bylinky druhy
Březen 19, 2016
Kategorie: Hubnutí, Ostatní

Bylinky pro očištění těla

Pomalu nám končí zima a naše tělo je plné nežádoucích látek, které je důležité dostat z těla ven. Existuje několik možností, jak to provést. Jednou možností je využití různých přípavků, ale to my nechceme. Další a “naší” možnosti je přírodní cesta, jako je změna stravy, a nebo například bylinky, o kterých si něco málo řekneme.

Proč je očista těla důležitá?

Jak už bylo zmíněno výše, tak naše tělo je plné škodlivých látek. A právě po detoxikaci se začnete cítit daleko lépe. Ať už se bude jednat o menší únavu (více energie), lepší koncetrace, a nebo třeba i lepšího spánku!

Řebříček obecný

První je řebříček, který slouží k čištění krve, dezinfekci a také má protizánětlivé účinky. Podporuje tvorbu žluči, žaludečních šťáv, a tím přispívá k lepšímu travení.

Svízel syřišťový

Svízel podporuje vylučovací proces – působí velmi počopudně. Pozitivně působí na funkci jater a sleziny. Hodně lidí oceňuje, že svízel snižuje chuť k jídlu, a tím pádem je vhodný do diet.

Kopřiva dvojdomá

Kopřiva patří mezi nejznámější lidské antioxidanty. Pomáha při pročišťování krve, alergiích, ekzémech a obsahuje širokou škálu minerálních látek. Ale pozor! Čaj z kopřivy dvojdomé se nedoporučuje pít dlouhodobě!

Pýr plazivý

Pýr pomáhá dát tělo do rovnováhy a očistit organismus. Využívá se hlavně po dobrání antibiotik, kdy je vaše tělo oslabené. Má také pozivitní vliv na kožní nemoci.

Zádný komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *