Proč začít nosit boty Nike Roshe?

Slyšeli jste již o botách značky Nike a modelu Roshe?  Ne? Tak to je chyba. Jedná se totiž o model, který spatřil světlo světa v roce 2012 a hned se stal legendou a synonymem pro maximálně pohodlné a stylové boty. Za vývojem bot stojí designer Dylan Raasch, který měl za úkol udělat sportovní boty, které by stály okolo 70$ – v tu dobu nebylo možné sehnat sportovní boty pod 100$.

Pohodlí, barevné kombinace, cena a účel

Dylan se s tímto úkolem popral velice dobře a tak vznikly boty, které jsou původně určeny k běhání, ale našly uplatnění i v “běžném životě.”

Vliv na to má především jejich jednoduchost, která vychází z budhistického Zenu a široký výběr barevných kombinací a vzorů.

Boty jsou tak jednoduché, že je můžete vzít téměř do jakéhokoliv outfitu a přesto to bude vypadat dobře!

 

Nike Roshe Two

Nike Roshe Two je následovníkem prvního modelu a bylo zde ještě více nahlíženo na jednoduchost a pohodlí. Tím vznikla elegantní bota, kde není nic zbytečně! Jak můžete vidět na fotkách, tak možností jak navolit outfit je nespočet.

nike roshe two outfitnike roshe two

 

Nike Roshe Two Flyknit

Nebyl by to Nike, kdyby nešel s dobou a nevymyslel ještě něco lepšího. Model Flyknit je ještě více sportovní bota, než dva předešlé modely. Důvodem je využití technologie “Flyknit,” která se vyznačuje svojí ultralehkostí. Díky tomu, že na svršek boty byla použita tato technologie, tak při běhání máte pocit, že běháte v “bavlnce.”

Nesmíme zapomenout zmínit také technologii BR (breath), která zaručuje prodyšnost, i v těch nejteplejších letních dnech!

 

Proč tedy zkusit některý z těchto modelů?

  • sportovní, stylová a elegantní obuv
  • lehká a prodyšná
  • férová cena
  • výběr z mnoha barev a designů
  • vhodná na běh, crossfit a jiné outdoorové aktivity

Naposledy aktualizováno 25 října, 2021, autorem Redakce Magazínu

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *