imunita a obranyschopnost
Leden 30, 2016
Kategorie: Ostatní

Jak na posilování imunity?

Trápí vás špatná imunita? Imunita slouží k obraně našeho zdraví před antigeny (viry, nádorové buňky), které můžou pocházet  jak z vnitřního, tak z vnějšího prostředí. Hlavně teď v zimních obdobích je naše imunita zeslabena a čeká na nás spoustu nebezpečí (chřipky, nachlazení,…). Nepomáhá tomu ani fakt, že právě v zimě bývá nemocných mnohem více, než v ostatních měsících a tudíž je jednoduché se nakazit, například chřipkou. Proto je vhodné si svoji imunitu chránit a posilovat. A v tomto článku si ukážeme několik tipů, jak to udělat.

Pomůže přírodní cesta?

Ale jistě. Pro zlepšení imunity pomůže zdravý pohyb, sauna, masáže a další podobné aktivity. Pomáhá i pravidelný pitný režim a to minimálně 2 litry tekutin – ne však chlazených!

Další tipy:

  • konzumace hlívy ústřičné
  • psychická pohoda
  • postupné otužování
  • antioxidanty
  • relaxace

Přírodní cesta určitě pomůže, ale dobré je zařadit i určité doplňky stravy. My si ukážeme jaké.

Mám silnější imunitu, než kdy dřív – Imunax.

Imunit Prevemax

Imunit Prevemax je přírodní produkt složený z řasy chlorelly, hlívy ústřičné, minerálních látek a nukleotidů. Má jahodovou příchuť a je to ideální pomocník na posílení imunity.

Spektrum

Spektrum patří mezi nejprodávanější doplňky na posílení imunity. Je to přípravek složen z vitamínů, minerálů a extraktu z echinacey. Pro více klikněte na obrázek, kde si můžete některý z přípravků nakoupit. Nezapomínejte, že imunita je důležitá a je jen na nás, abychom se postarali o její kvalitu.

Ohodnoť článek/produkt

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *