Vypadávání vlasů trápí okolo 60% mužů. Co s tím udělat?

Podle dostupných statistik trápí vypadávání vlasů kolem 60 % mužů a 30 % žen. Bohužel často to nemůžeme ani ovlivnit, protože za ztrátou vlasů jsou nejčastěji genetika a vrozené predispozice. Nemalý vliv na alopecii mají také způsob života (především stravování a stres), který ve velké míře ovlivňuje vypadávání vlasů.

Všimněte si, že lidé, kteří mají stresově náročnou práci (učitelé, manažeři), mají méně vlasů, než lidé, kteří se stresem potýkají v daleko menší míře. V článku si ukážeme, jak se tomuto vlivu bránit a mít opět hezké vlasy, ze kterých budete mít radost, a budou vás patřičně prezentovat.

Transplantace vlasů patří mezi nejúčinnější řešení

Změna jídelníčku, omezení cigaret a alkoholu. Tím vším můžete ztrátu vlasů zpomalit, ale často se dostanete do stavu, kdy už to napravit nejde. Na řadu pak přichází transplantace vlasů, která je nejlepším a v mnoha případech i jediným řešením. Bohužel průměrná cena zákroku se v ČR pohybuje kolem 250 tisíc, a proto většina lidí na toto ošetření nikdy nenašetří. Proto se mnoho Čechů každý rok vydává do Turecka, kde se cena zákroku pohybuje kolem 75 tisíc korun.

nastřelování vlasů

Turecko patří mezi velmoci, co se týče nastřelování vlasů, vousů a případně i obočí. Používají nejmodernější technologii, která je šetrná ke zdraví pokožky v místě nastřelování. A proč si to nespojit s výletem do zahraničí (Istanbul je krásné město) a k tomu ještě ušetřit nemalou částku?

Vysoká hladina testosteronu může u mužů vést k mužské plešatosti.

Mezi největší výhody transplantace vlasu s firmou HairExpert patří:

  • výsledek je okamžitě vidět
  • nižší cena
  • doživotní záruka
  • kvalitní servis (postarají se o vás, jako o vlastního, zajistí letenky, hotel a zákrok)
  • rychlost (od objednávky vás od nových vlasů mohou dělit pouze 2 týdny)

Naposledy aktualizováno 28 dubna, 2022, autorem Redakce Magazínu

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *