad i vám to dodá potřebnou motivaci se do fitness pustit také.

Udělejte něco pro svoje zdraví – fyzické i psychické. Nebylo by hezké se nestydět být u moře v bikinách a přitahovat trochu pozornosti?

fitness motivace

https://www.perfektnipostava.cz/proman-plus-recenze/

Naposledy aktualizováno 1 května, 2020, autorem Redakce Magazínu

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *