kalorie
Únor 13, 2016
Kategorie: Jídlo, Ostatní, Pohyb

Kalorické tabulky potravin

Nemáte přehled, kolik kalorií obsahuje vaše jídlo a potřebujete to znát? Máme pro vás jednoduchý tip. Pomůže vám k tomu kompletní kalorická tabulka potravin. Web má několik skvělých funkcí, na které se blíže podíváme.

Sestavení jídelníčku

Jako nejlepší funkci na webu vidím sestavení jídelníčku. Je to naprosto jednoduché. Po kliknutí se vám otevře “tabulka” do které si vybíráte všechny potraviny, které za ten den zkonzumujete. U každé vámi zvolené potraviny si nastavíte počet kusů, a nebo gramů. Tabulky vám dle toho vypočítají dané kalorie. Jídelníček si můžete uložit a řídit se dle něj každý den (tato funkce je přístupná pouze pro registrované osoby). Novinkou je i aplikace, kde máte kalorické tabulky ke stažení.

co mám snídat

Pro správné a rychlejší hubnutí doporučujeme Garsin.

Katalog aktivit

Další funkcí, kterou oceníte při hubnutí je katalog aktivit. V té naleznete téměř všechny sporty a volnočasové aktivity, které znáte. Vlastně zde naleznete úplně vše. Od sezení, spánku, práci na počítači a výše zmíněné sporty.

Nevíte, jak si sestavit jídelníček? To je v pořádku, nemusíte se s tím trápit. Svěřte sestavení jídelníčku trenérovi, nutričnímu specialistovi, anebo různým firmám, které se zabývájí složením jídelníčku přímo na míru. Jako nejlepší varianta se mi zdá sestavení jidelníčku (ať už redukčního, nebo objemového) trenér nebo specializovaná firma. Při výběru si však dejte pozor na různé “trenéry,” kteří se na sociálních sítích prezentují jako nejlepší trenéři, ale opak je pravdou. Nejlepší je samozřejmě osobní zkušenost někoho blízkého. Nikoho takovéh neznáte? Tak můžete využít služby specializované firmy Naturhouse, která se zabývá složením dietního jidelníčku na míru pro každého.

 

2 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *