imunita a obranyschopnost
30 ledna, 2016
Kategorie: Detoxikace, Doplňky

Jak na posilování imunity?

Trápí vás špatná imunita? Imunita slouží k obraně našeho zdraví před antigeny (viry, nádorové buňky), které můžou pocházet  jak z vnitřního, tak z vnějšího prostředí. Hlavně teď v zimních obdobích je naše imunita zeslabena a čeká na nás spoustu nebezpečí (chřipky, nachlazení,…).

Nepomáhá tomu ani fakt, že právě v zimě bývá nemocných mnohem více, než v ostatních měsících a tudíž je jednoduché se nakazit, například chřipkou. Proto je vhodné si svoji imunitu chránit a posilovat. A v tomto článku si ukážeme několik tipů, jak to udělat.

 

Pomůže nám přírodní cesta k imunitě?

Ale jistě. Pro zlepšení imunity pomůže zdravý pohyb, sauna, masáže a další podobné aktivity. Pomáhá i pravidelný pitný režim a to minimálně 2 litry tekutin – ne však chlazených!

Další tipy:

  • konzumace hlívy ústřičné
  • psychická pohoda
  • postupné otužování
  • antioxidanty
  • relaxace

Přírodní cesta určitě pomůže, ale dobré je zařadit i určité doplňky stravy. My si ukážeme jaké.

Hodnocení: 5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐

imunax advance nutraceutics

Imunax, přírodní doplněk stravy pro lepší stav vaší imunity. Obsahuje celkem 11 přírodních látek, které dohromady tvoří komplexní “lék” na imunitu. Většině lidí stačí užívat Imunax po dobu 2-4 týdnů, než se dostaví první výsledky.

Zmenšuje se vyčerpanost, únava, začínáte rychleji hubnout a pocítíte celkovou vitalitu.

Přejít do E-SHOPU.

Imunax zkušenosti

 

Imunit Prevemax

Imunit Prevemax je přírodní produkt složený z řasy chlorelly, hlívy ústřičné, minerálních látek a nukleotidů. Má jahodovou příchuť a je to ideální pomocník na posílení imunity.


Spektrum

Spektrum patří mezi nejprodávanější doplňky na posílení imunity. Je to přípravek složen z vitamínů, minerálů a extraktu z echinacey.

Pro více klikněte na obrázek, kde si můžete některý z přípravků nakoupit. Nezapomínejte, že imunita je důležitá a je jen na nás, abychom se postarali o její kvalitu.


 

Zdroje:

https://www.health.harvard.edu/staying-healthy/how-to-boost-your-immune-system

Rate this post

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *