Bylinky pro očištění těla

Pomalu nám končí zima a naše tělo je plné nežádoucích látek, které je důležité dostat z těla ven. Existuje několik možností, jak to provést. Jednou možností je využití různých přípavků, ale to my nechceme. Další a “naší” možnosti je přírodní cesta, jako je změna stravy, a nebo například bylinky, o kterých si něco málo řekneme.

 

Proč je očista těla důležitá?

Jak už bylo zmíněno výše, tak naše tělo je plné škodlivých látek. A právě po detoxikaci se začnete cítit daleko lépe. Ať už se bude jednat o menší únavu (více energie), lepší koncetrace, a nebo třeba i lepšího spánku!

Organická zelená směs Blendea zaručí úspěšnou detoxikaci.

blendea supergreens

  • TIP: Využij slevový kupón “10usetrim” na slevu 10%!

✅ Zcela přírodní složení

✅ Bio

✅ Bez lepku- laktózy, cukru a chemie

✅ Vegan

 

Řebříček obecný

První je řebříček, který slouží k čištění krve, dezinfekci a také má protizánětlivé účinky. Podporuje tvorbu žluči, žaludečních šťáv, a tím přispívá k lepšímu travení.


Svízel syřišťový

Svízel podporuje vylučovací proces – působí velmi počopudně. Pozitivně působí na funkci jater a sleziny. Hodně lidí oceňuje, že svízel snižuje chuť k jídlu, a tím pádem je vhodný do diet.


Kopřiva dvojdomá

Kopřiva patří mezi nejznámější lidské antioxidanty. Pomáha při pročišťování krve, alergiích, ekzémech a obsahuje širokou škálu minerálních látek. Ale pozor! Čaj z kopřivy dvojdomé se nedoporučuje pít dlouhodobě!


Pýr plazivý

Pýr pomáhá dát tělo do rovnováhy a očistit organismus. Využívá se hlavně po dobrání antibiotik, kdy je vaše tělo oslabené. Má také pozivitní vliv na kožní nemoci.


 

Zdroje:

https://www.chatelaine.com/health/detox-health/herbs-to-cleanse-channels-of-elimination/

https://www.bylinkyprovsechny.cz/nemoci/ruzne-nemoci/1339-cisteni-krve-detoxikace-byliny-bylinky-babske-rady

Naposledy aktualizováno 19 září, 2020, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (1 vote)

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *