bylinky druhy
Březen 19, 2016
Kategorie: Hubnutí, Ostatní

Bylinky pro očištění těla

Pomalu nám končí zima a naše tělo je plné nežádoucích látek, které je důležité dostat z těla ven. Existuje několik možností, jak to provést. Jednou možností je využití různých přípavků, ale to my nechceme. Další a “naší” možnosti je přírodní cesta, jako je změna stravy, a nebo například bylinky, o kterých si něco málo řekneme.

Proč je očista těla důležitá?

Jak už bylo zmíněno výše, tak naše tělo je plné škodlivých látek. A právě po detoxikaci se začnete cítit daleko lépe. Ať už se bude jednat o menší únavu (více energie), lepší koncetrace, a nebo třeba i lepšího spánku!

Řebříček obecný

První je řebříček, který slouží k čištění krve, dezinfekci a také má protizánětlivé účinky. Podporuje tvorbu žluči, žaludečních šťáv, a tím přispívá k lepšímu travení.

Svízel syřišťový

Svízel podporuje vylučovací proces – působí velmi počopudně. Pozitivně působí na funkci jater a sleziny. Hodně lidí oceňuje, že svízel snižuje chuť k jídlu, a tím pádem je vhodný do diet.

Kopřiva dvojdomá

Kopřiva patří mezi nejznámější lidské antioxidanty. Pomáha při pročišťování krve, alergiích, ekzémech a obsahuje širokou škálu minerálních látek. Ale pozor! Čaj z kopřivy dvojdomé se nedoporučuje pít dlouhodobě!

Pýr plazivý

Pýr pomáhá dát tělo do rovnováhy a očistit organismus. Využívá se hlavně po dobrání antibiotik, kdy je vaše tělo oslabené. Má také pozivitní vliv na kožní nemoci.

Ohodnoť článek/produkt
Zádný komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *