thajské pasty
19 července, 2019
Kategorie: Ostatní

Zubní pasta s bělícím účinkem – je černá a umí více než jen vybělit zuby

Bílý úsměv, tedy úsměv s běloskvoucími zuby, byl vždy považován za úsměv filmových hvězd a úspěšných lidí. Toužíme po něm téměř všichni, ne každému jsou však bílé zuby dány geneticky. Ještě častější příčinou zažloutlých nebo zašedlých zubů je kouření i pití některých nápojů či barevně agresivnější strava.

Též pravidelné pití černého čaje dokáže negativně ovlivnit barvu našich zubů. V těchto případech naštěstí dokážeme s barvou svých zubů něco udělat. Nejjednodušším řešením je kvalitní pasta s bělícím účinkem. Jenomže chcete si zuby čistit nějakou chemií? To rozhodně nemusíte, sáhnete-li po přírodních zubních pastách z Thajska.

 

K bílým zubům vede cesta skrz černou pastu na zuby

Možná se trochu leknete, když si máte na zuby nanést černou pastu, a nebudete chtít uvěřit, že je cestou k vysněnému bílému úsměvu. Ale je to tak. Zubní pasta s bělícím účinkem, Twin Lotus active charcoal, obsahuje aktivní kokosové uhlí. Právě ono dává produktu specifickou černou barvu, avšak rovněž bělící účinky.

 

Co umí aktivní černé uhlí?

Aktivní uhlí se nazývá též medicínské nebo nesprávně živočišné. Jde o adsorpční uhlí vyráběné ze dřeva nebo z kokosových ořechů, což je i případ bělící zubní pasty. Běžně jej známe jako přípravek proti průjmům, ale i jako pomocníka při otravách, který brání vstřebávání jedovaté látky do organismu.

Pokud jde o účinek aktivního uhlí na zuby a dásně, má schopnost odstraňovat zubní kámen i plak z povrchu zubů. Díky tomu je pomocníkem v boji proti vzniku zubního kazu i proti zápachu z ústní dutiny způsobenému různými záněty. Současně má bělící účinky.

 

Další bylinné složky, další pozitiva

Černá bělící pasta však obsahuje i další účinné složky. Jsou to například hřebíčkový olej (Clove Oil), šalvěj, ale i patentovaná bylinná směs s názvem Transatak. Díky tomuto složení má černá zubní pasta Twin Lotus active charcoal rovněž silné hojivé a detoxikační účinky. Je schopna pozitivně upravovat ústní mikroflóru a působit proti krvácení dásní.

Pasta bez fluoridu

Též nejste příznivcem fluoridace zubních past, nebo dokonce soli? Fluor je velice diskutabilní složkou zubních past i dalších výrobků, které se snaží do nás tuto látku dostat „horem spodem“ s cílem zamezit kazivosti našich zubů.

Ale ne všichni se shodují na tom, že tato riziková látka patří do lidské potravy a do zubních past. Mnozí lidé proto již vyhledávají pasty, které neobsahují fluor. A takovou je i Twin Lotus active charcoal.

 

Přírodní thajské pasty na zuby

Vyzkoušejte i další přírodní pasty Twin Lotus. V sortimentu najdete bylinné pasty pro dospělé i pro děti. A potěším vás, ty už nejsou černé. Firma kromě zubních past nabízí i další bylinnou přírodní kosmetiku pro péči o pleť a o vlasy.

Rate this post

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *