kotvičník, guarana a ašvaganda
30 října, 2020
Kategorie: Ostatní

Které rostliny zvládnou spolehlivě nahradit pověstnou modrou tabletku?

Je to překvapivé, ale existuje jich opravdu celá řada. Mužskou sílu dodá či obnoví například guarana, ašvaganda, kotvičník, maca či ženšen. Kromě toho nejen u pánů dokážou tyto bylinky zvýšit celkovou úroveň životní vitality a samozřejmě také zlepšit pocit ze života. Všechny mají společné to, že jsou známy již odpradávna a jejich účinky využívali naši předci ve všech končinách světa. Proč si i dnes nedopřát jejich pozitivního působení?

 

Přírodní přípravky na bázi bylin zachrání před selháním každého muže

Máte-li ve vyšším věku novou milenku, chcete ji vždy překvapit svojí zkušeností a životní protřelostí. Zároveň s tím ale přichází i obava, zda to tentokrát vyjde, protože věk je neúprosný a stárnoucí tělo ztrácí rychle energii.

Modrá pilulka je tak řešením, po kterém sahá drtivá většina mužů ve víře, že jejich intimní život zůstane zachován. Vedlejší účinky konzumace těchto syntetických produktů, ale nejsou příliš povzbudivé.

Příliš často se objevují zprávy o tom, jak stárnoucí partner po pozření zázračné pilulky zemřel uprostřed milostných hrátek. Chcete-li si přesto vychutnat kvalitní sex i ve starším věku a dožít se důchodu, zaměřte se na ryze přírodní produkty, jejichž použití nemá žádné trvalé následky.

 

Guarana, kotvičník či ašvaganda? Vyberte si

Rostlin vykazujících ve svých účincích afrodiziakální působení je celá řada. Stačí zapátrat na trhu a jistě najdete i pro sebe tu pravou. Asi nejlepší pověst mezi širokou veřejností má v tomto ohledu kotvičník, který je již dlouhá léta synonymem pro vybuzení sexuální chuti v každém věku.

Kromě toho si velice dobře poradí také s doplněním energie, která je potřeba nejen pro intimní život a také se zlepšením nálady v boji proti depresi. Za kotvičníkem nezaostává ani guarana, jejíž hlavní předností je zejména urychlení metabolismu a rychlý přísun energie.

Obsahuje totiž guaranin, který funguje podobně jako kofein, jen je několikrát silnější. Kromě jiného má ale také dlouhodobější účinky, takže není nutná jeho neustálá konzumace. Bohatě stačí si ráno dopřát nápoj z guarany a na celý den máte po energetické stránce vystaráno.

guarana plody a účinky

 

Samostatně nebo v kombinaci s další bylinkou?

Velice účinné jsou pro rychlé dodání energie zejména kombinace těchto rostlin. Například kotvičník s guaranou nebo kotvičník s macou dokážou naprosté zázraky. Ve směsích se vzájemně posilují pozitivní účinky jejich složek a proto je celkové působení rychlejší a důkladnější.

Mějte to na mysli, až budete některou z nich konzumovat a rozhodně to alespoň zpočátku nepřehánějte s jejich množstvím.

5/5 - (2 votes)

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *